یک «مدافع‌حرم» هنگام ورود به خانه اش در تهران با شلیک ۵ گلوله کشته شد

خبرگزاری‌های ایران می‌گویند «یکی از مدافعان حرم» در خیابان مجاهدین اسلام تهران عصر روز یکشنبه با شلیک پنج گلوله دو موتور سوار کشته شده است.
گفته می‌شود حسن صیاد خدایی در این خودرو نزدیک خانه‌اش هدف قرار گرفته استدر ادبیات حکومتی ایران، آن دسته از نیروهای مسلح که به سوریه اعزام شده‌اند «مدافع حرم» گفته می‌شود. خبرگزاری تسنیم بدون نام بردن از مقتول نوشته است وی هنگام ورود به منزل خود هدف حمله قرار گرفت.
حسن صیاد خدایی، سرهنگ سپاه، در تهران 'ترور شد'بی بی سی: سپاه پاسداران اعلام کرد که یک سرهنگ سپاه در شرق تهران "ترور شده است."
 
روابط عمومی سپاه در اطلاعیه‌ای گفت که "مدافع حرم سرهنگ پاسدار صیاد خدایی" عصر امروز در خیابان مجاهدین اسلام کشته شده است.
 
به گزارش رسانه‌ها نام کامل این عضو سپاه "حسن صیاد خدایی" است.
 
ساعتی پیش رسانه‌های ایران خبر دادند که یک "مدافع حرم" هنگام خروج از خانه‌‌اش با "پنج" گلوله که دو موتورسوار به او شلیک کرده‌اند، کشته شده است.
 
"مدافعان حرم" به نیروهایی گفته می‌شود که در جنگ داخلی سوریه شرکت کرده‌اند.
 
سپاه می‌گوید آقای خدایی "هدف جنایت تروریستی ضد انقلاب و عوامل وابسته به استکبار جهانی" قرار گرفته است.
 
خبرگزاری‌ها تصاویری از فرد مقتول منتشر کرده‌اند که نشان می‌دهد او داخل خودرو هدف قرار گرفته است.
دستور ویژه برای شناسایی ضاربان
به گفته روابط عمومی سپاه "اقدام لازم برای شناسایی و دستگیری ضارب یا ضاربین پیش‌بینی (شده) و در حال انجام است." فرد یا گروهی مسئولیت این تیراندازی را بر عهده نگرفته است.
 
علی القاصی مهر، رئیس کل دادگستری استان تهران، برای شناسایی ضاربان "دستور ویژه" صادر کرده و از دادستان تهران خواسته در شناسایی و دستگیری عوامل این تیراندازی "تسریع شود."
 
خبرگزاری تسنیم نوشته است که حسن صیاد خدایی "پس از سال‌ها مجاهدت" هدف قرار گرفته است.
 
بعضی منابع او را از اعضای نیروی قدس سپاه پاسداران معرفی کرده‌اند.
"نوک پیکان به سوی اسرائیل"
سایت العالم، تلویزیون عربی صدا و سیما، در یک "تحلیل" نوشته است که سابقه آقای خدایی "در دفاع از حرم می‌تواند در شناسایی پشت پرده ماجرای ترور بسیار راهگشا باشد و این بدان معناست که این اقدام ریشه در ورای مرزها دارد."
 
نویسنده این مطلب -که نامش برده نشده- نوشته است که "نوک پیکان" در این حادثه رو به اسرائیل است چون "به شدت نگران تقویت حضور ایران و محور مقاومت در سوریه از یک سو و به سرانجام رسیدن مذاکرات هسته ای از دیگر سو است."
 
در بخش دیگری از این گزارش به "پاره‌ای نارضایتی‌های اقتصادی" و احتمال "نیم‌نگاه دشمن" به آن هم مطرح شده است.
 
اشاره نویسند به اعتراضات اخیر در شهرهای مختلف ایران است که با شعار علیه رهبران حکومت و اعتراض به وضعیت معیشتی همراه بود.
+443
رأی دهید
-44

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۷
  Esperanto - لندن، انگلستان

  نظری ندارم!!
  215
  16
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۱
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  رفت اون دنیا پیش قاسم کتلت بگه ، سلام فرمانده . به شما در اون دنیا نهار دادند !!
  56
  481
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۹
  ۲۳
  romano - تهران، ایران

  طرفدار رژیم نیستم ولی وقتی اسراییل اصرار داره در یک کشور دیگه مثلا سوریه یا تهران بزنه و ما اصرار داریم که وقتی خوردیم سوت و هورا بکشیم نشان از سطحی نگری و نادانی ما داره. در جهان هیچ ملتی مانند این نمیتوانید پیدا کنید اونهایی هم که بودن خدا رحمتشون کنه الان لیبی عراق و سوریه و مصرن (البته خدا پدر ژنرال السی سی رو عمر بده مصر رو از دست اخوان و المسلمین نجات داد). اسراییل شاه رو پناه نداد اسراییل اوکرایین رو کمک نکرد که نصف کشورش از اونجا و لهستانن اسراییل به هیچ ایرانی یهودی تا الان پست بالا نداده اسراییل به هیچ کس کمک و برادری نکرده و نخواهد کرد اسراییل یک ملت نیست یک ایدولوگ افراطیه با ملقمه فرهنگ روس. خدا بیامرز اگر شاه هم بود با اینا همین کار رو میکرد چون نمک نشناسن و فقط دست بگیر دارن. طرف اسم نداره تازه تو خاورمیانه متولد شده اینه رابطش با هم سایه ها وای بروزی که قدرت پیدا کنه. از ما گفتن از شما هم هپروت.
  336
  68
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۲
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  املت شد رفت پیش کتلت
  52
  367
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۱
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  ای حرومیای بزدل.
  384
  136
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۱
  ۵۵
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  هههههه مدافع حرم از خودش و خونوادش نتونست دفاع کنه
  45
  361
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۲
  ۶۵
  خوش باور - تهران، ایران

  به .....اسب حضرت العباس بی وجود و بدرک. اما مدافع حرم دیکر چه ضیغه ای است . مدافع .....زرافه اسد .ملت را سر کار کذاشتند .مدافع حرم .
  147
  335
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۱
  ۵۳
  آذرمهری - تهران، ایران

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. خیلی درد داشت نه ؟ این بیشتر درد داشت یا با تفنگ ساچمه ای به سر و گردن مردم و کشاورزان بیگناه زدن ؟ این شجاعت بود یا یا به زمین کشیدن زنان بی دفاع ؟
  146
  275
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱
  ۳۸
  رژیم عشقوحالگر - لندن، انگلستان

  اسم این شخص : صیاد خدایاری
  12
  121
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۷
  ۵۶
  دانای نادان - آمستردام، هلند

  مرد که مرد. اینا یکی یکی تقاص تمام زن و بچه سوریه ییرو که به قتل رسوندن رو باید بدن.
  22
  231
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۴
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  کسی که نمیتواند از خانه ی خودش محافظت کند و با 5 گلوله کشته شد رفته حرم تا از استخوان های زینب محافظت کند تا سگ آن ها را نخورد!
  29
  203
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۶
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  کسی که نمیتواند از خانه ی خودش محافظت کند و با 5 گلوله کشته شد رفته حرم تا از استخوان های زینب محافظت کند تا سگ آن ها را نخورد!
  27
  146
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۶
  ۴۳
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  [::romano - تهران، ایران::]. این روزها بعضی ها جمله شون رو با این عبارت شروع می‌کنند. طرفدار رژیم نیستم اما..... عزیز این ها هموطن ما نیستند بلکه یک مشت مزدورند که برای چندرغاز به روی ایرانیان معترض اسلحه و باطوم می‌کشند چه انتظاری داری؟ میخوای چون طرف به زبون فارسی حرف میزنه ایرانیان برا مرگش عزاداری کنند؟
  22
  209
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۰
  ۸۲
  میلاد2020 - داخائو، آلمان

  متاسفانه مترسکهای سازمان مزاحمین خلق و صهیونی های تروریست توی این سایت فقط هورا کشان دنبال شرکت اسراییل تروریستی صهیونی دارن میدوند و خوشحالی از مرگ یک انسان می‌کنند.. این معلوم الها همون دستان کثیف صهیون جنایتکار در این سایت هستن... این شخصی که ترور کردین مدافع تمامیت ارضی ایران بود و از مرزهای ایران در دور دست در سوریه دفاع میکرده... مرزهای ایران تا مدیترانه و مصر هستند... خداوند روحش را قرین رحمت کند و امیدواریم جنایتکاران این ترور هرچه زودتر دستگیر بشن و از خ.. به دار بکشنشون..
  224
  36
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۸
  ۵۳
  سرزمین اریا - کویت ، کویت

  کسانی که از ترور سربازان وطن و حامیان امنیت کشور ابراز خوشحالی میکنن کسانی هستند که باید اسم پدرانشان را از مادرشان بپرسند چون صددر صد نمیدونن پدرشان کیست .
  243
  38
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۷
  ۴۲
  اقاجان - دبی، امارات متحده عربی

  نمیشه امامها را جمع کنیم تو ایران دفن کنیم تا مجبور نباشیم تو عراق و سوریه ازشون دفاع کنیم. بعدش چرا اینا احتیاج دارن ازشون دفاع بشه. مگه امام نیستن.
  21
  192
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۹
  ۶۱
  vg2000 - اسلو، نروژ

  جان باز اسرائیلی ها کارشون حرف نداره
  27
  173
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۷
  ۴۷
  صدای خسته - بروج، بلژیک

  من‌ فکر‌ می‌کنم اینها یک‌ سری ترورهای هدفمند برای مظلوم نمایی و بازی با احساسات مردم هست.که البته کار خودی.
  28
  124
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۱
  ۱۰۵
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  و ما بشارت می دهیم شما مدافعان حرم را که مکان شما در بهشت داخل بشکه هایی خواهد بود که اسب حضرت عباس شخصا شما تا ظهور حضرت مهدی عج مورد تفخیذ و تفقد قرار دهد(سوره بقره، آیه بشکه)
  22
  147
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۰
  ۲۵
  taurus - شیراز، ایران

  واقعاً چی میشه گفت به شما حرومیان که اسم داعشی و تروریست باعث میشه به روح مرده و زندتون بشاشید. شماهایی که از کشته شدن هموطنتون به دست یک اجنبی انقدر خوشحالید دلسوز ایزان نیستید. شما ها از امنیت ملی و عمق استراتژیم چه میدونین وقتی که اسرائیل تا بیخ گوشتون توآذربایجان و کردستان اومده و و اسه نابودی هویت و تمامیت ایران بله هویت و تمامیت ایران نه جمهموری اسلامی نقشه میکشه و برنامه میریزه . …اینو بفهمید که خود جمهوری اسلامی هم به مدافع حرم و این حرفا اعتقادی نداره و فقط اسمیه که نفوذ و قدرت خودشو بسط بده که البته حق هم داره. کاری که حتی شاه هم بود میکرد کما اینکه دنیا دنیای قدرت طلبی و سترش نفوذه و ضعیف همیشه بلعیده میشه. حالا بفرمایید خودتونو جررررررررررررررررررررررر بدید
  163
  19
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۱
  ۳۴
  khyar - اوپسالا، سوئد

  روحش شاد و یادش گرامی ، ماشینی که سوار می‌شد نشون میده ایران صاحب جوانان ‌و‌نخبگانی ه که بدون هیچ چشم داشت مالی جون خودش را در معرض بدترین تهدید ها قرار میدن .آینده ایران با این جوانان آینده روشن و خوبی ه .
  169
  30
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۶
  ۳۷
  !Rambo - تورنه، بلژیک

  [::romano - تهران، ایران::]. حرفهای بیخود زیاد میرنی،ببینم چرا اسرائیل با هیچ کس دیگه کاری نداره؟ چرا ژاپنی رو نمیزنه؟ چرا حتی عرب عربستان و امارات رو که بطور تاریخی با هم دشمنی دارند کاری نداره؟ چرا با ترکیه کاری نداره؟ نکنه یادت رفته اینها مرگ بر اسرائیل میگن،پشت مرز اسرائیل نیرو و پایگاه زدن و رسما حرف از نابودی اسرائیل میزنن؟ آیا اسرائیل خواهان نابودی ایران یا هیچ کشور دیگری شده؟
  16
  145
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۰
  ۴۷
  سوسمار ولایت - دهلی، اتریش

  یه مشت نرخ به روز خور که البته صاحباشون پولی ندارن که دیگه کیک و ساندیس بهشون بدهن حتی! اسم این شخص که قاتل هم بوده را سرباز و ناجی مردم ایران میگذارن‌هاها زرشک! اولا که این بنده خدارو اربابای اخوند خودش ترور کردن، همان گونه که از ترس، هواپیمای اکراینی را موشک زدن و خود زنی کردن و کلی جوان بی گناه را کشتن و کل دنیا، اعم از کانادا و انگلیس، فرانسه و المان براشون مهم نبود حتی، ! چون قرارداد بنز و پرش و پژو بایستی تمدید میشد و لاریجانی پروژه نیمه تمام تو تورنتوش نصفه کاره میماند! که من خوب خاطرم هست بی بی سی (ارباب اخوندها)، این داستان رو انداخته بود تقصیر ترامپ بنده خدا ! بی بی سی تمام درووغغغغ ! مردم ایران بایستی‌ این را خوب بدونن. خلاصه که یه قاتل از رو زمین کم شد. خدارو شکر کنین چون همین را کلت کمری میدادن امثال نداها را شهید کنه!
  34
  113
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۷
  ۴۱
  ولش کن - تهران، ایران

  ناز اون شصتت که ماشه را چکاندی یک انگل مفختور کمتر
  44
  146
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۵
  ۶۱
  vg2000 - اسلو، نروژ

  [::سرزمین اریا - کویت ، کویت::]. دقیقا مثل تو از یه …..
  17
  98
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۴
  ۵۰
  ali51reza - وستروس، سوئد

  بنظر من یک پاسدار ریزشی بوده که توسط خود حکومت قربانی شده تا جو را امنیتی کنند و بهانه لازم داشته باشند برای ضربه شتم مخالفان نظام
  17
  100
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۶
  ۱۰۵
  vikingoslo - اسلو ، نروژ

  هر کسی که نوکری روسیه رو کرد همین سر نوشته رو داره . حالا یا تو سوریه یا تو تهران. جمهوری در و پیت اسلامی حتی نمیتونه امنیت مزدور‌های خودش رو تو تهران تامین کنه و کشوری بی‌در و دروازه مثل طویله درست کرده که اسرائیل هر وقت عشق کنه میاد و هر کاری که بخواد انجام میده و هیچ کس هم نمیتونه هیچ جاش رو بخوره! این حیوان پدر‌های جمهوری اسلامی چی‌های فقط زورشون به مردم بی‌دفاع و معترض گرسنه تو ایران میرسه در غیر این صورت امروز در نهایت فرمایگی و بی‌لیاقتی در کشور داری ، ترور و فحشا و فساد در ایران مد نمیشد. امان از پستی و بی‌شرفی در تار و پود جمهوری اسلامی . مشتی بی‌غیرت و بی‌لیاقت .
  15
  98
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۶
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان

  فقط جای تأسف داره واسه بی گناهانی که قراره بزودی دستگیر بشوند و اعتراف کنند که از موساد پول گرفته اند تا این یارو رو بکشند
  19
  96
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۰
  ۴۹
  کی مرام - اتاوا، کانادا

  من منطق بعضیها رو نمیفهمم.سالها آمریکاو اروپاییها کشورهای دیگه رو غارت کردن.اسم سردارهای اولشون امریکو وسپوچی وسردار کریستف کلمب تا بعدیها.ولی چون اسم کار اونها با مال حکومت ما فرق میکرده اون خوبه ولی همون کار اما برای ایران بد؟اونا میگفتن بنام مسیح.اینا میگن دفاع از حرم.کتاب اونا انجیل.کتاب اینا قران.عجبا.
  98
  35
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۳
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  روح این سرباز کشورمان شاد، این قاتلین جایی در دل مردم نخواهند داشت، پدر یک خانواده را ترور کردند، هیچ جانی حق ترور ندارد، انهم به جان سرباز وطن. شماهایی هم که اینجا برای ترور دست می زنید، هیچ مدالی یا منطقی ندارید، شما ایرانی هستید؟
  85
  18
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۵
  ۳۷
  !Rambo - تورنه، بلژیک

  [::کی مرام - اتاوا، کانادا::]. اونا هرکار کردن برا آبادی کشوراشون و رفاه مردمشون کردن.اینها اما دقیقا برعکس .با اینکارا مردم رو بدبخت کردن و به گشنگی و فلاکت کشوندن کشور تاریخی ثروتمند با بهترین منابع رو تبدیل کردن به یک زندان برهوت بدنام‌ و وحشتناک .بخاطر چی؟ برای گسترش اسلام شیعی و طرفداری از یک مشت عرب بیگانه و شدن نخود آش اختلاف بین عرب و یهودی و برای حفطیدرت هرچی مملکت داست هم مفت دادن به روس و چین .حالا منطق رو میفهمی؟ یا هنوز فکر میکنی کارهای اینا مثل اروپایی آمریکائیهای قدیمه؟
  14
  66
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۲
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش

  من از شنیدن این موضوع ناراحت شدم. امیدوارم این عمل دگربار تکرار نشود. چون پنج گلوله برای یک نفر اسراف است. مزدوران اسلامی اینقدر ارزش ندارند که پنج گلوله برایشان استفاده شوند.اینها را بهتر است با مرگ موش یا سم سوسک کشت. در صورت ضرورت یک .....کافی است ولی پنج ..... واقعا اسراف است پنج ...برای پنج مزدور.
  8
  38
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۵:۰۳
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  تو روح هر کی میگه روحش شاد. از اون اول کامنتها تا اخرش.
  8
  32
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۱
  ۳۲
  behzad2010 - رتردام، هلند
  سلام، سلام فرمانده!!! 😂
  4
  19
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۴
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. این سرباز نبود. این مدافع حرم بود. فرق دارند.یک بار گفتم. من اگر پان ایرانیست بودم. روی سپاه و بسیج زیاد حساب نمی‌‌کردم. به این‌ها ۷ سال آموزش می‌‌دهند. که از هرچه ایران و ایرانی‌ است.نفرت داشته باشند. در عرض این ۴۳ سال از هیچ کوششی دریغ نکردند. که این ایرانی‌ بودن را نابود کنند. اگر هم کم و بیش حرفی و سخن از ایران. به خاطر این است. که سر شما شیره بمالند. این ساده لوحی است، اگر فکر کنید. این‌ها در آینده مانع تجزیه ایران می‌‌شوند. هر حرکتی که کوشش. سپاه و بسیج را قسمتی‌ از جنبش فرهنگی و ایران نوین بداند. خوش خدمتی به کاست آخوند است. اگر من پان ایرانیست باشم. روی کسانی نمونه ستار خان. باقر خان امیر کبیر بیشتر حساب می‌‌کردم
  6
  23
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۸
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::کی مرام - اتاوا، کانادا::]. امریکو وسپوچی و کریستف کلمب سرباز نبودند. ناخدا کشتی بودند.هدف آنها هم کشف قاره آمریکا نبود. دنبال یک راه جدید از طریق دریا به طرف هند بود. برا تجارت ادویه. تصادفی آمریکا را کشف کردند. در اینکه بعد‌ها چه اتفاقی در آمریکا افتاد. اون یک موضوع دیگر است. ولی یک چیزی مشخص است. اون‌ها را نمی‌‌شود با این‌ها مقایسه کرد. اون‌ها خدمت یا به قول شما غارت کردند. ولی برا خدمت به کشور خود. اسپانیا در آن زمان. پول دارترین .قوی‌ترین کشور دنیا شد. همین ابر قدرت امروز. مال ما به فکر همه چیز هستند .بجز ایران. از هیچ کوششی دریغ نمی‌‌کنند. ما را بکشند. غارت کنند. تا دیگران خوشبخت شوند
  7
  18
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۷
  ۲۷
  Esperanto - لندن، انگلستان
  [::Esperanto - لندن، انگلستان::]. برای نظری هم نداشتند صد و هشتاد و چهار تا منفی؟برای نظری نداشتن این همه منفی باران ؟ اینجا چه خبره؟
  9
  1
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۹
  ۲۷
  Esperanto - لندن، انگلستان
  [::میلاد2020 - داخائو، آلمان::]. [::میلاد2020 - داخائو، آلمان::]. هالو کسی که مدافع مرزهای کشورشه اسمش رو نمیگذاره مدافع حرم میگذاره مدافع وطن. دیگه با این مغلطه ها مردم گول نمیخورند. وقتی ایران به سوریه نیرو فرستاد هیچکس نگفت برای دفاع از مرزهای خودمون نیرو میفرستیم بلکه آه و واویلا راه انداختند حرم زینبیه بی مدافع مانده. البته حرم هم بهانه بود در واقع اسم واقعی این نیروها مدافعین حرم بشار اسد است.
  3
  11
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۹
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::Esperanto - لندن، انگلستان::]. اینجا نظر مهم نیست. اسمی منفی داده می‌‌شود. بنا به مطلب جناح تشگیل می‌‌شود.و در مطلب بعدی دوباره انشهاب می‌‌دهند.مثلا شما بذار. رضا شاه خدمت کرد. از پیر زن خلقی گرفته. تا طرفدار محمد علی‌ شاه قجار .از بلوچ پابرهنه تا مریدان پوتین. امت بسیج .پان ایرانیست‌ها متحد و شروع به فحاشی. با با من را کشت. قزاق پالانی . حالا شما بنویس. اشتباه کردم. رضا شاه خوب نبود. باوجود این قبیله مانند حمله می‌‌کنند. دستشان خارش منفی دارد. اسم که می‌‌بینند. بعد یک چیز دیگر بگذار. مثلا جریان پان ترکیست‌ها تبریز و مسابقه فوتبال. پیر زن خلقی و حامی‌ محمد شاه قجار می‌‌شوند دشمن خونی. از آن طرف بلوچ خلقی هم با پیرزن خلقی و پان ایرانیست دیگر با هم کنار نمی‌‌یاند. زیاد این مثبت منفی را جدی نگیر. ۸۰ درصد همین امت بسیج هستند. هر کدام ۱۰ تا اسم دارند. پیرزن هم تازگی‌ها از این‌ها یاد گرفته.
  9
  9
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۵
  ۵۳
  سرزمین اریا - کویت ، کویت
  [::سرزمین اریا - کویت ، کویت::]. تا اینجای کار این کامنت ۲۱۸ دیسلایک گرفته .معنی اش اینه که کسانی که باید برن اون سوال رو از مادرانشان بپرسن تا اینجای کار ۲۱۸ نفر هست. البته مطمئنا بیشتر هم خواهد شد
  13
  1
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰
  ۳۸
  رژیم عشقوحالگر - لندن، انگلستان
  [::Esperanto - لندن، انگلستان::]. وارد میدان مین گذاری شده شدی اونوقت نظری نداشتی و نفر اول کامنت گذاشتی؟معلومه میزنن کامنت آدمو شهید میکنن :-)
  3
  2
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۴
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::سرزمین اریا - کویت ، کویت::]. ما می‌‌دانیم با با و ما مان ما کیست. اون‌ها که سید و سید زاده و سید پرست هستند . بپرسند با با این‌ها کیست. زبون بسته اگر می‌‌دانستی. ابن عثمان با ۱۰ کنیز ایرانی. تنها چیز خوب آن‌ها هم .همان کنیز ایرانی‌ بود. که بنا بر نظریه تکامل داروین. ژن این‌ها عوض شد. و پس رفت کردند. شدند مرید ریش. تنها ایرادی که به نظریه تکامل داوین می‌‌شود گرفت این است. داروین می‌‌گفت. تکامل جهش می‌‌کند و به جلو. به شما مریدان شیخ نمی‌‌خورد. ۱۵۰۰ سال برا تکامل کم نیست. نمی‌‌دانم چرا در نزد شما پس رفت کرده
  9
  10
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۲
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::سرزمین اریا - کویت ، کویت::]. شما مطمئن باش بپرسی یه قوطی بگیر بنشون میده دستت! چون حسابش از دستش در رفته. نمیدونه باید یقه کدوم رو بگیره
  4
  8
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۰
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::]. محمد علی قجر شاه نبود، یک لات به تمام معنی بود، ما گفتیم او شاه بوده یا خودش و شما؟ اگر تردید داشتی که از زندگی او برایت کمی بازگو کنم
  1
  5
  ‌سه شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.