مقانلو: صفحه من رو جاهای دیگر دنیا هم میبینن ، نمیخواهم بگویند در ایران نون ندارند بخورند

این روزها با افزایش مشکلات اقتصادی، برخی مردم این توقع را از چهره های مشهور دارند تا نسبت به این وضعیت بی تفاوت نباشند و از تریبونی که در اختیار دارند استفاده کنند و با صحبت از مشکلات مردم صدای اعتراض آن ها باشند.

برخی سلبریتی ها اما به دلایلی تمایلی به این کار ندارند. یکی از این چهره ها نسرین مقانلو، بازیگر شناخته شده است که در مصاحبه ی جدیدی از او درباره ی علت خودداری اش از صحبت درباره ی مشکلات معیشتی سؤال شده است.
مقانلو در پاسخ با تأکید بر اینکه در مشکلات اقتصادی، سلبریتی ها هم شرایطی همچون بقیه ی مردم دارند، گفت دوست ندارد در اینستاگرامش از این مشکلات بگوید چون به عنوان یک سلبریتی ممکن است مخاطبانی از کشورهای دیگر داشته باشد و به نظر او نشان دادن چنین مسائلی در شبکه های اجتماعی باعث زیر سؤال رفتن تمام ملت ایران می شود. او همچنین گفت دوست ندارد در کشورهای دیگر فکر کنند مردم ایران در فقر و فلاکت به سر می برند.
+39
رأی دهید
-215

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  cardenas - مادرید، اسپانیا

  این اینقدر وقیح بود ما نمیدونستیم؟ تو که از محنت دیگران بی‌غمی/ نشاید که نامت نهند آدمی
  17
  148
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۱
  ۳۶
  Shahrokh-86 - تهران، ایران

  اینکه کشور ثروتمند داریم یه بحثِ اینکه مردم فقیر داریم یه بحثِ دیگه، نمیتونی جلوی کل دنیا قپی بیای که ما چه کشور ثروتمندی هستیم و مردم با راحتی و آسایش زندگی میکنن چشاتو رو همه چی ببندی فقط به خاطر اینکه همه چی خوب به نظر بیاد
  39
  108
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۵
  ۵۶
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا

  این عجب خره. یعنی چی، که دیگران خیال کنند، ایران همه ثروتمندند، ایران کشور آزادی است، تورم وجود نداره، شکنجه وجود نداره، اختناق وجود نداره، مکه میشه. این از کجا اومده؟ چی میزنه؟ خوب راحت بگو داری برای رژیم تبلیغ میکنی، اینکه راحتتره.
  3
  58
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۰
  ۴۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  اینهمه پناهنده واخبارهای بدی که از ایران منعکس میشه را هم پس سانسور کن دلقک خانم! دنیا اگر نمی فهمید که توی ایران چه میگذرد که این ملاها ملت را زنده زنده میخوردند ! با داشتن چنین انگلهای ابلهی در کشور احتیاج به سانسور چی و مسئولان ایجاد اختناق نداریم
  13
  59
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۴
  ۵۶
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  بنازم به این منطق ملیجکی! خب سرکار علیه، الان در آمریکا حدود دو میلیون بی خانمان وجود داره. پس با منطق شما باید آمریکا هم سرپوش بذاره روی این نکته چون که آمریکاست؟ بسیاری از کشورهای آفریقائی فقیر هستند و دلیلش هم نبودن نفت و گاز و معادن زیر زمینی است ولی کشور ثروتمندی مثل ایران با اینهمه نفت و گاز و منابع مختلف، آیا درسته که مردمش تا کمر توی سطل زباله ها خم بشن؟ این نشون میده که یه جای کار میلنگه و وظیفه افرادی مثل شماست که این مشکل رو به گوش جهانیان برسونین تا همه بدونن که ثروت مملکت دست یه آخوند چلاق افتاده که اونو بجای خرج کردن برای توسعه و آبادی کشور و رفاه مردم، خرج سوریه و یمن و فلسطین و هزار ناکجا آباد دیگه میکنه و هر کس هم اعتراض کنه جوابشو با گلوله میده! گفتن اینا که واسه مردم بد نیست، مگه نه؟
  7
  53
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۰
  ۶۵
  خوش باور - تهران، ایران
  این حاجیه خانم همانند سرداران حلبی نشان سپاه چهار پایان شکر زیادی میخورد. خفه زنیکه. کشورم .بجای همدردی با مردم ستمددیده می فرمایند صورت خود را با سیلی قرمز کنید .چهار پا .مردم ایران چهل سال خون خوردن و صبر بیشه کردن بس است .واقعان بس است
  36
  54
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۴
  ۴۰
  solswe - مالمو، سوئد

  ایشون مرزهای درک از شرایط اقتصادی مردم رو جابجا کردند ، تعدای از بند های این شرایط نیز شامل : داشتن خانه در محمودیه تهران ، دارا بودن پاس آمریکایی ،برخوردار بودن از خانه در تگزاس، همچنین برای هر بار رفت و آمد طبق آماری که از ایشون در اومده و کارت پرواز هاشون تو مجازی دست به دست میشه ، ایشون فقط علاقه به نشستن در قسمت بیزینس کلاس و با صرف هزینه ای معادل دویست و پنجاه میلیون تومان برای هر بار رفت و آمد به ایران هستند، اگه که شما چیزی نمی‌گفتند قطعا هیچ کس هم پیگیر زندگی شما نمیشد و چیزی نمی‌گفت، لطفا نمک لای زخم مردم نریزید.
  6
  47
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۹
  ۱۰۰
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک

  ایشون کی‌ باشن من که این سل بریتی رو تا حالا زیارت نکرده بودم پیف پیف چه ادعای فضل هم میکنه
  2
  34
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۰
  ۵۲
  100Haloo - تهران، ایران

  مقانلو هم مثل خمینی ملعون که میگفتزاقتصاد مال خر است، مغزش مال خر هست، آخه احمق زاده، تو اینقدر خر بودی و ما نمیدونستیم؟ اینها خودشون به خودشون لقب سلبریتی دادن، وگرنه سل برینی هستند. مردم باید هر فیلمی رو که اینها توش نقش دارن بایکوت کنند و نروند
  6
  30
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۷
  ۶۱
  برجعلی - کلن، آلمان
  یه ابادانی به رفیقش گفت: کا دیشب با جرج بوش و اوباما و مدونا حکم بازی میکردم. حالا ایه ضعیفه خودشو با سلبریتی ها جمع میزنه. حقمونه اخوند سوارمون شده.
  0
  5
  ‌چهارشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۱۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.