ویدیویی دردناک از پیدا شدن یک نوزاد پسر تازه متولد شده در سطل زباله

ایسنا نوشت: درپی انتشار ویدیویی در فضای مجازی از پیدا شدن یک نوزاد تازه متولد شده در سطل زباله، رییس مرکز اورژانس تهران توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد.

صبح امروز ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که حاکی از کشف یک نوزاد تازه متولد شده از سطل زباله بود.

در این ویدیو نوزادی که بند نافش هنوز جدا نشده بود، داخل دو کیسه پلاستیکی سفید و مشکی در سطل زباله قرار گرفته و یکی از شهروندان آن را از داخل سطل خارج می‌کند. انتشار این ویدیو بازخورد زیادی در فضای مجازی داشت.

یحیی صالح طبری، رییس مرکز اورژانس تهران در این باره گفت:‌ روز یکشنبه خبری در مورد کشف یک نوزاد از سطل زباله در محله نازی آباد تهران به مرکز فوریت‌های اورژانس ۱۱۵ اطلاع داده شد که درپی آن عوامل اورژانس در محل حاضر شده و اقدامات اولیه درمانی را به روی این نوزاد تازه متولد شده انجام دادند. در ادامه نیز این نوزاد به داخل آمبولانس منتقل شده و پس تمیز کردن بدن به یکی از بیمارستان‌های همان محدوده منتقل شد.

پیگیری ایسنا از بیمارستان نیز حکایت از آن دارد که وضعیت عمومی این نوزاد که جنسیتش پسر است، مساعد و خوب است.
+74
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  بیا ببین علی گدا که تو هر مسئله ایی فضولی میکنی، تو که دستور به فرزند آوری میدی و وسایل جلوگیری از بارداری رو ممنوع اعلام میکنی نتیجه اش این میشه
  3
  25
  ‌چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۴:۱۲
  ۵۰
  ordak - بن، آلمان
  برای قنداق خشک سده علی اصخر و علی اسقاطر ملت خودشون را جر میدن،ولی با بچه خودشون این شکلی برخورد می‌کنند.حالا چرا انداختنش داخل سطل زباله،مکر تو اون مملکت کم مراکز خدافروشی و مردار پرستی و علی پرستی وجود داره. خاک بر یرتون،اینه که خدا آخوند و سوارتون مرده
  2
  10
  ‌چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.