فرح پهلوی: صدای مردم به هم شبیه تر و اتحادشان عمیق تر شده است

 شهبانو فرح پهلویصدای آمریکا: هم‌زمان با ادامه دور تازه اعتراضات در ایران، شهبانو فرح پهلوی از «همه هم‌میهنان داخل و خارج از کشور» خواست به «این پیام اتحاد پدیدآمده» بیاندیشند و تأکید کرد که «اگر همه به ایران و عظمت و کرامت مردمش فکر کنیم، این بن‌بست گشوده خواهد شد.»

در این پیام که تصویری از آن روز پنج‌شنبه ۲۹ اردیبهشت به بخش فارسی صدای آمریکا رسیده، تأکید شده است: «هر چه بیداد، ستم و ظلم این حکومت بیشتر شده، صدای مردم به هم شبیه‌تر و اتحادشان عمیق‌تر شده است.»

شهبانو فرح پهلوی همچنین خطاب به معترضان در ایران گفته است: «صدای درد ایران را از گلوی شما می‌شنوم و این روزها بیش از همیشه می‌بینم که شمال و جنوب و شرق و غرب این سرزمین، در تشخیص درد و راه درمان آن، به هم نزدیک‌تر شده‌اند.»
تصویری از پیام شهبانو فرح پهلوی درباره اعتراضات اردیبهشت ۱۴۰۱در دوازدهمین شب اعتراضات سراسری اردیبهشت ۱۴۰۱، شامگاه چهارشنبه جو برخی از شهرها همچنان ملتهب و حضور پررنگ نیروهای امنیتی و یگان ویژه در سطح شهرها مشهود گزارش شده است.

از جمله در دزفول، گزارش‌های منتشرشده در حساب توییتری ۱۵۰۰ تصویر نشان می‌دهد چهارشنبه شب، موتورسواران یگان ویژه در خیابان مدرس این شهر به شکل گسترده‌ای حضور دارند.
+81
رأی دهید
-18

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  به امید بازگشت شما به مام میهن!
  14
  21
  ‌پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۱
  ۹۱
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا
  باز این فرح دیبا اردناشتا دادوعروتیز اضافی کرد هاهاهاقدیمیا میگن قلاغه یاهمون کلاغه پیزیش پاره شده بود میگفت قارقار من جراحم هاهاهااگه متخصص بن بست بودیدهمون چهل واندی سال قبل فکری واسه بن بستتون میکردین تخصص شما بستن چمدون درجیک ثانیه بودهاهاها
  23
  12
  ‌پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۶
  ۵۷
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  تبریز یک ضرب المثلی داریم که میگویند یارو خرش رو میرونه که من هم اهل ممقانم .حالا این خانواده محترم هم میخوان خودشونو قاطی کسانی کنند که خودشان یکی از عوامل بدبختی شون هستند .
  19
  12
  ‌پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۵
  ۴۳
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  [::جنابِ سروان - مونرآل، کانادا::]. تا اسم پهلوی میاد..... کردن ات شروع میشه. تو برو این روزها بکار چماق زدن و سرکوب معترضان باش.
  13
  18
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۳
  ۵۳
  سرزمین اریا - کویت ، کویت
  بیچاره ملکه تون هم زرتش قمسول شده و کم کم باید ....رحمت رو بالا بکشه .بگذریم که همین زنیکه چه خیانتها که به شاهتون نکرده
  14
  8
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۵:۰۷
  ۵۹
  رها از جهل - اوین، ایران
  بله خانم محترم, صدای مردم به هم شبیه بود و شبیه تر شده ولی نمیدانم چرا صدای شماها هیچوقت با صدای پاچه خوارانتان شبیه هم نمیشه؟؟. البته شاید هم شبیه هست ولی چون خاندان شما پیش نمازند ما مردم آخر صفی ها صداشو نمیشنویم و فقط 3-4 صف جلو که پشت سر شما هستند صداش را انعکاس میدن!!!! آنهم با چه ادبیاتی!!!!
  0
  2
  شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.