همسر زلنسکی: ۲ماه و نیم است من و بچه‌ها او را ندیده‌ایم

در یک مصاحبه تلویزیونی مشترک ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین و اولنا زلنسکا، همسر وی، اعلام کردند که حمله روسیه به اوکراین، خانواده آنها را نیز مانند میلیون‌ها خانوار دیگر در سراسر کشور از هم پاشیده است.

به گفته اولنا زلنسکا همسر رییس جمهور از زمانی که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه دستور اعزام نیرو به اوکراین را داده  او و دو فرزندشان به سختی زلنسکی را دیده اند. او گفت که او و همسرش از آن زمان تاکنون تنها از طریق تلفن با هم در ارتباط بوده‌اند.

خانم زلنسکا گفت: «خانواده ما مانند سایر خانواده‌های اوکراینی از هم پاشیده شده. همسرم در محل کارش زندگی می‌کند. ما ۲ ماه و نیم تمام است که اصلا او را ندیدیم.»
+23
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  ایشون رو هر شب تلویزیون نشون می‌ده که پیام‌روزانه برای ملت اشپرخن می‌کنه - با صدایی بوخوری و چشمانی شهلا. پودر رخت‌شویی و آینه. هالیوود تقدیم می‌کند.
  5
  6
  ‌سه شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۴
  ۴۳
  sahandogli - لندن، انگلستان
  ناراحت نباش آخر این جنگ بدبختی روسیه خواهد بود و روسیه تا دهه ها گرفتار بحرانها و تحرمیهای اقتصادی خواهد بود و دنیا از شر روسیه خلاص خواهد شد و اوکراین به همراه آذربایجان گرجستان ملدواوی و خیلی از کشورها عضو ناتو خواهند شد و روسیه هم نظارگر خواهد ماند و تنها چیزی که برای روسیه و مردمش باقی خواهد ماند آنجا سوزی و بدیختی های اقتصادی
  3
  4
  ‌سه شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۱
  ۵۳
  سرزمین اریا - کویت ، کویت
  به تخم چپ اسب تیمور لنگ که ندیدی .خوب ما چکار کنیم .میخوای بیای ما رو ببینی
  2
  0
  ‌سه شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.