صحبت های دانشجویی که از حسن عباسی پرسیده بود: اسم ۴ تا اقتصاد دان را بگو

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ «اسم چهار اقتصاددان را بگو» عبارتی که از روز گذشته در فضای مجازی مورد بحث قرار گرفته است. روز گذشته ویدیویی از مراسمی که بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی تهران به مناسبت آزادسازی خرمشهر تریب داده بود، منتشر شد که در این ویدیو شاهد توهین و درگیری لفظی «حسن عباسی»، رئیس اندیشکده یقین با امیررضا علیپور هشتلی آملی، دانشجوی کارشناسی ارشد علوم سیاسی این دانشگاه هستیم. توهین عباسی به این دانشجو تا جایی ادامه دارد که وی را به‌خاطر رنگ کراوات و پیراهن‌اش مسخره می‌‎کند!

این دانشجو  درباره جزئیات اتفاقات روز گذشته در دانشگاه علامه طباطبایی به سایت دیده بان ایران گفت: روز گذشته حسن عباسی به دعوت بسیج دانشجویی به مناسبت آزادسازی خرمشهر به دانشگاه علامه طباطبایی آمد.
وقتی عباسی داشت تئوری اقتصادی می‌داد از او پرسیدم اسم چهار اقتصاددان را بگو!
وی در ادامه افزود: ماجرا از جایی شروع شد که این فرد، شروع به اظهارنظر کردن درباره کلان‌ترین و مهم‌ترین مسائل اقتصادی کرد! وقتی اظهارات او را در این رابطه شنیدم از ایشان فقط پرسیدم که «اسم چهار اقتصاددان را بگو» همین!

این دانشجوی دانشگاه علامه با اشاره به توهین و فحاشی حسن عباسی به وی اظهار کرد: همین که من این سوال را پرسیدم، این فرد شروع به توهین و تمسخر کرد! من از او سوال پرسیدم اما او رنگ کراوات و پیراهنم را مسخره کرد.
عباسی به من گفت با این طرز لباس پوشیدن آمده‌ای تئاتر اجرا کنی!
علیپور ادامه داد: من نه توهینی کردم نه بی احترامی! فقط سوال خودم را تکرار می‌کردم اما این فرد که مشخص است چه کسی است به من عباسی به من گفت با این طرز لباس پوشیدن آمده‌ای تئاتر اجرا کنی!
بسیج دانشجویی به جای عباسی فحاش من را از سالن بیرون کرد!
دانشجوی کارشناسی ارشد علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی درباره فحاشی عباسی به خانواده‌اش، به دیده بان ایران گفت: عباسی هم به من و هم به خانواده‌ام فحاشی کرد! جالب اینجاست این فرد به من توهین کرد اما بسیج دانشگاه علامه من را به زور از سالن بیرون کردند!

او ضمن اشاره به «دلقک» خواندنش توسط عباسی اضافه کرد: این فرد چندین مرتبه من را دلقک و فاقد تربیت خانوادگی خواند. باز هم تاکید میکنم که در این سالن که البته همه افراد حاضر در آن‌جا جزو دانشجویان بسیجی بودند، یک نفر یک کلمه هم اعتراض یا حرفی نزد!

وی درباره تهدید حسن عباسی در خصوص اخراج دانشجویان، خاطرنشان کرد: جالب است حسن عباسی در جواب سوال من می‌گوید که گنده‌تر از تو را هم از دانشگاه بیرون انداخته‌ام!
کسی‌که به ارتش ملی فحاشی کرد را برای سالروز آزادسازی خرمشهر دعوت کرده‌اند!
علیپور ضمن اظهار تاسف برای بسیج دانشگاه علامه طباطبایی تهران، به دیده بان ایران گفت: بسیار برای کسانی که این فرد را به دانشگاه دعوت کرده‌اند، متاسفم؛ عباسی یکی از فحاشین به ارتش ملی ایران است؛ این فرد چگونه می‌تواند درباره آزادسازی خرمشهر صحبت کند؟! این ارتش ملی ما بود که خوزستان را از دست صدام نجات داد آن وقت بسیج دانشگاه علامه کسی که بارها به ارتش ملی فحش و ناسزا داده است را به مناسبت آزادسازی خرمشهر به دانشگاه دعوت می‌کند!

این دانشجو درباره تعداد افراد حاضر در سالن گفت: تعداد افراد حاضر در سالن کمتر از 100 نفر بود.

وی تاکید کرد: باز هم تاکید می‌کنم که این فرد در حال تئوری دادن در مورد کلان‌ترین و مهم ترین موضوعات اقتصادی حال حاضر کشور بود اما اسم چهار اقتصاددان را بلد نبود!

دانشجوی علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی در پایان اظهار کرد: من با یک بنر هم مقابل او ایستادم و گفتم که ما یک روزی علامه قزوینی، دهخدا، محمدتقی بهار و... را در دانشگاه داشتیم اما امروز دانشگاه به محلی برای جولان دادن امثال حسن عباسی تبدیل شده است!
+266
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  siavash786 - آمریکا، ایالات متحده امریکا

  ۱- خمینی ، اقتصاد ما خر است ۲ - خامنه ای ، اقتصاد مقاومتی ۳- احمدی نژاد ، یارانه امام زمان ۳- رئیسی ، اقتصاد معیشتی
  7
  84
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۲
  ۵۷
  ضدبشر - گراتس، اتریش

  اگر حسن عباسی اقتصاددان بود و کلا اگر چیزی بارش بود که آنجا نبود . صد در صد از مملکت فرار کرده بود.
  3
  78
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۶
  ۶۱
  برجعلی - کلن، آلمان

  از انجا که اقتصاد مال خر است چها تا اقتصاد دان هم میشه نره خر کره خر ماده خر و حسن عباسی.
  3
  83
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۴۰
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  حسن عباسی هوچی مخبطی است که خودش را اندازه ی فیل بزرگ می بیند
  3
  65
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۳:۰۷
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  باید ازش پرسید: اسم چهارتا از باباهات رو بگو.
  5
  76
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۳:۰۹
  ۴۲
  Persiangulfforever - ویکفیلد، انگلستان

  این مردک عباسى یک دلقک و مزخرف گویى بیش نیست و چیزى به جز فحاشى بلد نیست و مطمعنا در دوران طفولیت زیر دست اشخاسى مانند سعید طوسى تعلیم دیده.
  3
  72
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۵:۰۸
  ۴۰
  rahjoo - مازندران، ایران

  به این میگن داشنجوی فرهیخته که واقعا آینده کشور باید دست امثال این جوون باشه!. خیلی تروتمیز تمام هیکل این دردکشیده ،حسن عباسی رو آفتوبه گرفت!.
  9
  77
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۵:۳۶
  ۷۵
  hassan1326 - تهران، ایران

  در نظام اسلامی افراد با سواد جایگاهی ندارند ، ملاک اشغال پست های سازمانی ، تعهد به ولایت و پاچه خواری میباشد !؟!
  7
  38
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۷
  ۲۷
  Esperanto - لندن، انگلستان

  دانشگاه دانشگاه است دانشگاهی که دانشگاه نباشد دانشگاه نیست!!
  0
  23
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۷
  ۴۰
  mitra55 - تهران ، ایران

  خاک بر سر همه کسانی که نشستن و تماشا کردن اما یک نفرشون حتا از این جوان حمایت نکرد. تازه میگه آقا شما ادامه بدید خاک بر سرتون
  1
  29
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۱
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::mitra55 - تهران ، ایران::]. کی حمایت کنه خانم؟ این جلسه رو دانشجوهای بسیج دانشجویی ترتیب داده بودن. نکنه اینجاست. عباسی اولش عین موش به کراوات و پیراهن طرف میخندید، تا دید چهارتا اشغال أومدن جلو شروع کرد به داد زدن. این نشون میده که اینها ترسو تر از اونی هستن که ما فکر میکنیم. یه دوتا کشیده نر و ماده بخوره به همون کسینجر میگه عمو.
  1
  22
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۶
  ۵۳
  سرزمین اریا - کویت ، کویت

  در کامنت دیروز گفتم اگه فردا این اوسکول رو در مهد کودک من و تو و یا انتراشغال دیدید تعجب نکنید .کم کم داره ثابت میشه .تو این جنگ رسانه و سیاه‌نمایی بر ضد ایران هر ننه قمری میتونه یه شبه بشه قهرمان این جماعت مفلوک
  29
  0
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۸
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::سرزمین اریا - کویت ، کویت::]. اسکول! برو اول ببین طرف کیه. نفر اول کنکور فوق لیسانس علوم سیاسی بوده، تا حالا زندانی هم شده. خودت رو تو ایینه دیدی؟ فکر نکنم حتی خودکار رو بتونی درست دستت بگیری و حرف یومیه ات رو بزنی. عین این حسن جغجغه همه اتون مشکل خود کم بزرگ بینی دارین. سوئد باید یه مالیات اضافه ازت بگیره بابت چیزخلی ات.
  1
  20
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۷
  ۴۰
  mitra55 - تهران ، ایران
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. بله حق باشماست هموطن . متاسفانه بعد متوجه اشتباهم شدم, یک مشت خودفروخته بودند
  0
  5
  جمعه ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.