مصاحبه انگلیسی ترانه علیدوستی در جشنواره کن

صحبت‌های ترانه علیدوستی درباره فیلم برادران لیلا : در کنار کسی که اتهامات آزار جنسی دارد نمی‌ایستیم
ترانه علیدوستی، بازیگر فیلم برادران لیلا در جواب به سوال نیلوفر پورابراهیم: لیلا تمثیلی است از وضعیت فعلی زنان در ایران است که درخط مقدم انواع مبارزه برای حقوقشان و آزادی هستند.
 انتخاب نوشت: در نشست خبری فیلم «برادران لیلا» خبرنگاری از ترانه علیدوستی درباره دو متهم به آزار زنان [که او قبل از انتشار روایت‌هایشان] در فیلم‌های «فروشنده» و «برداران لیلا» با آنها همبازی بوده، سوال کرد که این بازیگر در پاسخ گفت: «در هر دو موردی که این اتهامات مطرح شده، من تلاشم را کردم. من آن زمان(فیلم «فروشنده») قدرتی بیش از این [برای حمایت از زنان قربانی] نداشتم. شاید امروز اوضاع فرق می‌کند، اما آن روز هم تا جایی که می‌توانستم سعی کردم این موضوع را پیگیری کنم و بیشتر از این، به هیچ‌عنوان برشی نداشتم.
مورد اخیر هم اتفاقات و روایت‌ها، بعد از فیلم‌برداری ما منتشر شده. ترکیب و آرایشی که ما اینجا هستیم، مشخص می‌کند که موضع ما در اینباره چی است. بدون اینکه بخواهیم مستقیم اشاره کنیم گفتیم که در کنار کسی که اتهام دارد، نمی ایستیم و این کار را هم کردیم.»
+98
رأی دهید
-21

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  La Vida - وین، اتریش
  آفرین به خانم با شخصیت ،متین با سواد، حتی آلمانی هم صحبت کردن ،،به نظر من انگلیسی حرف زدن،امروزه،،،یه ضرورت هست ،، بخصوص برای کسایی که شغلشون ،در ارتباط با دنیاست
  1
  13
  جمعه ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۱
  ۱۰۵
  millionaire - منچستر، انگلستان
  Vida - وین، اتریش::]. با نظرتون در مورد خانم علیدوستی موافقم ولی ادامه شو نه ، تو فرانسه اگه انگلیسی حرف بزنی اصلن جوابتو نمیدن ، تحویل نمیگیرن ، خیلی از کشورها اسپانیایی زبانند پرتقالی و فرانسوی یند انگلیسیشون هم صفر صفر ، مثل کشورهای آمریکای جنوبی ،انگلیسی حرف زدن با خودکم بینی جامعه نسبت مستقیم داره ، ایرانی بر این باوره که انگلیس و انگلیسی برتره بافرهنگ‌تره والامقام تره !!!! اونها ما رو اصلن آدم حساب نمیکنند تو کوچه پسکوچه ای جایی اگه فرصت داشته باشن دوست دارن یه پاره آجر بزنند تو سر من و تو ولی ما میمیریم براشون !!!
  1
  1
  شنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.