مداح ترانه تبلیغاتی «سلام فرمانده» در لنگرود چندین پرونده تجاوز جنسی دارد

خبرگزاری کنگره ملی ایرانیان :امسال پس از پیام نوروزی خامنه‌ای، برای نخستین بار ترانه ای به نام “سلام فرمانده” که توسط گروه سرود “ماح” (ملت امام حسین) از شهرستان لنگرود تهیه شده از صدا و سیمای رژیم پخش شد. رسانه‌های حکومتی تبلیغات گسترده‌ای روی این سرود به راه انداخته‌اند و پوشش رسانه‌ای این برنامه‌ها بسیار زیاد است.

اما چند روزی است که مداح این ترانه تبلیغاتی خبرساز شده است. پرونده محرمانه تجاوز جنسی علیه ابوذر روحی خواننده و مداح ترانه سلام فرمانده در دادگستری شهرستان لنگرود در استان گیلان توسط پدران سه نوجوان ده ساله بسیجی به نام های؛ عباس ر و محمد ج و سید امیرعلی ط گشوده شده است. این سه نوجوان، دانش آموزان بسیجی پایگاه مقاومت انصار ولایت لنگرود هستند.
نزدیکان این دانش آموزان گفته اند از جانب فرماندهی سپاه ناحیه گیلان برای اعلام رضایت و مختومه کردن پرونده به شدت تحت فشار هستند و بازپرس پرونده در شعبه دوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان لنگرود نیز به آنان اخطار داده که پس از صدور قرار منع تعقیب به نفع این مداح خواننده حکومتی، آنها به اتهام تهمت و افترا به مجازات شلاق محکوم خواهند شد.

این در حالی است که تجاوز جنسی ابوذر روحی با یکی از این نوجوانان به اندازه ای خشن بوده که قربانی، سه روز در بیمارستان بستری شده و مورد عمل جراحی قرار گرفته است.

همچنین گزارش پزشکی قانونی عمل تجاوز جنسی و دخول را نسبت به وی تایید کرده است.
یکی از نوجوانان در بازپرسی عنوان کرده؛ اطلاع دارد که مداح مجرم با تعداد بیشتری از دوستانش در زمان آموزش برای همخوانی سرود سلام فرمانده تجاوز جنسی کرده اما دوستان او به دلیل حفظ آبرو یا تهدید خانواده ها از شکایت علیه وی سرباز زده اند.
+151
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۵
  vikingoslo - اسلو ، نروژ

  کثافت و فساد و ..... از ملزومات لازم طرفدار‌های جمهوری اسلامی و سران اون هست
  3
  75
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۳۱
  ۳۱
  Aysan31 - ایستانبول، ترکیه

  دلیلش چیه این مداحها و قاریها و حتی کشیش ها همه اینقدر علاقه به ....دارن؟
  3
  69
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۰۲
  ۷۵
  hassan1326 - تهران، ایران

  ایا ابوذر روحی با سعید طوسی ارتباط دارد ؟ ایا ابوذر هم مشابه سعید با خامنه ای ارتباط(نزدیکی) دارد ؟!؟ احتمالا این پرونده هم ماستمالی خواهد شد .
  7
  64
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۲۳
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  .....سالادی و اون دو تای دیگه پامنبری ها از کویت و "بیت المقدس" قربانی های پرونده هستن 😀
  3
  49
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۴:۳۱
  ۴۴
  کو حق - ولینتون، نیوزلند

  این خودش قبلا بش تجاوز شده ولی بعدش شده داوطلب، الانم متجاوز ولی مقصر اصلی خانوادهای این بچه‌ها هستن که میخوان بچه بسیجی بشه
  2
  49
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۳۱
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  اینها کدومشون سالم هستند که این شیپیش سالم باشه !!؟
  3
  43
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۸
  ۶۲
  zavareh - رودسر، ایران

  تمامی این اوباش تبهکار از شاگردان خلف مکتب ...و اسلام تازی هستند.
  0
  25
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۰
  ۵۳
  سرزمین اریا - کویت ، کویت

  سلام فرمانده بدجوری باعث سوزش ماتحت دشمنان ایران شده .وقتی میبینن با این همه تبلیغات سیاه بر ضد ایران اما نوجوان‌ها و بچه های دهه نودی اینگونه عاشقانه و بااحساس این سرود رو میخونن و نقشه های اینها رو نقش بر آب میکنن دست به دامن شایعه سازی برای خواننده میشن .البته از این جماعت پست کاری بیش از این ساخته نیست
  36
  4
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۵
  ۴۴
  کو حق - ولینتون، نیوزلند
  [::سرزمین اریا - کویت ، کویت::]. چرا سرودو کامل نمیخونی که میگه سلام فرمانده ...... خیلی دوست داری میگه نه
  0
  16
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۶
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  سر زمین اریت . کویت شما مواجب بگیران حکومتی انقدر وقیح و پر رو هستید که علنا میگویید این .......سلام فرمانده باعث سوزش شده . اخر ....این مداح پر رو ان بچه بسیجی را تجاوز کرده و روح عظما بسوزش امده . انگاه تو این چرت و پرت ها را میگویی ......جیره خوار .
  0
  7
  ‌چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۱
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  سر زمین اریا . کویت. یکی از دوستان تعریف میکرد که من وارد حجره یکی از این طلبه ها در قم شدم و دیدم که یکی از اینها دوست طلبه خود را سواری میکشد. او گفت اخر مرد حسابی این چه کاریه که در روز روشن در محل اطاق خودتان میکنید. ان طرف مفعول بسیار وقیحانه در حالیکه شلوارش نیم بند روی زانو هایش بود با صدای بلند بمن گفت. خجالت بکش تو در این مکان مقدس امده ای وجوان های طلبه را بر روی خودت میکشی.این تو هستی که در حال دادن جنس بدوستانم مشغولی خجالت بکش . دیگر این کار ها را نکن. بشرف انسانها قسم . ان اخوند مفعول طلبکار شد و ما را مفعول نامید . اینها اینقدر وقیح هستند. حالا سر زمین اریا بمن بگو ......
  0
  5
  ‌چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۹
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  این مداح ها از پر رو ترین ووقیح ترین قشر جامعه هستند.اینها از ابتدای ورود به فیضیه هیچگونه کار اصولی ندارند. یک مقدار نان بخور نمیر و اطاق برای خوابیدن باینها میدهند و شغل شریف اینها هم مشخص است یا باید ان جنس را بدهند و یا باید بگیرند. اینها همینطور رشد کرده اند
  0
  6
  ‌چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۳
  ۵۵
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  پرونده تک تک این به اصطلاح مداحان حکومتی پر از فساد اخلاقی می باشد !
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.