ویدیوهایی از سنگ پرانی هواداران تراکتور و درگیری میان بازیکنان پرسپولیس و تراکتورسازی

در اواسط نیمه دوم به دلیل سنگ پرانی هواداران میزبان بین بازیکنان تراکتور و پرسپولیس درگیری پیش آمد و بازی نیمه تمام ماند.

به گزارش همشهری آنلاین بازی پرسپولیس و تراکتور در نیمه دوم به دلیل حواشی اتفاق افتاده نیمه تمام ماند. در زمان توقف مسابقه ساغلام سرمربی تراکتور در وسط زمین چمن با بازیکنان پرسپولیس صحبت می‌کرد و حتی رامین رضائیان با سرمربی تراکتور صحبت کرد.

* مهدی کیانی کاپیتان تراکتور با التماس از هواداران تیمش می‌خواست که سنگ پرانی نکنند.

* مسابقه بیش از ۱۰ دقیقه به دلیل پرتاب سنگ از سوی تماشاگران متوقف شده بود.

* یحیی گل‌محمدی سرمربی محروم پرسپولیس از جایگاه شیشه‌ای ورزشگاه بازی را نظاره می‌کرد.

* هواداران تراکتور با پرتاب سنگ به سوی امید عالیشاه اجازه ندادند این بازیکن کرنر بزند و در نهایت بازیکن دیگری از پرسپولیس کرنر زد.

* در زمان توقف مسابقه داور محمد مسلمی پور از تراکتور و حامد پاکدل از پرسپولیس را با کارت قرمز جریمه کرد و هر دو تیم ۱۰ نفره شدند.

*در ادامه بازهم سنگ پرانی بازیکنان ادامه داشت و باعث شد داوران و بازیکنان از ورزشگاه فرار کنند.
چه شانسی آورد رامین رضاییان رامین رضاییان مدافع راست پرسپولیس از چهره‌هایی بود که دوست نداشت بازی حساس تیمش مقابل تراکتور قطع بشود.
 
به گزارش ورزش سه، رضاییان در لحظه جنجالی مربوط به عصبانیت امید عالیشاه بعد از فعل و انفعالاتی که در داخل زمین رخ داد و منجر به اخراج دو بازیکن شد به سمت هواداران تراکتوری رفت و از آنها درخواست آرامش کرد و کرنر را روی دروازه حریف ارسال کرد.
اما دقایقی بعد و زمانی که کرنر دیگری در سمت راست دروازه به دست آمد این بار رامین در جهت مخالف کنار کمک داور اول خود را آماده ارسال ضربه می‌کرد که دوباره بارانی از سنگ و بطری به سمت او و کمک داور باریدن گرفت و این اتفاق بعد از قانون شکنی های مکرر هواداران تراکتور در نهایت پایان بازی را رقم زد.
 
در تصویری که از این لحظه توسط یکی از دوربین های حاضر در ورزشگاه به ثبت رسیده، مشخص است که این بازیکن در معرض اصابت این سنگ بزرگ قرار داشته است.
 
خیلی عجیب است که برخی از هواداران به هیچ وجه به عواقب رفتار خود فکر نمی‌کنند.
+45
رأی دهید
-41

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۵
  millionaire - منچستر، انگلستان
  تمام این گرفتاریها نتیجه راه ندادن خانمها و خانواده ها به استادیم طی این سالهای بعد از انقلابه ، محیطی که زن و مرد قاطی نباشن کم کم توش فحشهای رکیک و شعارهای بی ادبانه و رعایت نکردن تکرار و عادی میشه کم کم اون محیط ملتهب و به این روز میوفنه که میبینید
  24
  24
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۶
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  بحران سنگ اندازی را سپاه که پشت تیم تراکتور است دامن زده است تا در بحران گرانی فعلی فتیله ترک و فارس را بالا ببرد و افکار عمومی را منحرف کند
  18
  38
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۸
  ۴۲
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  علاقه داشتن به هر زمینه‌ای چه ورزشی چه هنری، کاری‌ست طبیعی که نشان از سرزنده‌بودن فکر و ذهن شخص است، اما هوادار بودنی که برخی‌ افراد بگونه‌ای متعصب در سراسر جهان به فوتبال دارند که در نتیجه کار به زد و خورد فیزیکی‌ بین ایشان کشیده می‌شود، نوعی سادومازوخیسم است، یعنی‌ طرف هم دیگران را آزار می‌دهد و هم خودش را. / موردی که تعریف می‌کنم جوک نیست بلکه حقیقت است. / نیمه دهه هفتاد که دبیرستانی‌ بودم، همسایه‌ای داشتیم که با همسر و دو فرزندش که تقریب همسن من بودند در کوچه ما زندگی می‌کردند. بنا به تعریف ایشان، او و دخترشان هوادار تیم قرمز، و همسر و پسرشان هوادار تیم آبی بودند. یک روز پس از پخش بازی تیم‌های ایشان، بین چهار عضو این خانواده که پای تلویزیون بودند، اپتدا بر سر نتیجه بازی، دعوای کلامی آغاز می‌شود، سپس کار به کتک‌کاری کشیده می‌شود!، بدین ترتیب که پدر و دختر که طرفدار هم بودند، شروع می‌کنند به کتک‌زدن مادر و پسر، و آنها نیز بهمچنین ایشان را. تا مدت‌ها وقتی‌ در کوچه آنها را می‌دید‌یم، جای زخم و کبودی‌ها بر سر و صورت‌شان بود!.
  1
  10
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۷
  ۴۶
  محسن ۵۵ - گنت، بلژیک

  تراکتور سنگ نندازه اصلا تراکتور نیست دیگه
  4
  25
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰
  ۴۷
  سوسمار ولایت - دهلی، اتریش
  ..... جماعت مخصوص همان خطه از ایران زمین هست دیگه، خیلیم دوست دارن خودشونو متمدن جلوه بدن! ترکای ترکیه هم که تحویلشون نمیگیرن، ارومیه نمک زیاد هست این مدلی میشن
  17
  15
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۲
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  خاک بر سرتان، از اینهمه انرژی استفاده کنید برای شکست دادن آخوند و رسیدن به آزادی.
  8
  28
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۴
  ۳۶
  siavash786 - آمریکا، ایالات متحده امریکا
  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. دلیلش بی شعوری آنهاست نه ورود خانمها . اگر چنین بود در هر مسابقه ایی باید چنین اعمالی را انجام میدادن. این راه مبارزه و در خواست نیست . تماشاگرانی که فحش ناموسی به هر کسی در ورزشگاه نثار میکنند باعث ممنوع شدن خانمها شده اند . اگر از همان ابتدا ورزشکاران و تماشاگران در ورزشگاه حاصر نمی شدن ، شاید برای همیشه به خواسته هایشان میرسیدند. اما اینها تماشاگران ورزش نیستند ، بلکه احمق هایی هستند که دوست دارند اذیت و آزار کنند . بچه ها به قطار و ماشین سنگ پرتاپ میکنند ولی دلیل آنرا نمیدانند ، اما همان بچه در زمین ورزش چنین نمیکند چون شعورش را دارد که برای تماشا و لذت بردن آمده است . آیا کسی در سینما هم سنگ پرتاپ میکند ؟ مگر دیوانه ایی باشد از چنین دیوانه ها .
  10
  23
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۴
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. اون فرهنگ آخوندیه که در وجود شما رخنه کرده و هر جا که بانویی نباشه جنس نر شروع به بی ادبی و استفاده از الفاظ رکیک میکنند. تفاوت ما ایرانیان ریشه دار با شمایی که با باد آخوند بیدتان به لرزه افتاد در همینجاست.
  6
  18
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۴
  ۴۶
  chi begam ke nagoftanesh - در ماموریت، نورد

  اینا یه مشت تجزیه طلب هستند که در غالب تماشگر، دست به اغتشاش میزنن، البته حساب مردم آذربایجان از اینها جداست، چون وطن پرست هستند،اینها معمولاً جلو هم میشینن، و از اسلافشان مغولان و اردوغان حمایت میکنن، و دنبال اختلاف انداختن هستند، و مسبب اصلیش هم همین حکومت مزدور بیگانه هست، حتی به مهدی کیانی میگه ترکی حرف بزن، نژاد پرستی کثیف ترین چیزی هست که وجود داره،
  8
  30
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۶
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. عزیزم. سپاه هم از همین می ترسد تا صدای تبریزی ها بلند شود. بنابر این موضوع انحرافی میسازند تا انرژی ان ها منحرف شود.
  2
  15
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۰
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. الحق که آخوند و سپاهش شیطان را درس میدهند و البته خودشان هم این دروس را در لندن آموخته اند.
  0
  7
  شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۲:۱۵
  ۶۰
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  [::سوسمار ولایت - دهلی، اتریش::]. یک مقدار تحقیق بکنی از خودمونی.
  1
  4
  شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۱
  ۴۷
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  تراکتورسازی پیشرفت کردن، قبل فقط جفتک زدن بلد بودند حالا یاد گرفتن سنگ هم پرتاب کنند، کم کم دارم به تئوری دارویب باور پیدا میکنم.
  4
  5
  شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۱
  ۶۰
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  آتش زیر خاکستر که از تبعیض نژادی و بی عدالتی به اقوام در گذشته و حال سرچشمه می‌گیرد ،با مقصر دانستن سپاه و ملاها خودتان را قانع و توپ را به زمین دیگری نیندازید.اینها ریشه در پارس پارس کردن تعدایست که به غیر فارس شهروند درجه ۲ نگاه میکنند، حرکتی روزافزون که تنها با احساس برابری و احترام شاید تنزل پیدا کند.
  7
  2
  شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۴
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان::]. ممکن است بزرگواری فرموده و به من قوم فارس را نشان دهید!؟ حتما مقصود شما فارسی زبان ها نیستند چون گویش فعلی زبان فارسی را هم ترکان قاجاریه ساخته و کوچکترین ارتباطی با گویش قوم کوچک و منزوی فارس ندارد
  3
  12
  شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۸
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  بارها این سخن ترک و فارس را از ترک ها شنیده ام. آخر قبل از گویش یک کمی فکر کنید. این قوم فارس کجاست؟ به من هم نشان بدهید. مگر هرکس فارسی حرف زد از قوم فارس است. قوم فارس یک جمعیت کوچک در استان فارس است. حتی یکنفر از ان ها بیش از 2000 سال است که در ایران حاکم نبوده اند. اگر نژادپرست هستید و با گویش فارسی که زبان مشترک این خطه هست مشکل دارید خدا شما را شفا بدهد
  0
  7
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.