فردوسی پور شرط را برد و علی دایی را توی خرج انداخت

عادل فردوسی پور و علی داییحتما در جریان کل کل جذاب عادل فردوسی پور و علی دایی بر سر پینگ پنگ هستید و می‌دانید که عادل این بازی را دو بر یک برد.

خبر آنلاین نوشت: کل کل جالب دایی و فردوسی پور بر سر بردن بازی پینگ پنگ را عادل برد تا همان طور که علی دایی قول داده بود مجبور شود ست کامل لباس لیورپول را برایش بخرد. دایی گفته بود اگر من باختم میگم بچه‌ها از انگلیس ست کامل لباس لیورپول را برایت بیاورند، اما تو به قیافه‌ات نمی‌خورد که مرا ببری. عادل در نهایت این بازی دوستانه، اما مهم را دو بر یک برد تا نوبت دایی باشد که به وعده اش عمل کند.
فردوسی پور البته کلی لباس و گرمکن لیورپول دارد، اما بردن دایی مزه دیگری داشت و او که مطمئن بود دایی را شکست می‌دهد، بعد از پیروزی هم به طور محترمانه کلی برای شهریار کری خواند و گفت من که گفتم برنده می‌شوم.

قرار بود اگر دایی این مسابقه پینگ پنگ را ببرد، عادل برای او فقط یک جوراب بخرد که با توجه به نتیجه مسابقه این قضیه منتفی است.
+79
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا
  فردوسی پور کلی ست لباس لیورپل رو داره. حالا ببینیم، حاظره به دائی بگه، بجای ست لباس لیورپل برای من، چند دست لباس ورزشیه ایرانی، برای بچه های بی بضاعت بخر؟
  36
  17
  یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۵:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  فعلا خوش بگذران علی داعی، ولی وقت حسابرسی هم خواهد رسید، برو تا دیر نشده رضایت بده اون جوان بیچاره از زندان آزاد شود، انهم به خاطر یک گردنبند، که دزدیده هم نشد! هشت سال زندان! من البته از کار اون جوان نادان دفاع نمی کنم
  92
  6
  یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  الفارد - وردینگ، انگلستان

  من هیچ وقت فوتبالی نبوده ام، نه با فردوسی پور و نه با دایی هم هیچ نسبتی ندارم. اما چیزی که تو این کامنتها به چشم میخوره حسادت است وبس ! هرچیزی سیاسی نیست، بعضی هم احساس می‌کنند که اگر کامنت نگذارند میترکند. هم دایی و هم فردوسی پور آدمهای دست بخیری هستند، چه لزومی دارد که من و شمایی که بیرون گود نشستیم برای کسی نسخه بپیچیم و تعیین تکلیف کنیم!
  6
  60
  یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  Dermis - لندن، انگلستان
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. حسود منتال.برو پیش دکتر تا دیر نشده .احتیاج به سایکوتراپی داری.
  3
  20
  یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. رفتن پیش دکتر که کاری ندارد و عیب هم نیست، ولی اگر بگویم که جرم من دفاع از یک زندانی است، فکر کنم حتما خواهد گفت : بگو خود درمیس بیاد!
  2
  1
  یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.