گشتی در تهران قدیم ، تهران دهه ۱۳۵۰

سفری کوتاه به  فروشگاه  کورش در خیابان پهلوی ، خیابان روزولت ، یکی ازمحلات تهران ، نمایشگاه بین المللی تهران ، میدان بهارستان ، بلوار الیزابت و خیابان پهلوی.
آهنگ متن کلیپ : ترانه تهران تهران با صدای فرامرز پارسی
+88
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  ضدبشر - گراتس، اتریش

  ایکاش فیلمی از حلبی ابادها و دهات بی اب و برق و بدون امکانات تحصیلی و درمانی فقیر آنزمان میگذاشتن تا تجدید خاطرات بشود.و یا فیلمی از اعدام افسران وطن پرست ایرانی و شکنجه و اعدام زندانیان سیاسی .
  76
  9
  ‌چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۸
  ۹۱
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا

  قسمت دوم آهنگ از دقیقه 4:42 هم آهنگ خلوت از گوگوش سبکعلی کجایی؟بیا یه بیت شعر ازنوع آبگوشتی بنویس هاها
  38
  3
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۶
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  کاش کلیپی از ۵۰ سال قبل از این کلیپ هم وجود داشت که میدیدیم چطور شپش از سر و روی مردم قاجار زده ما بالا میرفت. آنوقت شاید پیرزن ایرانی میشرمید از اینکه پنجاه سال پیش از روی شکم سیری و حماقت عربده "مرگ بر شاه" سر داد و ایران را به روز سیاه نشاند.
  9
  37
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۲
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::ضدبشر - گراتس، اتریش::]. مطمئن باش که اگر این شایعات مزخرفی که دشمنان ایران تکرار میکنند حقیقت میداشت، کلیپش هم تا امروز پیدا شده بود. لطفا شما هم چرندیاتی را که از عمو جان کمونیست شنیدی اینجا تکرار نکن.
  9
  35
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۵
  ۵۳
  مستانه شرق - هایدلبرگ، آلمان

  لعنت بر هر چی آخوند و آخوند زادست ....
  6
  36
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۴۶
  ۵۷
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  [::ضدبشر - گراتس، اتریش::]. کسی نگفته ایران بهشت برین بود ولی در راه و مسیر درست بسوی پیشرفت ابادانی و تمدن و فرهنگ سازی بود! و اگر بدخواهان گذاشته بودند ادامه پیدا کنه امروز اکثر مردم بجای مزخرفات یا حسین یا حسین گفتن قورباغه های کویر کربلا؍ فرهنگ درست رانندگی کردن را سالها پیش ملکه ذهن داشتن!. و احتمال غریب به یقین حلبی ابادی نداشتیم و ثروت ایران؍ شکم ایرانی را سیر میکرد بجای اینکه خرج نیروهای نظامی ۷ کشور غریبه را تامین کنه
  6
  24
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۴
  ۵۷
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. جای دوری نباید تشریف ببرید . ارشیو روزنامه های خود اعلیحضرت را مخصوصا بعد از کودتای 28 مرداد را مطالعه کنید. کلا به شما پیشنهاد میکنم کمی مطالعه کنید و سطح معلوماتتان را بالا ببرید .
  19
  4
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۸
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  [::ضدبشر - گراتس، اتریش::]. تو خودت معدن اطلاعات و معلوماتی!! یادت رفته در اثر مطالعات زیاد و معلومات فراوانی که داری و داشتی چه نوشته بودی در مورد 100 روزنامه و مجله ای که در دوره قاجار وجود داشته!؟ تو نیاز به مطالعه نداری نیاز به یک دکتر داری.
  8
  16
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۰
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::ضدبشر - گراتس، اتریش::]. لطف کنید شما که دسترسی به آن آرشیو خیالی دارید لینکش را در اختیار همه ما بگذارید که ضمن مطالعه پی به واقعیت شایعاتی که مطرح میکنید ببریم. اگر لینکی از جانب شما درج نشد قبول میکنید که مغرض هستید و در نتیجه به دشمنان میهن یاری میرسانید؟
  6
  13
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۲
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::ضدبشر - گراتس، اتریش::]. سطح معلومات به تنهایی گره گشای مسائل ما نیست، کمی منطق و انصاف را هم باید چاشنی کنید. نگاه کنید به تعداد دزد ها و اختلاسگر هایی که به کمک شما به قدرت رسیدند و امروز زمام امور را در دست دارند. همهشان مثل رئیس دولت شما شش کلاسه نیستند، بسیاری مدارک بالای دانشگاهی دارند.
  6
  15
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۵
  ۵۷
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. گرامی , شما میتوانید آرشیو روزنامه های اطلاعات و دیگر روز نامه ها را در اینترنت براحتی مطالعه فرمایید . اگر حوصله جستجوی زیاد ندارید (چند و چون فروریزی دولت مصدق در 28 مرداد)را در گوگل بزنید تا هم عکس اعدام چند تن از وطن پرستان را تماشا کنید و کمی پایین تر عکس شعبان بی مخ و دارودسته ارازل را جلو خانه مصدق نگاه کنید تا روحتان شاد شود.
  11
  4
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۲
  ۵۷
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. یا سرچ فرمایید افسران اعدام شده حزب توده .
  10
  4
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۰
  ۵۷
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  [::گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان::]. عزیز و محترم , اسم بعضی از روزنامه ها را چند روز قبل برای زرتشت گرانقدر فرستادم. احتمالا شما نگاه نکرده اید .مشکلی نیست بار دیگر مینویسم.مساوات / شمس / ازادی / سروش / فکر استقبال / شیدا / اختر / شاهسون / پارس / اختر نو / خاور / کشکول / پروین / صوراصرافیل / حبل المتین / کاغذ اخبا ر / شکوفه / استقلال / روزنامچه اخباردارالخلافه طهران / روزنامه آب و هوا / ارک آذربایجان / زبان زنان / ترکستان / ادب / پادشاه ایران / روزنامه نظامی دولت عالیه ایران / قانون / صبح صادق / روح القدس / ندای وطن / انجمن / کاوه / آزاد / روزنامه دولت عالیه ایران / روزنامه دولتی اخبار درباری / اخبار داخله ممالک محروسه پادشاهی / نسیم شمال / ثریا / فیوضات / حکمت / رعد / مجلس / دانش / تدین / وطن / جهاد اکبر / وقایع اتفاقیه / جام جم / .
  8
  6
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۸
  ۵۷
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  [::گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان::]. الجمال / روزنامه بلدیه / انوشیروان / قلم آزاد / مجله اطاق تجارت ایران و آلمان / آب وخاک / آزاد تبریز/ روزگار نو / ایرانشهر / اقبال / اژیر / امید / خورشید / رواق / ایران / ماه / قرن بیستم / بابا شمل / بانو/ زن در دنیای امروز / بهلول رشت / یادگار / بعلاوه 36 روز نامه که بعضی ها به ترکی ویا فارسی ویا دوزبانه در آدربایجان منتشر میشدند و بعضی نشریات محلی استان های دیگر . امیدوارم کمکی به شما کرده باشم
  9
  6
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۰
  ۳۲
  newyork333 - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  بابا آیدی این یارو هست ضد بشر . خودش داره میگه. من از تیرو طایفه این حکومت قاتل هستم دیگه. چه بحثی باهاش دارین؟
  6
  8
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۰
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  [::ضدبشر - گراتس، اتریش::]. اولاً تعداد این نشریات هیچوقت به صد تا نمیرسه دوماً خیلی هاشون قبل از روی کار آمدن رضا شاه یا به دلایل اقتصادی یا نبود امکانات ورشکسته شدند و عمرشان به یک سال هم نمیکشید و آن نشریاتی هم که در عثمانی و عراق چاپ میشده خود سلطان حمید ممنوع کرد و به رضا شاه ربطی نداشت سوماً مهمترین نشریات اون موقع مثلاً صوراسرافیل توسط خود محمد علی شاه توقیف شد در کل بهترین نشریات اون زمان بین سه تا چهار هزار نسخه آن هم هفته ای چاپ میشد این نشان میده که در آن دوره تعداد باسوادها آن هم از نوع مکتب خانه ای چه تعداد بوده
  8
  7
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۹
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::ضدبشر - گراتس، اتریش::]. امکان شاد شدن روح من و سایر ایراندوستان در این ایام که کشور به دست دشمن گرفتار شده بسیار کم است. اگر استناد شما به ویکیپدیاست که باید به شما یادآوری کنیم که هر کس و ناکسی میتواند هر مطلبی را دوست داشت به آن اضافه کند. پس استناد به آن هم جز گمراه شدن در بعضی موارد نتیجه دیگری ندارد. در خصوص اعدام افسران توده ای هم کسی منکر آن نیست، چنانچه حتی اگر از اقوام من توده ای بودند و اعدام میشدند چون مانعی برای پیشرفت کشور بودند و بازیچه دست اجنبی شده بودند غیر از افتخار برای من نمیبود.
  3
  7
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۳
  ۵۳
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد
  [::ضدبشر - گراتس، اتریش::]. شما اینجور که مشخصه در دنیای واقعیات زندگی نمی کنی و مثل خیلی از ما ایرانی ها مشغول شعار دادنی. هیچ کشوری در دنیا یک شبه به آزادی, دمکراسی و پیشرفت نرسیده. زمان شاه فقید هم فشار, خفقان و چپاول وجود داشت ولی اولا با وضعی که مملکت امروز داره قابل مقایسه نبود و ثانیا مملکت در مسیر درستی در حال پیشرفت بود. شما صحبت از حلبی آباد و روستاهای بی آب و برق میکنی, این مشکلات میراث صدها سال حکومت قاجارها و حکومتهای قبلی بود و مسائلی نبود که یکشبه قابل حل باشند. خیلی ها طوری صحبت میکنند که انگار شاه مملکت رو به این روز انداخته بود وبعد موظف بود یک شبه همه مسائل را حل کنه.شما سعی کن افق دید خودت را نسبت به مسائلی که وجود داشته و امروز وجود داره کمی بازتر کنی, شاید نظرت تغییر کنه. موفق باشی.
  3
  7
  جمعه ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.