عصبانیت فرماندار سابق شهر قدس: من بازیگر نیستم و فیلم بازی کردن در شان من نیست

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ لیلا واثقی، فرماندار سابق شهر قدس حواشی گزارش چند روز گذشته 20:30 درباره یارانه معیشتی دولت ابراهیم رئیسی و انتشار شایعه شباهت زن خانه دارِ در گزارش با وی به سایت دیده‌بان ایران گفت: بنده تمامی شایعات در خصوص بودن بنده در آن گزارش را تکذیب می‌کنم.

وی با تاکید به این نکته که زنی که در گزارش صداوسیما بود تنها روسری‌اش شبیه به او بوده، اظهار کرد: این خانم فقط روسری‌اش شبیه به روسری سه سال گذشته من بوده و دیگر هیچ شباهتی میان ما نبوده است!

واثقی اضافه کرد: من حتی خاطرم نیست که روسری سه سال پیشم الان کجاست! این خانم خانه‌دار فقط از دور شبیه به من بوده دلیل این شایعات را درک نمی‌کنم. حتی قد و هیکل این خانم شبیه به من نبوده و نیست!

فرماندار سابق شهر قدس گفت: این خانم سرپرست خانوار است، یک فرزند هم معلول دارد! من نمی‌دانم چرا برخی بداخلاقی می‌کنند و این چنین به بنده تهمت می‌زنند.

فرماندار سابق شهر قدس با ذکر این نکته که فیلم بازی کردن اصلاً در شان من نیست، اظهار کرد: اصلاً در شان من نیست که به‌خاطر یک گزارش فیلم‌بازی کنم و شخصیت خودم را پایین بیاورم!

او افزود: من مگر فیلم‌‍بازی کردن بلدم که می‌گویند خانمی که در این گزارش حضور دارد من هستم؟!من واقعا دلیل این تهمت‌ها و رفتارها را متوجه نمی‌شوم!

وی خاطرنشان کرد: بنده اصلا این خانم سرپرست خانوار (علیزاده) را نمی‌شناسم!

واثقی با اظهار ناراحتی از صداوسیما گفت: اتفاقا من پس از انتشار این گزارش به صداوسیما زنگ زدم و به آنها گفتم که خیلی از این موضوع ناراحتم!

او افزود: من یک فرد عادی هستم و هیچ فرقی با مردم عادی ندارم! بنده هم در این نظام زندگی می‌کنم برای این مردم خدمت می‌کنم.

فرماندار سابق شهر قدس دلیل بالا گرفتن این شایعات را اینگونه بیان کرد: دلیل این شایعات، رسانه‌های بیگانه و مخالفان نظام هستند که می‌خواهند از هر چیزی ایراد گرفته و از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.

واثقی با تاکید بر این نکته که در قضایای آبان 98 به من ظلم شده اظهار کرد: در قضایای آبان 98 هم در حق من ظلم شد، من هر کاری توانستم برای این مردم انجام دادم.

او اضافه کرد: من عضو هیچ دسته، گروه و حزبی نیستم و خد ارا شاکرم در زمان خدمتم هر کاری در توانم بود برای مردم شهر قدس انجام دادم.

فرماندار سابق شهر قدس با تکذیب برکناری‌اش از فرمانداری شهر قدس، خاطرنشان کرد: بنده عزل یا برکنار نشدم و دلیل فرماندار نبودنم تغییر دولت‌ بود نه چیز دیگری!

وی افزود: بنده عاشق مردمم هستم؛ افرادی که شایعه بودن من در آن گزارش را نشر می‌دهند، به دنبال فرافکنی هستند. این افراد از مخالفان نظام جمهوری اسلامی بوده و این شایعات را گسترش می‌دهند تا چهره نظام را خدشه‌دار کنند! این شایعات نشان از شیطنت معاندین نظام است که همین هم باعث شروع چنین جنجالی در فضای مجازی شد.

واثقی در پاسخ به این سوال دیده بان ایران که آیا الان در جایی مشغول به کار است، گفت: به هر حال بنده کارمند دولت هستم اما فعلا در مرخصی هستم و در هیچ جایی مشغول به کار نیستم!

فرماندار سابق شهر قدس در پایان با اظهار این نکته که یارانه نمی‌گیرد، اظهار کرد: بنده از خیلی سال پیش یارانه نمی‌گیرم. همه اموال و دارایی‌هایم در سامانه ثبت شده و به همین دلیل دیگر یارانه نمی‌گیرم!
+4
رأی دهید
-74

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  میشناسمت جیگر ، میگی خراب میکنی !!
  3
  40
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۳
  ۶۵
  خوش باور - تهران، ایران

  این نجیب درست می گوید . تمام تلاش این پس مانده فاضلاب رسیدن و شکستن رکورد پری بلنده است.
  5
  38
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۱۸
  ۵۰
  ordak - بن، آلمان
  خب راست میگه ،این فقط در محضر علم الهدی و در صیغه خانه او در مشهد مقدس برای جلب زایزچرین عراقی فیلم بازی می‌کنه و قبلاً هم صیغه شرعی آن خوانده میشه که گناه به حساب نیاد.
  3
  19
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۸
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  در حقیقت این خانم فرماندار دارد مثل بچه آدم فرق یک گزارش واقعی از زبان مردم را با این «فیلم قلابی» توضیح می دهد. بخوانید: او افزود «فیلم بازی کردن» اصلاً در شان من نیست. اصلاً در شان من نیست که «فیلم‌بازی» کنم». من مگر «فیلم‌‍بازی کردن» بلدم که می‌گویند من هستم؟! . همین
  0
  2
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۲
  ۴۶
  حمید اندیشه - لندن، انگلستان
  آره واقعا!؛کار تو فقط و فقط مالیدن و سابیدن و ساکیدن و و کلا کارهای مالشیه!؛اصلا از قیافه ات پستی و نکبت و پوفیوزی میباره!؛فرم چشمها و لب و لوچه این حیوون رو نگاه کنین؛دقیقا شیبه فاطی کاماندوهای ولایت وقیهین!..
  0
  0
  ‌سه شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.