درخواست رضا پهلوی از منوچهر بختیاری برای پایان دادن به اعتصاب غذا

 شاهزاده رضا پهلویصدای آمریکا: شاهزاده رضا پهلوی در بیانیه‌ای خطاب به «منوچهر بختیاری، پدر جان‌باخته راه میهن، پویا بختیاری» از او خواست به اعتصاب غذای خود پایان دهد.

در این درخواست که روز یک‌شنبه یکم خرداد در حساب توییتر شاهزاده رضا پهلوی منتشر شده، خطاب به منوچهر بختیاری آمده است: «شما عزیز دل یک ملتید و ایران به حضور پرصلابت و استوارتان در مسیر براندازی فرقه تبهکار نیاز دارد. صمیمانه از شما می‌خواهم اعتصاب غذا را بشکنید و قاتلان پویا را که به دنبال ساکت کردن و چه بسا حذف شما هستند، ناکام بگذارید.»

شاهزاده رضا پهلوی همچنین تأکید کرده است که جمهوری اسلامی از منوچهر بختیاری «که پرچم دادخواهی را حتی از پشت دیوارهای زندان برافراشته نگاه داشته‌» هراس دارد.
پدر پویا بختیاری پیش از این علت اعتصاب غذای خود را «اعتراض به دخالت نیروهای امنیتی در امور قضایی، عدم استقلال قوه قضاییه در ایران، محرومیت از حقوق شهروندی و محکومیت غیرقانونی به دلیل دادخواهی» اعلام کرده و گفته است: «مرا بی‌گناه به زندان انداخته‌اند» و «از همه حقوق شهروندی و اجتماعی مثل حق تماس و ملاقات و هواخوری محروم بوده‌ام.»
+62
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۵
  hassan1326 - تهران، ایران

  جمهوری نکبت اسلامی بداند که ، دوران ترور و دیکتاتوری بسر آمده است ، بزودی پای میز محاکمه خواهی رفت .
  2
  27
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۳۵
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  فکر کنم. در یک عهده در همین سایت.اگر می‌‌توانستند .دستور اعدام او را می‌‌دادند.فلان فلان شده پرچم شیر و خورشید در دست گرفته. جاسوس اسراهیل و آمریکا است. ناتو هم دوست دارد. از پوتین هم بدش می‌‌یاد. اعدامش کنید. این حشره امپریالیست را. ندانستن شرم نیست، شرم آن است که بعد از ۴۳ سال هنوز قادر نیستیم بدانیم.آنکه با اندیشه نقطه خلاص را زده. پیر است پیر پیر. ۲۰ سال یا ۲۰۰ سال سن .فرقی ندارد.
  15
  5
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۲۵
  ۴۷
  سوسمار ولایت - دهلی، اتریش
  شاه بنده خدا اگر میدونست این فرح چه موجودی هست الان ایران را داشت اداره میکرد. قبل از هرکسی فرح را میکشت الان همه چیز گل و بلبل بود. کومونیست بود تله فرانسه بود. فرانسه محل اسکان خمینی و فرح جون بود، قراردادهای خوبی پژو بست با ایران. من از روسیه تنفر دارم اما امیدوارم یه بمب تو سر فرانسه بزنه که اجازه داد قاتل های اسلام راحت بیان و کلی از شاهنشاهیان را قتل عام کنن و کل اروپا به روی خودش هم نیاورد چه خبره! البته خط قرمز ما سوئد، دانمارک و فنلاند هست. فرانسه و المان بمب بخورن مشکلی نداریم. دست از سر اکراین بردار. فرانسه را حالی بده جاش.
  21
  2
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۱
  ۵۳
  سرزمین اریا - کویت ، کویت
  بنده خدا بچه اش تحت تاثیر همین دشمنان رفته بانک و پمپ بنزین آتش زدن .حالا هم باباش رو شاخ کردن اوسکول بازی درآوردن. واقعا که جنگ جنگ رسانه هست
  7
  1
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.