رئال مادرید برای چهارمین بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد

 چهاردهمین قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا  یورونیوز: رئال مادرید شامگاه شنبه ۲۸ مه در ورزشگاه استاد دو فرانس پاریس با تک گل دقیقه ۵۹ وینیسیوس جونیور لیورپول را شکست داد و برای چهاردهمین بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد.

این دیدار به دلیل هجوم هزاران هوادار بدون بلیط برای حضور در استادیوم و درگیری پلیس به‌ویژه با گروهی از هواداران لیورپول، با تاخیر آغاز شد.

در نیمه نخست فینال لیگ قهرمانان امسال، سرخ‌پوشان لیورپول عملا توپ و میدان را در دست داشتند و بارها دروازه کهکشانی‌های مادرید را تهدید کردند. با این حال بخت و اقبال با تیبو کورتوآ، دروازه‌بان کهکشانی‌های همراه بود و ضربات پایانی محمد صلاح هم در بسیاری از موارد قدرت یا دقت لازم را نداشت.
در دقایق پایانی نیمه اول، کریم بن‌زما، ستاره پرفروغ مادرید، برخلاف جریان بازی، موفق به باز کردن دروازه لیسون بکر شد. اما این گل، پس از بازبینی صحنه با وار (VAR) آفساید و مردود اعلام شد.

در نیمه دوم، شاگردان کارلو آنچلوتی برتری خود را بر قرمز پوشان یورگن کلوپ نشان دادند. قدرت نمایی کهکشانی‌ها پانزده دقیقه پس از آغاز نیمه دوم نتیجه داد و وینیسیوس جونیور دروازه  تیبو کورتوآ را فرو ریخت.

در دقایق بعد بازی با حملات بیشتر لیورپول و ضد حملات رئال، روندی سریع و تقریبا متعادل داشت اما شاگردان کلوپ نتوانستند گل تساوی را به ثمر برسانند.

به این ترتیب مادرید بار دیگر موفق شد لیورپول را در فینال لیگ قهرمانان اروپا شکست دهد.
+12
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  دمشون گرم . اگر آن لیورپول بارانی غمزده منتال سیک انگلیسی برده بود آنوقت اوباش تماشاگر انگلیسی دیشب پاریس که هیچی کل اروپای یخزده را به آتش میکشیدند‌. یعنی اوباش بی ادبی خودخواهی هستند این تماشاگرهای انگلیسی . خدا نکنه جایی بروند . نابود می‌کنند آن کشور را . بی ادب . آنوقت خدا نکنه بک خارجی به زبان خودش در انگلیس با تلفنش آرام در خیابان حرف بزند ! طرف را با رفتار منتال سیکشان و با آن بادی لنگوییج تحوع اور از نظر روانی نابود می‌کنند .
  1
  12
  یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.