علی دایی: من آویزون این فوتبال نیستم ، افتخار میکنم بخاطر حرف حق ممنوع الکار باشم

+158
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  کو حق - ولینتون، نیوزلند

  دم شما گرم علی جان که نوچه کسی نیستی و بیشتر به اینا لگد زدی تا توپ
  6
  60
  شنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۱
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  حرف هات درست، ولی برو اگر مردی اون جوان بیچاره را رضایت بده از زندان بیاد بیرون، آنوقت تو را شاید ببخشم
  71
  7
  شنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۸
  ۳۲
  Dermis - لندن، انگلستان

  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. باز پیدات شد حسود عقده ای؟ احتمالا اون زورگیر قمه کش وحشی دوست و آشنات باشه که اینقدر فکرش هستی.
  4
  41
  شنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۳
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. اون جوان بیچاره، مانند تو هموطن من است، چیزی بیشتر از این ندارم که به تو که از کوره در می روی و به فحش دادن رو می آوری بگویم، علی داعی هم هموطن من و شماست( البته شاید نسبتی نزدیک به شما دارد! )، و من حق خود می دانم که از او انتقاد کنم، می دانی چرا حق دارم؟ چون من یک ایرانی هستم!
  27
  1
  شنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۵
  ۳۲
  Dermis - لندن، انگلستان
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. ‌حسادت و نفرت از هر کس بزرگ و موفق میشه از خصوصیات بعضی هموطنان‌هست! شرور قمه کش و زورگیری که با سلاح سرد به مردم بیگناه حمله میکنه و به قصد کشت و نقص عضو ضربه میزنه تا دزدی کنه شد جوان بیچاره هموطن! ای گور پدرش و هموطن بودنش! کسی که با خشونت برای دزدی به مردم حمله میکنه،زندان که هیچ، باید درجا پلیس به درک واصلش کنه.(که اینکار هم مجازه در تمام دنیا) حالا قربانی علی دائی باشه،رونالدو باشه با یک کارمند ساده هیچ فرقی نداره جانی باید از جامعه دور نگه داشته بشه،اصلا ربطی به بخشش شخصی نداره.جرم عمومی هست. بفهم!. پس این هیولای ۱۸ ساله آمریکایی که سلاح ورداشت و رفت تو فروشگاه دهها نفر رو کشت هم از دید یک آمریکایی چون هموطنش هست و جوان باید با تشویق و مدال بر گرده داخل جامعه و دوباره ادامه بده؟ درسته؟ این هست منطق داغون و کمدی تو!
  4
  14
  شنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۰
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. آهان! فهمیدم، تو طرفدار سببی علی داعی هستی و کورکورانه از او دفاع می کنی، دوم اینکه در علم قضاوت و جرم شناسی اجتماعی، نظرت به خلخالی نزدیک تر است، سوم اینکه فکر می کنی علی داعی مقام خاصی دارد و از منظر روانشناسی تو، انتقاد از او حسادت است! علی داعی که سهل است اگر پدر جد او هم بود چیزی برای حسادت ندارند! مال و منال؟!! فوتبال؟ به زندان انداختن یک جوان ایرانی، انهم با سنگین ترین حکم تاریخ جهان! جامعه ای که تو و علی داعی و خلخالی و محمد قجر درست کنند، به درد خودتان می خورد
  25
  1
  شنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۵
  ۳۲
  Dermis - لندن، انگلستان
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. تو بیماری.به روانپزشک مراجعه کن.برای خودت میگم.تو کانادا مجانی هست دولت پولش رو‌میده خرجی هم نداره.حسودی و کینه و نفرت نسبت به دیگران (مثلا افراد موفق ) آخرش به شکل انواع مرض فیزیکی خودش رو‌نشون میده.حالا ببین کی گفتم.
  0
  2
  شنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. اشکالی ندارد، ممنون از راهنمایی ات! ولی به دکتر چی بگم؟! بگویم که من از حقوق یک جوان زندانی دفاع کردم، و خواهان آزادی او شدم، چون فکر می کنم حکم سنگین گرفته است، ولی یک »آدم« با فحش جواب مرا داد و توصیه کرد بیام پیش دکتر! گمان کنم دکتر سرش را خواهد خاراند!! علی داعی برای من مهم نیست، برای من جامعه مان و زندگی اون جوان و خانواده اش و اثرات این حکم مهم است، من حتی توهینی به تو و علی داعی نکردم، ولی »قوم شما« هرگز تحمل یک انتقاد را ندارید، همیشه فکر می کنید از همه بهتر تشریف دارید،
  2
  0
  یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.