یک گروه آلمانی جایزه بزرگ ۱۱۰ میلیونی بخت‌آزمایی اروپا را برد

دویچه وله: یک گروه ۱۵ نفره از آلمان بزرگترین جایزه بخت‌آزمایی اروپا را نصیب خود کرد. این جایزه بزرگ به ارزش ۱۱۰ میلیون یورو بزگترین رقمی است که تاکنون به شرکت‌کننده‌ای از آلمان اختصاص پیدا کرده است.

بزرگترین جایزه بخت آزمایی اروپا به برندگانی از ایالت نوردراین وستفالن تعلق گرفت. این جایزه به ارزش ۱۱۰ میلیون یورو بزرگترین مبلغی است که تاکنون به فرد یا گروهی از آلمان تعلق گرفته است. سه جایزه بزرگ دیگر که ارزش آنها را با ارقامی شش رقمی تعیین کرده‌اند نیز به سمت آلمان‌ سرازیر شده‌اند.
رکورد جایزه بزرگ بلیط بخت آزمایی برای آلمانی‌ها
به گزارش رسانه‌ها، یک گروه از ایالت نوردراین وستفالن در غرب آلمان موفق شده‌اند جایزه بزرگ بخت‌آزمایی اروپا را از آن خود کنند و رکورددار این جایزه در آلمان شناخته می‌شوند.

شرکت مجری این قرعه کشی از هلسینکی فنلاند اعلام کرده است یک گروه ۱۵ نفره از آلمان با حدس زدن صحیح اعداد ۴، ۲۲، ۲۸، ۳۲، ۴۷ و همچنین اعداد ۱و ۲ موفق شدند جایزه بزرگ را نصیب خود کنند.

از آنجایی که این مسابقات در ۱۳ دوره قرعه‌کشی قبلی برنده‌ای نداشته است، مبالغ دوره‌های پیشین به صندوق بخت آزمایی اروپا اضافه شده تا اینکه این گروه آلمانی برندگان خوش‌اقبال آن باشند.

 سه فرد یا گروه شرکت‌کننده دیگر از آلمان در این دوره قرعه‌کشی، جوایزی مجموعا به ارزش بیش از ۶۷۴ هزار یورویی را به خود اختصاص دادند.
خرید بلیط بخت‌آزمایی تفریح برخی آلمانی‌ها
در آلمان و اروپا جوایز بخت‌آزمایی گوناگونی وجود دارند که هر کدام قواعد خودشان را داشته که به صورت آنلاین یا سنتی بازی می‌شوند. یکی از سرگرمی‌های شهروندان آلمانی و کسانی که در این کشور زندگی می‌کنند خرید این بلیط‌ها و آزمودن شانس است. حتی برخی افراد در هزینه‌های ماهیانه خود رقمی را برای خرید این بلیط‌ها در نظر می‌گیرند.

شرکت در بخت‌آزمایی هم به صورت انفرادی و هم به صورت مشترک بین گروه‌هایی از دوستان، هم‌شاگردی‌ها و یا همکاران در آلمان متداول است. به عنوان مثال، کارمندان یک فروشگاه، رستوران یا مشاغلی که اتباط مستقیم با مشتریان دارند و انعام دریافت می‌کنند، هزینه جمع‌آوری شده از انعام را مشترکا برای خرید بلیط‌های بخت آزمایی هزینه می‌کنند و در صورت برد، جایزه را بین خود تقسیم می‌کنند.
+11
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.