دختر محجبه خطاب به خانمی بی حجاب: خدا حجاب را اجباری کرده

+28
رأی دهید
-213

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  خدا اگر می خواست موی زن ها دیده نشود آن ها را کچل می آفرید.
  5
  95
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۹
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن

  مرد محجبه نبود !!!!؟؟؟؟
  2
  64
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۶
  ۴۶
  محسن ۵۵ - گنت، بلژیک

  آفرین،این کماندوها دیگه عمرا حریف نسل جدید بشن،طالبان دیگه را خیلی خوب اومد
  1
  77
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۴
  ۷۸
  P.O.P - تهران، ایران

  اینهمه فیلم هست از اینا که امر به معروف و نهی از منکر میکنن ولی تا حالا هیچکدومشون نتونستن یک دلیل قانع کننده بیارن که حداقل یکنفر قبول کنه و بگه: بعله شما درست میگین و من تا حالا به اینصورت بهش فکر نکرده بودم. فقط چرت و پرت تحویل میدن و انتظار دارن مردمم قبول کنن.
  8
  70
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۴
  ۴۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  آخه میمون ماده ابله اگر خداوند میخواست که زنان حتماً حجاب داشته باشند که آنان را با چادر و روسری می آفرید ! درد و‌بلای هر چه بی حجاب است بر سر شما احمقهای فاطی کماندوی وحشی فضول و مفتخور
  12
  75
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۰
  ۴۳
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  از معجزات اسلام همانا که با این همه تبعیض در مورد زنان بعضی از زنان طرفدارش هستند. گوسفندانی که با اینکه میدونند ذبح میشند چوپانشون رو دوست دارند
  6
  67
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۴
  ۳۲
  Dermis - لندن، انگلستان

  خدا؟ کدومشون؟ چون هر گوشه دنیا ظاهرا یکجور خدا وجود داره و هر کدوم این خدا ها هم اخلاق و قوانین کاملا متفاوت و در تضاد با بقیه! ولی همه این خداها یک نقطه اشتراک دارن! هیچ کمک و یا یاری ای به هیچ انسانی نمیکنن! اصلا هیچ نشونه با دلیلی بر وجودشون نیست ! البته شماها خرفت تر و پر رو ترید و میگید حتما حکمتی هست نامرئیه! بعضی ها فکر میکنن خداهه سکل زنه بعضی ها میگند نه مرده.بعضیها میگن روحه! بعضیها میگن شکل فیل و موش و روباهه! زن هشت دست؟ و شما هم میگید تشنه انتقامه و فکر پوشیده بودن مو و پوست این و اونه و فقط فکر اینکه شومبول پیروانش یوقت تحریک نشه و شیطونی نکنه.
  6
  49
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵
  ۴۰
  sama128 - شیراز، ایران
  یکی‌ به این میرسلیم به این بزاخفش این پیام را برساند😂😂😂😂 این بزاخفش با نهایت خریت گفته از بین نهصدهزار خودرو تولیدی محصولات دزد خودروسازی داخلی فقط صد خودرو ایربکش باز نشده . احمق یا همان بزاخفش که متاسفانه چهل سال توی این حکومت بی در و پیکر نشخوار میکنی هم عضو مجلسی با این خریت هم عضو تشخیص مصلحت نظام بیسواد نفهم از صد خودرو تصادف شدید صد خودرو ایربکش باز نشده وگرنه خودروهای سالم که تصادف نکرده مشخص نیست که ایبرکش باز بشه یا نه. چقدر تو نفهمی حداقل از هم کاسه ای هات میخوای دفاع کنی تو دزدی حرف مفت نزن از صد خودرو تصادف شده صد خودرو ایربکش باز نشده نه نهصد هزار خودرو تولیدی این بزاخفش با این حد شعور در مجلس و تشخیص مصلحت نظام. بیسواد از صد تصادف صد ایربک باز نشده نه از نهصدهزار تولید ماشین ؛ اینقدر خنگی که نمی فهمی اینو. باید هشتصد هزار و نهصد ماشین سالم و تصادف نکرده را بکوبن به دیوار ببینن چندتا ایربک باز میشه . 😂😂😂😂😂
  7
  21
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷
  ۳۴
  mojtaba1010 - لندن ، انگلستان
  مشکل دو جاست ، اول هیچکس نماینده خدا روی زمین نمی‌باشد ولی می‌تواند نقش فردی صالح برای روشن سازی و روشنگری را بر عهده بگیرد ولی اینکه از زبان خدا و نماینده خدا صحبت کند کاملا اشتباه میباشد ، چون هیچکس هنوز نمایندگی رسمی از طرف خدا و مقلد گفتار و رفتار ایشان نبوده و نیست ، بلکه همه پیرو و مرید می‌باشند مشکل دوم خانمهایی می‌باشند که اولا احساس نکرده‌اند در کشور اسلامی با قواعد و اصول خاص خود زندگی می‌کنند که ۸۰ میلیون انسان خواسته یا ناخواسته پیرو این رسوم و قوانین گشته اند و حدود و اختیارات یک زن و نوع پوشش آن برای همگی روشن گردیده و قابل احترام هم میباشد . اما برای خود بنده که در اروپا زندگی میکنم ، نوع پوشش و آرایشی که در ایران کنونی رواج پیدا کرده کاملا شوک آور و بسیار تعجب آمیز بود آنهم بعد لز ۱۲ سال که به ایران مسافرت کرده بودم ، نوع پوشش و آرایش نه تنها در بسیاری موارد نه تنها بسیار پیشرفته تر و کاملاتر از اروپا بود که آزادی در پوشش وآرایش، آنهم با آن سبک، که خود بنده اروپا نشین را با لباس پوشیده تحریک می‌کرد چه برسد به جوانان ، نوجوانان و حتی افراد مسن سال .
  13
  14
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۲
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  از توکیو تا سانفرانسیسکو بیش از 20000 نوع خدا آفریده اند تا مردم را سرکیسه کنند
  4
  41
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۶
  ۳۷
  Reza18 - لندن، انگلستان

  دلم خیلی برای این خانم چادری سوخت از چهرش غم و افسردگی میباره اینا هم یه جور قربانی هستند معلوم نیست توی خانوادش از بچگی چی توی مخش کردن
  1
  40
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۰
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  1: ریشه حجاب. از خودم در نمی‌‌اورم.این حدیث هم در زندگی رسول نوشته ابن اسحاق.سنی‌ها :قبول دارند و هم در نوشته‌ها و حدیث‌ها ال طبری و بخاراهی که شیعه‌ها قبول دارند. در هر جنگی رسول یکی‌ از همسران را می‌‌برد. در جنگ بدر نوبت عایشه بود. که در شب ناپدید شد. صبح روز بعد او را در چادر یک شترچران پیدا کردند. حالا خود حدث بزنید. چه جنجالی. علی‌ معتقد در جا گردنش را بزنیم. به دو دلیل ممکن نبود. اول اینکه دختر ابوبکر .ابوکر هم که شوخی‌ نبود. و دوم اینکه عایشه تنها زنی بود.که رسول مدعی با جبراهیل سخن گفته.یک راه حل پیدا کردند.که او را نکشند. اگر زن یک مسلم زنا کند.مرد باید سه تا شاهد پیدا کند.که دیده و گذشته از این باید نخی از میان دو طرف رد کنند. اگر نخ بدون مانع رد شد. زنا نیست. که این قانون در جا با مخالفت سرداران او مواجه شد. گفتند. اگر ما زن خود در بستر مرد دیگر دیدیم. اول نمی‌‌دویم در بیابان دنبال سه تا شاهد.تازه تا ما برگردیم. چگونه با نخ ثابت کنیم. مگر چند ساعت طول می‌‌کشد؟
  5
  29
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۲
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  2: بعد از بحث‌ها زیاد.یک توافق کردند. شاهد یکی‌ کافی‌.نخ هم اختیاری. و چون شاهدی نبود. سر عایشه بر جا خود ماند. و گفتند که هیچ کس دیگر نباید صورت همسران رسول را ببیند. که این قانون بعد‌ها جا خود را در یک سوره پیدا کرد.که بعد از مرگ رسول .هیچ کس اجازه ندارد.با همسران رسول ازدواج کند و همیشه باید پوشیده باشند. اگر ما این را به فارسی‌ بی‌ ادبی‌ ترجمه کنیم.نتیجه این است. یک پیرمردی .دخترکی را به زنی‌ می‌‌گیرد. چون اون زمان ویگرا نبود.دخترک پناه به شتر چران جوان می‌‌برد.که حقش هم بود. نتیجه اخلاقی‌، زن ایرانی‌ ۱۵۰۰ سال بعد مجازات می‌‌شود،چون ۱۵۰۰ سال پیش ویگرا نبود.
  5
  25
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۴
  ۵۳
  مستانه شرق - هایدلبرگ، آلمان

  پس چادر سیاه از کجا آمده است؟. حتما از دوران سیاه اعراب و رسم زنده بگور کردن دختران در بعضی قبایل عرب خبر دارید و حتما بارها از خودتان پرسیده اید که چطور نسل این اعراب منقرض نشد در حالی که دخترانشان را زنده بگور می‌کردند!؟. جواب این پرسش روشن است، چون همه ی دختران این قبایل زنده بگور نمی‌شدند و تعدادی زنده می ماندند. اما اعراب عربستان با آن همه تعصب کور چگونه ننگ داشتن دختر را تحمل می‌کردند؟ تنها راه برای پوشاندن این ننگ و شرم، پنهان کردن دختران در سیاهی و تاریکی بود. و چادر مشکی وسیله‌ای بود که سیاهی و تاریکی گور را برای دخترانی که زنده مانده بودند تداعی میکرد. زنان عرب باید در گرمای طاقت فرسای عربستان، غرق در تاریکی چادر سیاه از دیده‌ها پنهان می‌شدند تا اعراب ننگ داشتن دختر را در این پوشش های تاریک مخفی کنند.
  3
  23
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۷
  ۵۳
  مستانه شرق - هایدلبرگ، آلمان

  این در حالی بود که لباس باستانی زنان ایرانی، باوقار و درعین حال پر از رنگ و زیبایی بود. حتی چادر ایرانیان (شونل) بسیار پرنقش و رنگین بود و هیچگاه بسته نبود و اغلب یا روی شانه یا پشت سرشان آویزان می‌کردند، زیرا چادر ایرانی جهت زیبایی استفاده میشد نه برای پوشاندن مو و اندام زن و پنهان کردنش. برخلاف زنان عرب که مجبور به پوشیدن لباس‌های سیاه و تاریک بودند تا دیده نشوند، لباس زنان ایران باستان، جشنواره ای از رنگ و زندگی بود. هنوز می‌توان زیبایی و رنگ‌های متنوع این لباس‌ها را در پوشش محلی زنان مناطق مختلف ایران مشاهده کرد، بخصوص لباس سنتی زنان عشایر ایرانی. کسی در ایران باستان از داشتن دختر ننگ نداشت تا مجبور شود. یا او را در گور تاریک، زنده دفن کند. یا او را در چادر سیاه، زنده محو کند.
  1
  21
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۷
  ۵۳
  مستانه شرق - هایدلبرگ، آلمان
  تهاجم فرهنگی یعنی زنان ایرانی، چادر سیاه که پوشش سنتی زنان عرب و نشانه شرم از زن بودن است را بپوشند و عده‌ای با فلسفه بافی و شعارسازی این جهالت موروثی اعراب را به غیرت و حیا و عفت بچسپانند تا هر کس ایرانی و انسانی اندیشید، بی غیرت و بی حیا خطاب شود!. چادر سیاه همان نماد تحجر اعراب است. چادر سیاه تاج بندگی از دوران سیاه اعراب است. چادر سیاه، نماد و تجسم زنده بگور کردن دختران عرب است. بخاطر نادانی و جهالت‌مان و به اسم دین و خدا، رنگ را بر زندگی مادران و همسران‌مان حرام نکنیم. ایرانی باشیم نه فقط در گفتار. بلکه در کردار. دکتر عبدالحسین زرین کوب🌹
  2
  20
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۷
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  خدا خیلی باید خنگ باشه با این قانون وضع کردنش! بیاد مو به زن بده، بعد به اقا هم دم و دستگاه بده بعد بگه حالا بپوشون. بعد احمق هنوز نتونسته تصمیم بگیره بالاخره جمعه تعطیل باشه یا شنبه یا یکشنبه؟ 😀.
  3
  26
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۶
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  از طرز بیان این خواهر محجبه بسی حظ کردم. اینکه در همه جای دنیا این قانون باید اطاعت شود از مهم‌ترین اهداف‌ها است. هر چه را که خداوند بر ما مقرر کرده، مو به مو باید انجام شود. چون ما بنده و مطیع او هستیم. کسانی که فکر می‌کنند نیستن، حالیشون میکنیم که هستند.
  56
  10
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۶
  ۵۷
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  چنان بحثهای داغی راه میندازین با دیدن این کلیپهای باصطلاح امر به معروف که انگار این چادریهای سلیطه خودشونو فروختن!. کی میخواین درک کنین که اینا میدونن چیکار میکنن و تنها چیزی که هنوز فعلا جرات نکردن رُک بگن اینه که خودشونو بازمانده های عربهای حمله کننده ۱۲۰۰ سال پیش میدونن و ایران غیمت جنگی اوناست و اونا سید و سیده های والا مقام ایرانیا هستن!(اگه نشنیدین برین بخونین تو اون ۳۰۰ سالی که عربا در ایران تو قدرت بودن وقتی یه عرب از خیابونی کوچه ای رد میشد ایرانیا باید کنار میکشیدن و حتی تعظیم میکردن)این چیزا رو تو نشستهای خودیشون صحبت میکنن! دین و حجاب سمبلیکه عزیز!. شاید من ساده میبینم ولی دوست داشتم ایرانیا ضمن بحث با اونا یه تیکه هم مینداختن «چقد خوب فارسی یاد گرفتی! ایران بزرگ شدی؟»
  2
  22
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۰
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. من یه بی حجاب یه جا دارم. میخوای بیای چادر سرش کنی؟ ضمنا بیسواد جان، اگر میخواهی فارسی بلغور کنی، جمع مکسر رو باز جمع نمیبندن 😀. اهداف خودش جمع هست، اهداف ها رو از کجات اوردی؟
  5
  27
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۶
  ۶۴
  behzad50 - اورنج کانتی، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. تو حرف نزنی نمیگن لالی طالبان وحشی ! برو همان کابل تو لونه ات استخوان طالبان را سق بزن فضولی بیجا در مورد ایرانیها موقوف
  2
  15
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۲
  ۶۸
  tabarzinn - اوپسالا، سوئد
  چه بهتر که از دستورات خدا سرپیچی کرد که بیشتر دستوراتش به دردِ خودش می‌خوره.
  0
  9
  شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۷
  ۴۷
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  در قران حتی در مورد خر و گاو و خوکو عادت ماهانه زنان امده ،تمام قرانم را بگردی دو چیز را در ان نمیبینی، یکی اسم علی و امامت، دوم حجاب
  0
  5
  شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۹
  ۴۷
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. این خواهر محجبه تو از طرز حرکت دادن لبهاش معلومه که سوپرستار فاحشخانه علم الهدی در مشهد مقدس است.معلومه دهان و لبهاش کارکرد مداوم دارند
  1
  4
  شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۱
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  [::behzad50 - اورنج کانتی، ایالات متحده امریکا::]. وقتی که بر من موجه و مقرر می‌گردد، عده‌ای از باب نادانی هنوز در جهالت و رذالت طی می‌کنند، بالاجبار می‌بایست برشان مکتوب کنم. چنانچه زنان موظف به آشکار نکردن زینتهای خود هستند، بر تو هم مقبول نمیباشد که ریش خود را سه تیغه زده کنی.
  1
  0
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۰۴
  ۴۶
  samisan - توکیو، ژاپن
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::] بس تو هم به خودت و آخوندها و محجبه های کماندو بگو ریش و پشم پایین و زیر بغلتوون را سه تیغه نکنن چون خدا نگفته سه تیغه کنید هاهاها.
  0
  2
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.