حمله کیهان به رضا رشید پور: وقتی از خودروسازان دستمزد بالا می‌گرفتی، از تولید خودرو داخلی حمایت می‌کردی

کیهان نوشت: رضا رشیدپور از مجریان پرحاشیه اخیرا در یک مصاحبه در شبکه‌های مجازی خواستار تعطیلی تولید خودرو توسط شرکت‌های داخلی شده است.

جدای از اینکه این نظر درست یا غلط است، رشیدپور تا چندی قبل از مدافعان سرسخت شرکت‌های تولید خودروی داخلی بود! اما ظاهرا تغییر 180 درجه‌ای نظر وی به این دلیل است که تا چندی قبل به‌عنوان مجری هم در صداوسیما برنامه داشت و هم به‌عنوان مجری در مراسم شرکت‌های خودروسازی دعوت به کار می‌شد و قاعدتا دستمزد بالایی هم دریافت می‌کرد؛ به همین دلیل هم آن موقع مدافع متعصب و سرسخت محصولات این شرکت‌ها بود و از آنها به‌عنوان مظلوم یاد می‌کرد و انتقاد به آنها را «سرکوب هموطن متخصص» می‌دانست!
اما اکنون که نه در رسانه ملی برنامه دارد و نه دیگر جیبش از پول شرکت‌های خودروسازی پر می‌شود، به تعبیر خودش به سرکوب هموطن متخصص دست زده است! هنوز فراموش نکرده‌ایم که رشیدپور در سال‌های 92 و 96 که از ستاد انتخاباتی دولت وقت دستمزد می‌گرفت چگونه از آفتاب تابان و غوغای روحانی سخن می‌گفت و تأکید می‌کرد که اگر کلاهش هم در صداوسیما بیفتد به آنجا برنخواهد گشت، اما چیزی نگذشت که، دوباره راهی تلویزیون شد و برنامه اجرا کرد و البته منتقد دولت تدبیر شد که دیگر ناکارآمدی‌اش شهره خاص و عام شده بود!
+79
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  خوب که چی شاید اونموقع فکر میکرده کارشون درسته و ظرف این مدت بهش ثابت شده که کارشون افتضاح هست تازه ره خر خودشون هم از خودروسازان انتقاد کرد.
  3
  12
  ‌پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰
  ۲۷
  Esperanto - لندن، انگلستان
  سرپرست کیهان مخش پوکیده. خب مرد حسابی اونموقع نفعی داشته و پولی میگرفته و شایدم عرق ملی داشته، حمایت میکرده. حالا که چیزی به نفعش نیست و خانواده اش هم ممکنه سوار ماشینی بشند که موقع تصادف امکان باز نشدن ایربکش هست، دیگه چرا حمایت کنه؟ مگه مخش تاب خورده؟
  1
  15
  ‌پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۴
  ۳۲
  Dermis - لندن، انگلستان
  سرکوب هموطن‌ متخصص؟ عرق ملی؟ عرق ملی وقتی هست که کالای تولیدی کیفیت حداقل قابل رقابت داشته باشه نه وقتی بنجل به تمام معنی تولید کنند فقط با هدف سود شخصیشون..فقط یک احمق ممکنه از چنین چیزی حمایت کنه! هیچ جای دیگر دنیا هم‌کسی از اینجور چیزی حمایت نمیکنه.
  1
  12
  ‌پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۵
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  اینها وقتی قالبشون رو ١٤٠٠ پیش توش پهن ریختن همونجوری موندن. رشیدپور حرفی که زد این بود که با قیمت نصف پراید میتونین ماشینهای دست دومی رو بگیرین که برای خیلی از ایرانی ها متاسفانه رویا شده. این اسلامیست ها همه چیز رو از چشم اسلام و تسلیم میبینن. که نباید عوض شد، منتها در عین حال از دو رو ترین ادمهای روی کره زمین هستن. چیزی که رشید پور شخمش رو نداشت بگه اینه که درصدی از خودروهای ساخت داخل و وارداتی بصورت خیلی واضح سهم طویله رهبری أست
  1
  9
  ‌پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.