کبوتر قاچاقچی در آخرین لحظات انجام ماموریت خود به دام افتادکبوتر حامل مواد مخدر در حالی در آخرین لحظات انجام ماموریت خود هنگام نوشیدن آب به دام افتاد.

پلیس پرو یک کبوتر را در حال قاچاق بیش از ۳۰ گرم  ماری جوانا به زندان هوانکایو دستگیر کرد.

کبوتر حامل مواد مخدر در حالی که در حوضچه‌ای در محوطه زندان مشغول نوشیدن بود، کیسه‌ای به گردنش بسته شده بود.

پلیس ملی پرو در توییتی گزارش داد که افسران این پرنده را که بسته‌ای حاوی ماری جوانا به دور گردنش بسته بود در نزدیکی درب اصلی زندان پیدا کردند.

ماموران پس از گرفتن پرنده مشاهده کردند که بسته تحویلی از پارچه آبی روشن ساخته شده است که در نوار چسب پیچیده شده است. به گزارش این نشریه، در کمال تعجب، این بسته حاوی دانه ها، ساقه‌ها و برگ‌های سبز خشک با بوی مشخص ماری جوانا بود.

گزارش‌های رسانه‌ها حاکی از آن است که این بسته حاوی ۳۰ تا ۴۰ گرم ماری جوانا بوده که استفاده از آن در پرو غیرقانونی است.

سرهنگ ادوان دیاز از پلیس ملی پرو در کلیپی که توسط گلوبال نیوز منتشر شده است، خاطرنشان می‌کند که این مقدار به اندازه کافی سبک است که به کبوتر اجازه پرواز بدهد.

پلیس ملی معتقد است که کبوتر برای انتقال مواد مخدر از خارج به داخل زندان آموزش دیده است. همچنین گمان می‌رود که پرنده توسط یکی از بستگان یکی از زندانیان به منطقه آورده شده باشد.

به نظر می‌رسد مقصد مواد مخدر برای سلول D زندان بوده است، جایی که مقامات امنیتی گزارش می‌دهند که قبلاً شخصی در حال غذا دادن به یک کبوتر دیده شده است.

کبوتر به یک پناهگاه حیوانات فرستاده شده است تا دوباره به زندگی عادی بازگردد.
+55
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  جالب است که سیگار که مضراتش بارها بیشتر از ماری جوانا هست همه جا آزاد است. مضرات سیگار حتی از تریاک و حشیش هم بیشتر است ولی چون تجارتش دست خوبان زمانه است به آن گیر نمی دهند. بعلاوه سیگار یک محصول کارخانه ای هست ولی ماری جوانا را هر کسی میتواند در باغچه اش بکارد و صورت کالای انحصاری ندارد
  2
  35
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۷
  ۴۱
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل

  نمیشد اول محموله رو تحویل بدی و بعد بری آب بخوری.خنگک
  0
  30
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷
  ۲۷
  Esperanto - لندن، انگلستان
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. یک بار سالها پیش مجلس تولید و توزیع سیگار رو ممنوع کرد و دخانیات رو تعطیل نمود ولی اونقدر تو این کار نون هست که مجلس رو مجبور کردند مصوبه خودش رو باطل اعلام بکنه و دوباره همه چی به روال عادی برگشت
  0
  16
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۴
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Esperanto - لندن، انگلستان::]. تجارت انحصاری سیگار در ایران در دست سردار جنگی! هست که ده ها هزار کودک را به کشتن داد و چندین بار هم کاندیدا برای ریاست جمهوری شد. حالا هم مشاور اقتصادی رئیسی 6 کلاس سواد است. جناب دکتر.،.،. پیری هست و نقصان حافظه (به کمک گوگل: محسن رضائی)
  1
  11
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.