خط و نشان کشیدن منشوری یک خانم چادری طرفدار رهبر برای مخالفان

+45
رأی دهید
-228

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  آلونا ازنامنسکایا - اورلاندو، ایالات متحده امریکا

  البته در این که خامنه ای علی زمانه است تردیدی نیست چرا که علی هم کوفه را به شهر گداها تبدیل کرده بود هیچ رونق اقتصادی وجود نداشت و مردم فقط صف می بستند تا از بیت المال سکه ای بگیرند در حالی که معاویه در شام رونق اقتصادی ایجاد کرده بود و مردم در رفاه زندگی می کردند
  68
  127
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۹
  ۴۸
  دو کلمه حرف حساب - حصار، ایران

  برو بابا چخه. صیغه ای انقدر پر رو. فردا پس فردا باید بری دستمال کاغذی های اتاق خانمت جمع کنی.
  79
  125
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۷
  ۴۴
  رک و راست - لندن، انگلستان

  بنده در روایتهاى فراوانى شنیده ام که در صدر اسلام فاطمه بنت رسول و صیغه على هم دقیقأ به همینصورت براى معاویه و سایرین خط و نشان هاشورى میکشید و از رهبرش على دفاع میکرد تا جایى که این هاشورها مانع این شد که على له شدنش را بین در ببیند تا خدایى ناکرده بخواهد عکس العملى نشان بدهد. پس از این روایت آموختیم که باید مواظب باشیم تا به روزگار فاطمه دچار نشویم.
  55
  80
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۹
  ۴۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  فاطی کپک از کپنهاگ بالاخره رونمایی کردی؟! مراقب باش چون بزودی همون که باهاش فیلم گرفتی رو میکنن کجات ؟! همون آفرین ..وتو گوشهات بعدشم فاطی کوماندوی حکومتی چکارت میکنیم ؟! آفرین ..و هدایت( نقطه چینها کار خودم بود انجامش با ملت)
  21
  57
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۵
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  خطاب به خانم محترمه : یکی‌ از شاکار‌ها ۵۷ اتی در طی‌ دو هفته پیش این بود. که دوره فشرده روانشناسی دیدند حالا هر کسی‌ شده یک عدد فروید. در کنارش هم در دانشگاه پاتریس لوبومبا در مسکو یک کورس فشرده کاوشگر رفتار ایرانی‌‌ها و زبان و ادبیات فارسی دیده. منجمله همین خواهر . البته نگفته نماند. ما ایرانی‌ زیاد داشتیم. که دکترا افتخاری از دانشگاه پاتریس لوبومبا داشتند. منجمله کیانوری. فرخیان. پول پتیان. خمر سرخیان. و به شخصه من همین پیرزن خودمان . تز جدید این سیاسیون چیزی عجیب انگیز در خود دارد. گفتن رضا شاه روحت شاد توسط امت خر و خلق نادان چنان ککی به تنبان این‌ها انداخته. که مجبور کل دانش خود را مثل همین خواهر استفراغ کنند. تا این نظریه ضد خلقی را توجیه کنند.
  15
  34
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۲
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  بعد از بحث‌ها در خانه تیمی و سبک سنگین کردن مانند ارشمیدس از خزانه بیرون پریدند و فریاد یافتیم یافتیم.گفتن رضا شاه روحت شاد.در اصل به معنی رضا شاه روحت شاد نیست. بلکه از قدیم ال ایام ما ایرانی‌‌ها ملت لجبازی بودیم. ملت فقط می‌‌خواهند لج آخوند را در بیاورند. البته این نظریه امت استالین است. منجمله امت پیرزنان. گروه دوم یعنی‌ امت چینی‌ یان یا همان بسیج سایبری تیپ عمار منجمله خیار کلم. آریا میلیونر‌ها ریز و درشت. عقیده دیگر دارند . بدیعی است .امت استالین و امت تیپ عمار سال ۵۷ مثل لیلی و مجنون بودند. یا همان رمئو و ژولیت چشم آبی ها.ولی با کمال تأسف تیپ عمار چند سال بعد از ۵۷ امت استالین را ۳ طلاقه کرد. حالا هرچه امت استالین اینجا التماس .حالا ما یک چیزی گفتیم. نمی‌‌شه محلل بیاوریم و دوباره ازدواج؟ می‌‌گویند نه. اگر نظر خود را راجع به رضا شاه روحت شاد عوض کردید. امکان وجود دارد. تیپ عمار معتقد است. ملت ایران لکنت زبان دارد. رضا شاه روحت شاد به معنی رضا شاه روحت نشاد است. مثل چینی‌‌ها که ل ندراند. ما هم ن نداریم. به نظر بنده حقیر پاسخ این خواهر.در آخر فیلم دیدیم. منطقی‌‌ترین و بهترین پاسخ.
  10
  21
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۴
  ۳۶
  siavash786 - آمریکا، ایالات متحده امریکا

  از حرکات و طرز حرف ردنت معلومه وقتیکه رهبرت دنبال سوراخ موش میگرده خودت مینی ژوپ می پوشی میری بیرون . فقط مواظب باش ، میوه فروشی خم نشی میوه بگیری ، اینبار عمله های افغانی زیاد تو خیابانها هستند.
  16
  38
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۳
  ۳۲
  Stopmindcontrol - سائو پائولو، برزیل

  با اجازه همه حاضرم روی این خانم محترم خط و نشان بندازم.
  18
  49
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۵
  ۶۵
  خوش باور - تهران، ایران

  بواسطه پیری و نداشتن مشتری مادر ش .این عالیه نجیبه با اپخش این ویدیو اعلام نمود که برای بستن قرار دادهای نیم ساعته الهی اعلام آمادکی می کند .
  14
  42
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۸
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  اتفاقا میخواستم بگم دولت بالینم توی گوش ات! اخه......دوزاری! تو برو یه حساب دار پیدا کن طلب داده هات رو از ملت بگیری که زدن و در رفتن. نمیخواد خط و نشون بکشی. زیاد هم نمیخواد پنهان کنی که جفت کردین.
  10
  27
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۸
  ۳۷
  Reza18 - لندن، انگلستان

  این صیغه ای ها چرا انقدر پررو هستن؟مشخصه زیر سایه علی زمانه کاسبه و از دهنش زیاد استفاده میکنه در راه ارضا اعراب زائر عراقی در مشهد
  12
  38
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۸
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  خواهر عزیزم، ما حامیان ولایت بیشماریم. اونایی هم که چپ نگاه میکنن، جربزه مستقیمش رو ندارند، از پشت ده تا عینک آفتابی.
  60
  28
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۱
  ۵۳
  طلوع جاویدان - لاهه، هلند

  چه غلطها شعبده باز مشهدی هم آدم شده، حالا خوبه عکسهای زلف بلوند و افشانش هنوز در اینستاگرام هستش
  9
  31
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.