مافیای خودرو سازی با پیشتیانی رهبر جمهوری اسلامی به پلیس هم می تازد

ببینید آش چقدر شور شده که داد پلیس داخل هم در اومده. پلیس راهنمایی رانندگی هم به این وضعیت خودروسازی اعتراض میکنه و جالب اینه که اون مسئول خودروسازی چون جواب منطقی نداره به پلیس میگه به تو چه و تو چه حقی داری در این حوزه حرف بزنی؟!
 
این ویدئو قشنگ نشون میده خودروسازی چه ظلم بزرگی در حق ملت ایران داره انجام میده و ظلم بزرگتر رو خامنه‌ای میکنه که به صورت صریح از خودروسازی فجیع داخل حمایت میکنه. خون هزاران ایرانی گردن خامنه ای است که داره از این جنایت حمایت میکنه».
+119
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  ارش یک دوست - تبریز، ایران

  حرف حق برای این اقایون مثل میله دو طرف تیز هستش،،،،،مردک کچل نشسته و از قیافش معلومه که نون به نرخ خوره و کارش گیره،،،اون اشغال دیگه هم معلومه که چه ادم مزخرف و بدردنخوریه که جواب منطق و اینجوری جواب میده و جالب هم اینکه هر دوتاشون ماشین خارجی سوار میشن بی شرف ها
  4
  45
  ‌چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۱
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  در اینکه تلفات و کشته های زیادی در ترافیک داریم شکی نیست، ولی یک عامل اصلی در این کشتار فرهنگ رانندگی، نوع رانش مرکب و عدم رعایت قوانین رانندگی است، نه نوع ماشین! به یک خر( بلانسبت الاغ! ) اگر پورشه هم بدهید باز سرعت را چند برابر می کند و به جای یک نفر، ده تا را می کشد، بیایید ببینید در خارج چگونه گواهی نامه می دهند و در ایران چگونه! کشته های جاده ها مربوط به خود مردم است نه صنعت ماشین سازی، که البته انهم باید از دست دزدان خارج شود و پول نفت و مالیات مردم صرف آن نشود
  41
  10
  ‌چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۵
  ۳۲
  پیر خردمند - تورونتو، کانادا

  رهبر قورمدنگ دزد تشریف دارن . رییس مافیا خودروسدعلی گدای ننه بابا عراقی هستش. سود فروش ایران خودرو تمام و کمال مال رهبر و بیت رهبری است. بحث بی خود نکنید.
  3
  42
  ‌چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۹
  ۴۴
  رک و راست - لندن، انگلستان

  خوب جناب شپیشو از وظایف پلیس راهور که سلامت جاده ها ى به گروگان گرفته شده توسط تولیدات مقام تهوع رهبرى و ریاست شش کلاس سواد جمهورى رو تضمین کنه. یکى نیست بگه بابا ما کل مملکتمون رو به گروگان گرفتند جاده که ارزش این حرفها رو نداره.
  2
  34
  ‌چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۶
  ۴۴
  کو حق - ولینتون، نیوزلند

  این لاشی برای صدهزار تومان آدم میکشه بعد ازش میخوان از چند صد میلیارد بگذره
  2
  30
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۶
  ۴۲
  شیرمردان - سیدنی، استرالیا

  یعنی تو مملکت یکی نیست این الدنگ رو به دنیای اجنه بفرسته. بی شرف شنیدن حرف منطق اینقدر براتون زور داره. به جای اینکه بگه ما مشکلات خودرو را برطرف میکنیم زر مفت میزنه. بی همه چیز رانتی.
  0
  20
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۳:۲۸
  ۵۶
  دانای نادان - آمستردام، هلند
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. دقیقا درست میگید. این فرهنگ اسلامی است که تو تمام ارکان زندگی ما تاثیر منفی گذاشته.این مردمی که میگی تو آمریکا پرورش نیافته ا‌ند تو ایران بر اساس آموزه‌های اسلامی بار اومدن. فرهنگ ما این نبود، فرهنگ ما رو آخوند‌ها دزدیدن و فرهنگ منحط اسلامی رو جایگزینش کردن.
  2
  7
  ‌پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.