رابطه «عاشقانه» و بیشتر از وکیل و موکل جانی دپ با وکیل جوانش - ویدیوجلسات دادگاه شکایت جانی دپ از امبر هرد، این روزها موضوع داغ اکثر شبکه های اجتماعی در دنیاست. جزئیات رفتار حاضرین در دادگاه، حرف ها، واکنش ها و ارتباطاتشان در این محیط که به شدت زیر ذره بین است، اهمیت پیدا می کند. بعد از پخش ویدیوهایی که رابطه خوب جانی دپ با گروه وکلایش را به تصویر می کشید. تصاویر تازه این حدس و گمان را برای مخاطبین به وجود آورده که جانی دپ با وکیل جوانش کامیل واسکز ارتباط دارد. رابطه آنها در دادگاه به گونه ای است که رسانه های اجتماعی رابطه جانی دپ و کامیل واسکز را بیشتر از وکیل و موکل می دانند.

رد و بدل کردن آغوش‌های گرم، نگاه‌های محبت‌آمیز و لمس دست‌های یکدیگر که یقیناً فراتر از هنجارهای وکیل و موکل است، به این حدس و گمان ها دامن زده است. ویدئوهای TikTok از تصاویر صمیمیت این زوج که روی آن موسیقی رمانتیک هم گذاشته شده، در فضای مجازی منتشر شده است. اگر جزئیات عملکرد گروه وکلا و مخصوصا نمایش اخیر کامیل در مقابل امبر هرد را بررسی کنید شاید جای تعجب نداشته باشد که جانی دپ و مشاور جوانش با خوشحالی یکدیگر را به آغوش بکشند. به نظر اکثر دنبال کنندگان این دادگاه، امبر هرد که بخش اعظم محاکمه را صرف ارائه شهادت عاطفی خود مستقیماً به سمت هیئت منصفه کرده است، در مواقعی که تلاش می‌کرد تا با رگبار پرسش‌های خانم واسکز همراهی کند، آشفته به نظر می‌رسید.

وقتی از کامیل واسکز پرسیدند که آیا با جانی دپ رابطه ای را شروع کرده است یا نه، او قهقهه می زند و به نظر می رسد این واکنش او، گمانه‌زنی‌های داغ را خاموش می کند. علاوه بر تکذیب این رابطه از منابع موثق، اخبار حاکی از این است که او با یک مرد بریتانیایی که در امور املاک کار می‌کند، چند ماه است که رابطه ای جدی دارد. اما تکذیب ها ممکن است زمزمه ها را متوقف نکنند. پس از هفته‌ها افشاگری در مورد سمی‌ترین ازدواج هالیوود، یک رمان عاشقانه جدید که از خاکستر بیرون می‌آید، ایده ای است که هر طرفدار جانی دپ آن را دوست خواهد داشت.
+51
رأی دهید
-16

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.