خبرگزاری مهر در مطلبی که به سرعت آن را حذف کرد: نظام «هر روز به لبه پرتگاه نزدیکتر می‌شود»

رادیو فردا:خبرگزاری مهر، وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی، روز پنج‌شنبه ۵ خرداد در مطلبی که به سرعت از سایت این خبرگزاری حذف شد نوشت که نظام هر روز به لبه پرتگاه نزدیکتر می‌شود.

این خبرگزاری در گزارشی با عنوان «برخی سران نظام از تغییر سیاست یارانه‌ای پشیمان هستند»، خاطرنشان کرد که نشر اخبار فساد گسترده بین نزدیکان رهبر جمهوری اسلامی، موجب نارضایتی در نیروهای امنیتی و انتظامی شده است.

علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، بارها در مقابل افشای فساد نزدیکان خود همچون محمدباقر قالیباف رئیس مجلس و قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه، این اتهامات را «لجن‌پراکنی» عنوان کرده و خواستار توقف تحقیقات در قبال اختلاس‌هایی چون اختلاس سه هزار میلیارد تومانی در بانک‌های ایران شده است.
+108
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  گور دجال زار می بینم - نیده، ترکیه

  حضرت بهاءالله می‌فرمایند: علما آخور را دیدند ولی آخر را ندیدند! و در بیانی دیگر می‌فرماید: علما شرارت خواهند کرد و شررشان به خودشان باز خواهد گشت و در بیانی دیگر میفرمایند: حکومت علما در اوج قدرت، بغتتاً سقوط خواهد کرد! عزیزان سایبری، حساب کار و فرار دستتان باشد و به آغاتون هم این پیغام را برسانید، البته خودش کاملاً در جریان هست!
  11
  34
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵
  ۴۳
  KTLIEBE - کاونتری، انگلستان

  [::گور دجال زار می بینم - نیده، ترکیه::]. البته آخوندها و این شخصی که نام بردید هر دو دست پرورده انگلستان هستند. فقط هنوز قدرت در دستان پیروانش نیافتاده تا نشان دهند هر دو از یک قماشند.
  4
  31
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۱
  ۵۹
  گور دجال زار می بینم - نیده، ترکیه
  من این بیانات را فقط جهت اطلاع دوستان نوشتم و بدون هیچ قصد و غرضی، مصائب بشری شروع شده و دنیا به سمتی میرود که گرفتار مصایب شدیده خواهد شد ، تا جایی که از حل آن عاجز خواهند شد! هنوز دو مرحله دیگر مانده که یکی از آنها اقتصاد است که آنهم بحرانی خواهد شد، و جهان به استیصال کامل خواهد رسید، آن موقع ناچار خواهند شد که از قوانین و تعالیم دین بهایی پیروی کنند و هیچ راه گریزی ندارند، حتی. انگلیس ملعون و مفلوک که باعث و بانی هزاران خیانت و جنایت در طول تاریخ بوده، بزودی این ملاهای مفت خور دست نشانده مجبور میشوند که خیلی از اسرار را بگویند و حتی ماموریت شان از طرف انگلیس!!! و دشمنی شدیدشان با بهاییان !
  13
  9
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۱
  ۴۳
  KTLIEBE - کاونتری، انگلستان
  [::گور دجال زار می بینم - نیده، ترکیه::]. مشکل شما و سایر مذهبیون اعتقادتان به تعالیم دینیتان میباشد. من سالهاست که با همکیشان شما آشنا هستم و مراوده کرده ام. متاسفم که بگویم همگیتان به شدت شستشوی مغزی شده اید. همه شما از کودکی درکلاسهای اخلاق بطور پیوسته تحت شستشوی مغزی بوده اید. البته من به شدت مخالف رفتارهای ظالمانه حکومت نسبت به همکیشان شما هستم چون اعتقاد دارم هر کس در نوع اعتقادش آزاد است. به شما پیشنهاد میکنم بجای پیروی از تعالیم مذهبیتان شجاعت داشته باشیدو بر اساس اصول انسانی و خردورزی فکر کنید و مذهبتان را به مسایلی چون ازدواج و عالم پس از مرگ محدود نمایید تا بتوانید از بند مذهب رهایی پیدا کنید.
  0
  6
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۱
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  [::گور دجال زار می بینم - نیده، ترکیه::]. بغتتا دیگر چه مزخرفی است که تو بلغور میکنی؟؟ کم آخوندهای مفعول واژه های مزخرف وارداتی وارد فارسی و کردی و لری و آذری و گیلکی کردند حالا تو هم بغ بغتت گرفته. برو آقا پی کارت!!! فقط مانده زائده ای از الله را بعد از هزار وچهارصد سال دور بیندازیم یک زائده دیگر از الله وارد زندگیمان بکنیم. این الله بازی‌ها و غار بازی ها دیگر تو خشتک ایرانی ها نمی‌رود.شادروان احمد کسروی همان موقع که مسلمانها و شیعه ها را رسوا کرد و دکان محمد را بست. دکان الله بازی شما را هم رو کرد و شما را هم رسوا کرد.شما معتقدین دینتان را که صد درصد گردن به الله تان ندهند بیرون میکنید. مگر سازمان گوشت کشور است که بیرون میکنید.رابطه خالق و مخلوق چی شد 😂😂😂😂راستی جنگ تروریستی بین پیغمبرتان و برادرش چی شد؟؟؟ 😂😂😂من کتاب سنی ها را می‌خوانماز حماقتش میخندم. کتاب‌های شیعه قهقهه میزنم ولی کتاب‌های شما را می‌خوانم از خنده دل‌درد میگیرم😂
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۸
  ۵۹
  گور دجال زار می بینم - نیده، ترکیه
  [::KTLIEBE - کاونتری، انگلستان::]. اتفاقاً خودم‌ به شخصه میانه رو علم و دین بودم، و به هیچ طرف غش نکردم، آدم خر مذهبی هم نیستم و راجع به تمام ادیان و حتی مایا ها و مصر باستان، نوسترآداموس و شاه نعمت الله ولی و ...سالیان درازی تحقیق ها کرده ام و این پازل ناشناخته برای من کامل شد، هدف دیانت بهائی هم صلح بین ادیان و ملل است و سعادت عالم بشری، و لا غیر، و با توجه به آنکه این پازل برایم کامل شده، مطمئنم که هر آنچه در کامنت‌های قبل گفتم اتفاق خواهد افتاد و دنیا ناچار به اجرای تعالیم بهایی خواهد شد، این هم صرفاً جنبه خبر بود نه تزریق عقاید! بعد از کامنتهای من حال شما هم بعد دیگری از اتفاقات را میدانید که بنا به مصالح خودتان میتوانید برای آینده در نظر بگیرید.
  1
  0
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۳
  ۵۹
  گور دجال زار می بینم - نیده، ترکیه
  [::راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش::]. بغتتا /baqtatan/. فرهنگ فارسی عمید. (قید) [عربی: بغتةً] [قدیمی] ناگه؛ ناگهان؛ ناگهانی. عزیز دل برادر ، از متن کامنتت حس میکنم سر گشته و سرخورده روزگاری، و بی پروا به همه کس و همه چیز میپری، شما اگر به همان گفته‌های کسروی هم اعتقاد داشتید و عامل بودید در این چاه ویل آخوندی نمی افتادید، و نیم قرن عمر گرانمایه را به تباهی نمی کشیدید، ما بهاییان هم چه در عمل و زبانی، زخم خورده شما عزیزانیم، و شما غافل از اینکه کلید نجاتتان از دست آخوندهای اهریمن، دست ما هست! آخوندها معنی این جمله من را خوب میفهمند ولی شما نه!برای همین هم دشمنی عجیبی با ماها دارند،
  2
  0
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۷
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  [::گور دجال زار می بینم - نیده، ترکیه::] این بیانات نشان می‌دهد که چقدر گوینده آن بیسواد بوده. چهار بار در سه جمله آخوندها را علما نام برده. حتی خود حکومت ایران آخوندها را عالم نمی‌داند و شرط مرجعیت را از حکومت برداشت😂😂😂. بعد شما به چهارتا آخوند مفعول می‌گویی عالم؟؟؟ 🤣🤣🤣عالم؟؟؟؟ دوم این پیغمبر شما بیشتر دنبال قافیه بوده تا مفهوم. علما آخور را دیدند و آخر را ندیدند؟؟ یعنی چی؟؟ 😂😂😂 اینهم الف لام میم قرآن است😂😂😂😂یعنی علما در آخور علف می‌خورند بعد علفش تمام می‌شود یونجه می‌خورند ولی آخرش را نمی‌بینند.😂😂😂. علما شرر می‌کنند و شررشان به خودشان بر می‌گردد. 😂😂😂خوب اینکه همه می‌دانند نمی‌خواهد رسول الله یا روح الله یا بهاالله باشی. علما در اوج قدرت، بغتتا سقوط خواهند کرد. این یعنی چه؟ اگر منظور حکومت آخوندها است که در اوج فضاحت است و نه در اوج قدرت.بعد چرا بغتتاً 😂😂😂😂😂. یکی نبوده به این الله شما در ایران فارسی یاد بدهد که مثل آدم حرف بزند؟؟؟ . بغتتا😂😂😂 تمامی دین شما کپی جفنگیات شیعه است. بغتتاً چطور میخواهید اقتصاد دنیا را نجات دهید. مذهب چکارش به اقتصاد؟
  0
  2
  جمعه ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۲۵
  ۴۲
  الفارد - وردینگ، انگلستان
  گور دجال زار می بینم - نیده، ترکیه. البته چیزی که دردنیا بسیار است،‌ همانا خر ست و خریت البته نه به داشتن دو گوش دراز است و نه به علف خوردن! . ۱۴۰۰‌ سال چوب مذهب در آستین ما فرو رفت و پس از آزاد شدن ،بروی چشم، آنرا به شما خواهیم سپرد تا چوبی دیگر بر آن مرحمت بفرمایید! . و البته برادر من! مذهب همانند مدفوع است. مال خود قابل تحمل و مال دیگران به شدت ازار دهنده است!🤣🤣🤣😂
  0
  2
  جمعه ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.