آرش میراحمدی بازیگر طنز تلویزیون در حال خرید با یارانه های نقدی!ویدئوی کنایه آمیز آرش میراحمدی  بازیگر طنز تلویزیون، در واکنش به گزارش جنجالی اخبار ۲۰:۳۰ درباره یارانه ها در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار است.

هفته ی گذشته در بخش خبری ۲۰:۳۰ گزارشی درباره ی یارانه های نقدی جدید دولت پخش شد که انتقادات زیادی را به دنبال داشت. در این گزارش یوسف سلامی، خبرنگار صدا و سیما در یک فروشگاه مواد غذایی با چند خانم همراه می شود که قصد دارند با یارانه ی نقدی که دولت به تازگی به حساب تعدادی از خانوارها واریز کرده، برای یک ماه آینده ی خانواده ی خود خرید کنند. در این گزارش نشان داده می شود که یک خانواده ی چهار نفره می تواند با یارانه ی واریزی دولت هر چه می خواهد بخرد و در انتها نیز مبلغی اضافه آورد.
حالا آرش میراحمدی، بازیگر طنز که بیشتر با بازی اش در مجموعه تلویزیونی «خنده بازار» شناخته می شود، با انتشار یک ویدئوی کنایه آمیز در اینستاگرام خود به گزارش جنجالی اخبار ۲۰:۳۰ درباره ی یارانه ها واکنش نشان داده است.

گزارش اخبار ۲۰:۳۰ درباره ی یارانه ها تاکنون اعتراضات و انتقادات زیادی را به دنبال داشته است و بسیاری آن را به دور از واقعیت، پاک کردن صورت مسأله و نمکی به زخم مردم دانسته اند، در حالی که از صدا و سیما به عنوان رسانه ملی انتظار می رود با شفاف سازی درباره ی مشکلات در شرایط اقتصادی دشوار فعلی در کنار مردم باشد.
مطالب مرتبط:گزارش خنده دار صدا و سیما از کافی بودن یارانه ها برای خرید ماهانه یک خانواده
+156
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  رک و راست - لندن، انگلستان

  میگم اون کت و پیراهن تابستونیش رو هم با پول یارانش خریده ؟
  42
  2
  شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۶
  ۵۴
  Ahoora Mazda - اکلند، نیوزلند
  [::رک و راست - لندن، انگلستان::]. نه حتما با پول ساندیس خریده
  0
  9
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۸
  ۴۴
  رک و راست - لندن، انگلستان
  [::Ahoora Mazda - اکلند، نیوزلند::]. خشتک؟ آچار فرانسه؟
  1
  0
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.