علی کریمی: با متروپل ویران شدیم،من چه گویم که غریب است دلم در وطن

ایران وایر:«علی کریمی» بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران، در توییتر خود نسبت به فروریختن ساختمان «متروپل» و رویدادهای اخیر ایران، واکنش نشان داده است.

علی کریمی در این توییت نوشت: «با کشتی سانچی غرق شدیم، با پلاسکو سوختیم، با هواپیما ٧٥٢ سقوط کردیم و با متروپل ویران شدیم. من چه گویم که غریب است دلم در وطن.» 
علی کریمی پیش از این نیز در صفحات مجازی و مصاحبه‌های رسانه‌ای خود، نسبت به رویدادهای سیاسی و اجتماعی واکنش‌هایی نشان داده بود.

سال ۱۳۹۸ و ساعاتی پس از افزایش قیمت بنزین در صفحه اینستاگرامی خود نوشت: «سفره‌ها با بوى بنزین جان گرفت.»

کریمی پیش‌ازاین، حمله‌ای تند به «محمدجواد ظریف» داشت. زمانی که ظریف ادعا کرد که «تحریم‌ها تاثیری روی مردم ایران نداشته است» در اینستاگرام خود به او واکنش نشان داد و نوشت: «کدوم ما؟ مای ما یا مای شما؟»

واکنش‌های قبلی علی کریمی و «وریا غفوری» در سال ۱۳۹۷ منجر به تهدید آیت‌الله خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی شد که گفته بود: «ورزشکاران به یاد داشته باشند امنیت خود را از کجا آورده‌اند.»
+135
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  کریمی جان ، در نهایت این ملت لیاقتشان همین اخوندهاست ، ورزشکار خوب و مردمی بودی ، درآمدت هم خوب بوده ، برو بدنبال زندگی خودت ، امثال شما را که زیاد انتقاد کردند زندانی می‌کنند ، کسب هم سراغشان را نخواهد گرفت
  6
  7
  دوشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  سرزمین اریا - کویت ، کویت

  و با کاخ نشینی در کاخی به قیمت ۱۰۰ میلیارد خندیدیم به ریش ملت و شدیم کاسب فلاکت ..... به شرف نداشته ات
  31
  1
  دوشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دانای نادان - آمستردام، هلند

  [::سرزمین اریا - کویت ، کویت::]. اگه علی کریمی ، کاخ نشین شده، اول از این که ۹۰ در صد ثروتش رو تو خارج از ایران به دست آورده و برای کشور آارز آوری کرده، دوما، با تلاش و کوشش خودش باعث غرور و افتخار کشورش شده.مثل آخوندها از دزدی و اختلاس و فساد و پدر سوخته بازی پولدار نشده.
  0
  29
  دوشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.