علی دایی کارخانه در حال ورشکستگی فولاد بردسیر کرمان را خرید + ویدیو

به گزارش تابناک ورزشی، علی دایی چهره سرشناس فوتبال ایران، آسیا و جهان ، بعداز تجربه طولانی مدت در صنعت پوشاک ورزشی و اداره یک تولیدی بنام خودش در بازار ایران، حالا در حالی که چندسالی است بخاطر یک مصاحبه جنجالی درمورد هویت یک فرد ، ممنوع الکار شده است، دست به تجربه تازه ای در عرصه صنعت زده است و رسما وارد دنیای صنعت فولاد شد.
علی دایی که به‌ زودی مصاحبه جالب و تازه‌اش با عادل فردوسی‌پور در اپلیکیشن ۳۶۰ منتشر خواهد شد، با خرید مجتمع فولاد بردسیر،  دو هزار کارگر این کارخانه صنعتی را از ورشکستگی و بیکاری نجات داده است.‎
 
علی دایی که چندی پیش به کرمان سفر کرد و از کارخانه فولاد آن منطقه بازدید نمود حالا خبرهای منتشر شده که او اقدام به سرمایه گذاری و خرید این کارخانه بزرگ و معتبر کرده است.
 
گویا در این بازدید، کارگران و خانواده‌های منطقه از اسطوره متمول فوتبال کشورشان تقاضا می‌کنند که مانع از تعطیلی کارخانه محل کار جوانان و مردان نان آور بردسیر شود و انگیزه اصلی دایی از قولی بوده که به مردم مستضعف منطقه داد.
 
البته تقاضای مردم تنها دلیل علی دایی برای انجام این اقدام تجاری و سرمایه گذاری شخصی نبوده و او با سالها تجربه در عرصه تجارت و تولید، با خطرات احتمالی و دشواری های اداره کارخانه آشنا بوده است و انگیزه سود شخصی هم دارد.
او بعداز مذاکره با مالکان کارخانه و اطلاع از دلایل کاهش تولید و شرایط نامناسب کارگران آن، با مشاوره و همراهی دوستانش و چندین متخصص این صنعت، کارخانه مذکور را خریداری کرده تا مانع از بیکاری و عواقب ناشی از آن در منطقه شود.
 
شرکت فولاد بردسیر یکی از مراکز مهم صنعتی در کرمان بوده که وابسته به هلدینگ جهاد نصر کرمان می باشد این شرکت در سال ۱۳۶۹ در فاصله ۴۵ کیلومتری غرب شهر کرمان شروع به کار کرد.
+127
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۳
  romano - تهران، ایران

  ببین کی گفتم فردا رسانه‌های اونور آبی حمله به این مرد بزرگ رو شروع میکنن که رانت خور وابسته به رژیم از این حرفها. بی شرفها.
  17
  39
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۳:۴۹
  ۴۴
  کو حق - ولینتون، نیوزلند

  امیدوارم چوب لا چرخش نزارن تا بتونه کار کنه و کارگران روهم بیشتر کنه ،دایی خیلی جاها نشون داده که شرف داره
  5
  54
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۸
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  [::کو حق - ولینتون، نیوزلند::]. بجز یک جا: آن جوان بیچاره را که رضایت نداد و اورا پس از یکسال انفرادی به هفت سال زندان محکوم کرد، ان هم بخاطر چنگ زدن به یک گردنبند حلبی! کینه تا کجاست خب، فرض کنیم که این کارخانه را خرید: مگر خاک و معدن آن مال ملت ایران نیست؟ کارگر هم که کار می کند، پس علی دایی این وسط چه کاره است؟!!!
  67
  5
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۶
  ۳۲
  Dermis - لندن، انگلستان

  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. حرف ....نزن خودت رو‌کشتی از عقده و نفرت به علی دائی هر جا خبری ازش هست این مزخرفات رو مینویسی .....از موفقیت یک شخصیت کاملا مردمی سوزش داری رفتی طرفداری از یک زورگیر جانی قمه بدست میکنی! هرجای دنیا کسی با چاقو و شمشیر به مردم حمله کنه پلیس میندازه زندان تا جامعه امن باشه.حتی ممکنه بکشنش.پس بیخود جفنگ نگو .....
  4
  43
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۱
  ۲۷
  Esperanto - لندن، انگلستان

  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. وقتی کسی جلوتر از دماغش رو نمیتونه ببینه بیشتر از این نباید ازش انتظار داشت. قوانین نقش تربیتی دارند نه تنبیه ایی.هدف تربیت مجرم و ایجاد امنیت در جامعه است و صرف اجرایی قانون امنیت ایجاد نمیکند. پاپ با اون عظمت ضارب خود را بخشید و خیلی افراد دیگر. گاهی این بخشش اثری روی مجرم داشته که صدتا کتاب و دهها زندان نداشته. این به معنای اجرا نشدن قانون نیست، قانون باید دقیقا اجرا شود ولی شاکی میتواند از حقش بگذرد. چون افراد مشهور و سلبریتی ها الگوی افراد هستند عملکردهاشون نقش تربیتی دارد. همین علی دایی کلی واسطه گری کرد تا جوانی محکوم به اعدام بخشیده شود.با این قیاس شما باید گفت این کار و کارهای مشابه اش اشتباه بوده. البته هیچکس حق ندارد ایرادی از علی دایی بگیرد حتما خیلی فکر کرده و نتیجه گرفته مجرم را نبخشد و این تصمیم ایشان مورد احترام است. اما شاید اگر مجرم را می بخشید بهتر بود. و این نظر شخصی من و امثال بنده است
  32
  2
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۸
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. من کاملا تو را درک می کنم! سخنان من چیزی که »سوزش« در آن باشد، ندارد! علی دایی اسطوره نیست، یک بازیکن معمولی مانند دیگران است، جنایتی هم که مرتکب شده است را ملت ایران هرگز فراموش نخواهند کرد، و روز حسابرسی بر طبق یک قانون مردمی و عادلانه خواهد رسید
  37
  0
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۸
  ۳۲
  Dermis - لندن، انگلستان
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. حسودی،طرز فکر رعیتی و عقده.هر وقت یک هزارم اون افتخار برای کشورت داشتی و یا یک هزارم اون به نیازمند و فقیر کمک کردی بعد بیا اینجا نظر بده.بیخاصیت.
  1
  16
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۸
  ۳۲
  Dermis - لندن، انگلستان
  [::Esperanto - لندن، انگلستان::]. [::Esperanto - لندن، انگلستان::]. آشنا فامیل در ایران داری؟ چند وقته ایران نبودی؟ ظاهرا نمیدونی چه زورگیریهای وحشیانه و بی رحمانه ای روزانه انجام میشه.هر لات قمه کشی یک قمه یا شمشیر زیر لباسش کرده و سوار موتور گشت میزنه طعمه پیدا کنه .نه به پیرزن رحم میکنند نه به پیرمرد بازنشسته نه به بچه.میزنن انگشت و دست قطع میکنند برای دزدیدن یک موبایل یا یک کیف.حرف از بخشش زدن گنده .. بیش نیست.در اکثر نقاط دنیا وقتی کسی مسلحانه به مردم حمله میکنه، پلیس حتی حق شلیک داره.حمله با سلاح یعنی نهدید جانی.بعد نشستی به حکم زندان برای تادیب یک قمه کش وحشی انتقاد میکنی؟ پاپ یک کاراکتر مذهبی مسیحیه.ترویج اعتقادش رو میکنه.
  1
  16
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۵
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. قاضی هم شدی مغول جان، چرا گاز بر داشتی، دوران قاجار دارد به سر می رسد، اخر چه حسادتی من به یک آدمی مثل علی داعی دارم، مگر گفتم من می خواهم سرمایه دار باشم! یا فقط اعتراض داشتم به یکی از کارهای او، ...انگار تیمور هم آدم بود
  1
  1
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۸
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::Dermis - لندن، انگلستان::]. وقتی تو و اجدادت با سیاسی کاری و قوم گرایی اینگونه با یک هموطن برخورد می کنید، جایی برای افتخار نمی ماند، در دنیا بسیا کسانی بوده اند که اول فوتبالیست بودند، بعد با یک کار زشت آبرویشان رفته، علی داعی یکی از آنهاست، شاید بدتر، دفاع تو از بی‌عدالتی ننگین و مایه ی شرمساری است.
  0
  0
  جمعه ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.