ایلان ماسک به زن مدعی تعرض جنسی: «اگر راست می گویی ویژگی قسمت خصوصی بدنم را بگو!»

یک مهماندار سابق هواپیما که به صورت قراردادی در تیم خدمه کابین ناوگان جت شرکت اسپیس ایکس کار می کرد، ماسک را به سوء رفتار جنسی متهم کرد. وی مدعی است که ماسک آلت تناسلی خود را در معرض دیدش قرار داده، او را لمس کرده و به او پیشنهاد خرید اسبی در ازای ماساژ اروتیک داده است.

ماسک، این زن را که او را به سوء رفتار جنسی متهم می کند، دروغگو خواند و گفت چالشی برای او دارد. ماسک از این زن خواسته نشانه ای از بدن او که توسط عموم شناخته نشده است را توصیف کند. او تاکید کرد، هر نشانی، چه جای زخم یه خالکوبی، فقط چیزی باشد که مردم هیچ وقت از آن اطلاعی نداشته اند. ظاهراً این حادثه در سال ۲۰۱۶ رخ داده است. این زن گفته است که این اتفاق را به بخش منابع انسانی شرکت گزارش داده. زن مدعی است ماسک و اسپیس ایکس در نهایت در سال ۲۰۱۸ توافقنامه ای در ازای ۲۵۰,۰۰۰ دلار با او امضا کرده اند.

ماسک ادعای سوء رفتار جنسی را رد کرد و این داستان را پرونده سازی با انگیزه سیاسی دانست. او گفت که اگر تمایل به آزار جنسی داشت، بعید است که این اولین بار در کل ۳۰ سال زندگی حرفه‌ای او باشد که علنی می شود. ماسک در توییتر خود گفت که این حرکت باید سیاسی تلقی شود. او اضافه کرد که هیچ چیز او را از مبارزه برای آینده‌ای خوب و آزادی بیان منصرف نمی‌کند. ماسک اوایل هفته گذشته گفته بود که پس از رای اکثریت به دموکرات‌ها در انتخابات قبلی، در انتخابات آینده به جمهوری‌خواهان رای خواهد داد.

ماسک اخیراً قصد داشت توییتر را به قیمت ۴۴ میلیارد دلار بخرد و آن را خصوصی کند. اما روز شنبه او گفت که قیمت خرید باید به ازای تعداد حساب‌های رباتی در این پلتفرم کاهش یابد. او خرید را به حالت تعلیق درآورده تا زمانی که توییتر بتواند ثابت کند که تنها ۵ درصد از کاربرانش ربات هستند.
+169
رأی دهید
-20

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  ایراد این داستان در این است که مشخص نکردند اسب مادیان باشد یا نر!
  32
  10
  ‌سه شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۵
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  مثل خودت، شل مغز.
  93
  2
  ‌سه شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۳
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  چون اخیرا ایلان ماسک از حزب دموکرات بریده است این حزب باران این اتهامات را روی سر او ریخته است. حزب دموکرات روشی شبیه آخوندهای ما دارد. خودشان دوهزار معلق زده اند ولی با یک اتهام جنسی به طرف مخالف حمله میکنند. روش اخوندی و کاملا ناجوانمردانه زیرا اعضای عالیرتبه ی این حزب در کالیفرنیا سوابق مافیائی دارند
  25
  56
  ‌سه شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۰
  ۴۳
  sahandogli - لندن، انگلستان

  راه خوبی شده برای زنها که بتوانند با متهم کردم یک مردی ازش پول خوبی اخاذی کنند. تغییر قانونها به نفع زنها دنیا را به فساد خانه ای تبدیل می کند
  3
  64
  ‌سه شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۹
  ۴۷
  سوسمار ولایت - دهلی، اتریش
  از قدیم گفته اند که چیزی که خارش میکنه خودش سفارش میکنه. من نمیدونم چرا این جنس موئنث به این انداره برده وکشته مرده مردان سیاه هستن، با خانم هاش مشکل دارن ولی، میگن زشت و مو وزوزی هستن. علاوه بر این دمکرات ها دقیقا همجنس و همراستای اخوندان ، برای این طفل معصوم که حقیقتا ایلان ماسک ادم بی همه چیز و عوضی هست، پاپوش درست کردن. الان هم ارزش سهام کریپتو کارنسی کم شده به دلیل اینکه این مردک تریبون تویتر را نخریده که طبلیغ ارز دیجیتال کنه و یه سری بدبخت خونه نشین کامپیوتر باز رو پولدار . در هر صورت این دهه شده دهه سواستفاده زنها از شرایط محیا شده براشون. دائما تعرض جنسی میشه بهشون ، بخوای تعداد تعرض ها رو حساب کنی طرف الان تونل بایست باشه. تمام کنین این مسخره بازی رو !
  11
  12
  ‌سه شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۹
  ۴۰
  solswe - مالمو، سوئد

  اگه امبر هرد بهش تقلب برسونه چی 😁
  1
  25
  ‌سه شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۴
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. یا فاطمه زهرا دارید، حالا که دارید به آن خانم تقلب می رسانید، آن شل مغز آیا ختنه هم شده بود؟
  0
  15
  ‌سه شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۶
  ۴۷
  صدای خسته - بروج، بلژیک
  ایلانِ دهن سرویس.میگه چه جای زخم یه خالکوبی، فقط چیزی باشد که مردم هیچ وقت از آن اطلاعی نداشته اند.همچین از آلتش تعریف میکنه اینگار آلتش شفا بخش بوده مردم میومدن دست میکشیدن و خوب بازرسیش میکردن😂😂 پس معلومه که ریگی تو کفش ایلان هست و اون زن دروغ نمیگه 😂😂
  15
  4
  ‌سه شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.