احمد خمینی از وریا غفوری حمایت کرد

فرارو: داستان وریا غفوری این روز‌ها چندان بر کسی پوشیده نیست. کاپیتان استقلال که بالاخره قرار است به همراه این تیم جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر ببرد، این روز‌ها به دلیل اظهاراتی که چندان مورد پسند صداوسیما نیست در صدر اخبار قرار گرفته است.

وریا غفوری بعد از برتری تیمش برابر فولاد در ویدیویی از این گفت که وقتی پای مسائل اجتماعی در میان باشد، فوتبال برایش اولویت ندارد. او از وضعیت معیشت مردم گلایه و سپس از مسئولان انتقاد کرد که چطور با رقم زدن چنین شرایطی برای مردم شرم نمی‌کنند؟ اظهارات وریا غفوری باعث شد تا برنامه فوتبال برتر تصویری از او در برنامه و مهره‌های استقلال پخش نکند تا شایعه ممنوع التصویری‌اش به گوش برسد. اتفاقی که با واکنش تند فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال همراه شد. در این بین چهره‌های مهمی از جمله علی دایی هم به حمایت از وریا غفوری پرداخته و حرف او را تایید کردند.
موج حمایت‌ها از وریا غفوری در یکی دو روز گذشته ادامه داشته و هواداران استقلال هم برای کاپیتان این تیم سنگ تمام گذاشتند؛ هرچند که دوباره صداوسیما تلاش زیادی کرد شعار‌های حمایتی از وریا غفوری را سانسور کند. حال، اما در بین، احمد خمینی هم دست به کار شده و با انتشار استوری‌ای در اینستاگرام از وریا غفوری حمایت کرده است. او با انتشار تصویری از کاپیتان استقلال نوشته وریا غفوری، کاپیتان مردم!
+33
رأی دهید
-128

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  احمد جان تشکر ولی نه. مار گزیده از ریسمان سیا و سفید می‌‌ترسد. اگر رسما اعلام کردی .بابا بزرگ همه چیز بود بجز فرشته. شاید نسل جوان پوزش شما را بپذیرد. فعلا که درگیر باز نگری به تاریخ خود هستند. ضمنا ما در حال حاضر در این سایت کلی‌ روانشناس . فروید و کاوشگر رفتار و تحلیل ادبیات پیدا کرده. تز جدید. مردم ایران لجباز هستند. اگر می‌‌گویند روحت شاد. منظور آن‌ها "رضا شاه روحت شاد" نیست. فقط می‌‌خواهند لج آخوند‌ها در اورند. امیدوارم در هفته آینده مدعی نشوند. "رضا شاه روحت شاد " در اصل معنی "رضا شاه روحت نشاد" است.مردم ایران کمی خجالتی هستند . همیشه با طنز سخن می‌‌گویند.
  11
  33
  شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۱
  ۵۷
  ahora_nima - استکهلم، سوئد

  اخونها میخواهند از هر اتفاقی به نفع خودشان بهره برداری کنند و همیشه هم از بیسوادی و ناآگاه بودن مردم از مسائل سیاسی نهایت استفاده را برده اند. وریا غفوری قهرمان مردم است نه آخوندها
  2
  45
  شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۶
  ۲۷
  Esperanto - لندن، انگلستان

  حالا این وسط عکس علی پروین برای چیه؟
  0
  22
  شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۰
  ۴۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  اسم نحس و کثیف خمینی تا ابد الاباد منفور و در ذهن مردم ایران یادآور ک بدترین جنایتها و خیانتها خواهد بود مانند نام آدولف هیتلر که در آلمان حتی نامگذاری به این اسم ممنوع می باشد.
  2
  26
  شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۷
  ۳۹
  Allen1983 - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا
  احمد خمینی.. خورد به گور پدر و پدربزرگ و حـ... خودش خندید که اصلا بخواد اسم وریا غفوری رو بیاره. بیشرف میخواد بگه مثلا با مردمه . شماها لجن ها مسبب همه بدبختی‌های ایران هستید . شما و دین پ مذهبتون و طرز تفکر قرون وسطایی که دارید ، فقط واسه زیر خاک خوبه
  0
  9
  شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۵
  ۴۶
  samisan - توکیو، ژاپن
  [::zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان::] اتفاقا منظورشون از رضا شاه روحت شاد از اون چک افسری هست که به اخوند مفت خو وبی خاصیت زده بود که گفت بود خراج یک سال مملکت را به ما بده ما مفت خورها بخوریم تا شما را را شاه مملت کنیم که رضا شاه گفته بود مردم و ابادی مملکت چی من برای ابادی این مملکت استین بالا زدم که اخوند مفت خور گفتهبود به ما ربطی نداره و رضا شاه بزرگ هم دو سه چک افسری زد و خفش کرد با دستهای خودش و گفت بخور حالا روحت شاد مرد بزرگ رضا شاه.
  0
  7
  شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.