مرگ کارگری که بخاطر عدم دریافت حقوقش خودسوزی کرده بود

ایران وایر: آبدار اداره آب و فاضلاب بخش چاروسا شهرستان کهگیلویه، که جلوی ساختمان این اداره به دلیل عدم دریافت دستمزد اقدام به خودسوزی کرده بود، به دلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان شیراز جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری «ایسنا»، آبدار اهل چاروسا که دو روز پیش جلوی آب و فاضلاب شهر قلعه رئیسی مرکز بخش چاروسا خودسوزی کرده بود، درگذشت.

«شرمت الله داربام»، بخشدار بخش چاروسا از توابع شهرستان ضمن تایید این خبر گفت: «آبدار چاروسایی که روز دوشنبه جلوی اداره آب و فاضلاب شهر قلعه رئیسی مرکز این بخش اقدام به خودسوزی کرده بود، در گذشت.»

وی افزود: «این آبدار جهت مداوای تکمیلی به بیمارستان سوختگی شیراز اعزام شده بود که ظهر امروز چهارشنبه چهارم خرداد ماه ۱۴۰۱ دارفانی را وداع گفت.»

گفتنی است که علت خودسوزی این آبدار تاخیر در پرداخت حقوق آبداران و همچنین بلاتکلیفی در وضعیت قرارداد کاری عنوان شده بود.

این آبدار به نام «سعید فرهادی»، کارمند و آبدار آب و فاضلاب بخش چاروسا از توابع شهرستان کهگیلویه بود.
+83
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  هر چی فحش بلدم نثار هر کسی که به اندازه یک اپسیلون از این رژیم طرفداری میکنه. باید خیلی بیناموس و باشه که برای یه لقمه نون برای این رژیم پادویی بکنه.
  2
  15
  جمعه ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۴۷
  ۴۰
  rahjoo - مازندران، ایران
  نظام پوسیده و نعشش داره گندش همه منطقه رو می گیره.منتهی دیگه مردمش باید همت کنن بجای خودسوزی و نارضایتی درونی ،همه چی رو بریزن بیرون و من شک ندارم با کوچکترین قیام سراسری ظرف یک هفته نظام سقوط می کنه.انقدر پایه های این حکومت سست شده که فقط یه ضربه میخاد تا چارپایه اش بیفته وگردن آقا بره بالای دار
  0
  7
  جمعه ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.