رئیس سابق ام‌آی‌۶: پوتین تا سال ۲۰۲۳ از قدرت کنار رفته و در یک مرکز درمانی بستری خواهد شد

 برخی منابع خبری از بیماری ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه خبر می‌دهندیورونیوز: سر ریچارد دیرلاو، رئیس پیشین سازمان اطلاعاتی «ام‌آی‌۶» بریتانیا پیش‌بینی کرد که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه به دلیل ابتلا به یک بیماری مزمن تا سال ۲۰۲۳ از قدرت کنار رفته و در یک مرکز درمانی خواهد بود.

او که از سال ۱۹۹۹ تا سال ۲۰۰۴ سازمان اطلاعاتی بریتانیا بود، در یکی از قسمت‌های پادکست «One Desicion» از انتقال ولادیمیر پوتین به آسایشگاه به عنوان راهی برای پیش‌برد امور بدون کودتا نام برد.

ریچارد دیرلاو در ادامه با تأکید بر نکته که در صورت خروج آقای پوتین از کرملین، مسکو طرحی برای جانشینی او ندارد، اما پیش‌بینی کرد که در صورت چنین اتفاقی، نیکلای پاتروشف، دبیر شورای امنیت روسیه، کنترل امور را در دست گیرد.

از زمان حمله نظامی روسیه به اوکراین، گمانه‌زنی‌ها در مورد وضعیت سلامتی پوتین بیشتر شده است به گونه‌ای که برخی خبرها از ابتلای او به بیماری‌های پارکینسون و سرطان خون حکایت دارند.

به گفته کریستوفر استیل، مدیر پیشین میز روسیه در سازمان اطلاعاتی بریتانیا، پوتین به شدت بیمار است و به طور منظم نشست‌های شورای امنیت روسیه را برای دریافت نوعی درمان پزشکی ترک می‌کند. او گفت که گروهی از پزشکان، آقای پوتین ۶۹ ساله را همیشه در همه جا همراهی می‌کنند.

پیشتر کریستوفر استیل با طرح ادعاهایی مبنی بر وجود ارتباطاتی میان دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا و روسیه و همچنین موضوع مداخله احتمالی کرملین در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا مناقشاتی را ایجاد کرد.
+33
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن
  آخوندا رو میگن عامل و ساخته دست انگلیس هستند ، پوتین هم آره !!؟
  1
  17
  ‌سه شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۳:۴۲
  ۴۲
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  صد البته که امیدواریم هیچ‌کس بیمار نشود، و اگر حتا سر کسی‌ برای چند ثانیه درد گرفت و یا بیمار شد، زود خوب شود. همیشه آرزوی سلامتی‌ و برکت برای همه داشته باشیم. زندگی‌ حرکت دوار دارد، هر چه بکاریم همان‌را(دیر یا زود) برداشت می‌کنیم. مسیر حرکت در زندگی‌، دارای یک ایستگاه است، یعنی‌ ایستگاه شروعش با ایستگاه پایانی‌اش یکی‌ست، پس هرگونه که برویم، به‌همان‌گونه به‌مقصدی از همان‌جنس می‌رسیم. / و اما نکته طنزگونه اینکه، از ۱۷-۱۸ سال پیش، جریانی تبلیغاتی‌تفکری در برخی‌ کشورهای شوروی سابق بویژه در روسیه و اکراین و حتا ترکمنستان ایجاد شد، که می‌گفتند که نهایت تا سال بیست‌بیست(یعنی‌ تا سال ۲۰۲۰)، آمریکا ضعیف و از نقش جهان حذف می‌‌شود، آنگاه روسیه نهایت تا سال ۲۰۲۰ می‌شود کشور شماره یک جهان!. / بله، به هر حال این هم جوکی شد برای خودش.
  2
  1
  ‌سه شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۰
  ۳۲
  Dermis - لندن، انگلستان
  [::Momiji - توکیو، ژاپن::]. چجور این حدس رو زدی نتیجه گیری کردی؟ طرف رئیس سازمان اطلاعاتی جاسوسی بوده،مسلما اطلاعاتی از بیماری و وضعیت رقبا به دستشون میرسه این چه ربطی به دست نشاندگی داره آخه؟ انگلیس زورش فقط به کشورهای آفریقا و آسیا میرسیده در مقابل روسیه عددی نبوده هرگز و همیشه ترس داشته.
  4
  0
  ‌سه شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۵
  ۴۳
  sahandogli - لندن، انگلستان
  بیچاره خواست نامی بزرگی از خودش در تاریخ به یادگار بگذارد و تمام رویاهایش برعکس شد اما نسلهای آینده به خاطر بدبختی های اقتصادی و نابودی روسیه این مرد را ننگ خواهند گفت. هر کسی بعد از او بیاید باید تاوان احمق بازی این مرد بدهد و هم از اوکراین و گرجستان بدون هیچ قید و شرطی خارج شود و هم غرامت زیادی بابت اشغال بپردازد. و فکر نمی کنم تحرمیها هم به راحتی برداشته شود و تا زمانی که خون روسیه با بمکند آنها ادامه پیدا خواهد کرد چون غرب از این فرصت تاریخی برای نابودی روسیه به راحتی نمی گذارند. نفوذ روسیه فقط در داخل مرزهایش محدود خواهند کرد و تا ابد هم بهش فرصت دوباره قدرتمند شدن نخواهند داد و تنها منبع درامدش از انرژی را هم به صفر خواهند رساند. چقدر از این رد خوششم می آید. آینده روشنی برای ایرانی ها کل ترکها و کشورهای شوروی سابق ترسیم کرد . همه گفتند دنیا بعد از تهاجم روسیه بهتر خواهد بود و چین هم به راحتی کنترل می شود و برای همیشه تایوان را فراموش می کند . پسر خوبی می شود. نائبدی ایران و سوریه و بلاروس هم حتمی است و ونزولا هم مجبور به ایجاد رابطه با غرب است
  0
  2
  ‌سه شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.