مشاجره لفظی بین دو ورزشکار با حادثه ای وحشتناک به پایان رسید - ویدیودر تایلند مشاجره لفظی بین دو ورزشکار با حادثه ای وحشتناک به پایان رسید.

این لحظه تکان‌دهنده‌ای است که یک ورزشکار بریتانیایی پس از امتناع از رعایت نکردن نوبت در استفاده از نیمکت در یک سالن بدنسازی در تایلند مورد حمله وحشیانه قرار گرفت.

فیلم دوربین مداربسته گری رید ۴۶ ساله را نشان می‌دهد که در پاتایا تایلند روی یک نیمکت مخصوص انجام حرکات ورزشی مشغول تمرین است، که ناگهان یک مرد به سمت او هجوم برد و با یک دمبل یک کیلویی در دستش ضربه‌ای وحشتناک به صورتش کوبید.

لحظاتی پیش از این درگیری دو فرد در حال گفتگو بودند، اما به محض اینکه گری روی نیمکت دراز کشید و مشغول انجام حرکت ورزشی شد مهاجم عصبانی با میله دمبل فلزی بازگشت و صورت او کوبید.

گری که امروز از بیمارستان صحبت می‌کرد، گفت که صورتش ۶۰ بخیه خورده است. او همچنین دچار شکستگی حفره چشم راست، خونریزی در شبکیه چشم شد و برای بررسی آسیب مغزی نیاز به سی تی اسکن دارد.
گری گفت: هیچ صفی برای استفاده از تجهیزات ورزشی وجود نداشت، بنابراین من روی نیمکت دراز کشیدم تا مثل همیشه وزنه‌ها را بلند کنم. می‌توانید در ویدیو ببینید، وزنه‌های من در تمام مدت کنار نیمکت بودند، که اساساً به این معنی است که من هنوز از آن استفاده می‌کنم.

وی افزود: سپس این مرد آمد و گفت که می‌خواهد از نیمکت استفاده کند. من گفتم رفیق، اجازه بده کارم را تمام کنم، دو دقیقه دیگر تمام می‌شود. من به تمرین ادامه دادم و او مثل یک ترسو از پشت به سمت من آمد و با وزنه به سرم کوبید. او می‌توانست مرا بکشد. اگر با چکش به سر کسی ضربه بزنید، مانند اقدام به قتل است. این قطعه فلزی به بزرگی و تقریباً به سنگینی یک چکش بود.

دعوا تقریباً یک دقیقه طول کشید و فرد مهاجم متواری شد. گری ۲۵۰۰۰ بات (۵۷۹ پوند) هزینه پزشکی پرداخت کرده است که در صورت نیاز به عمل جراحی و درمان بیشتر ممکن است افزایش یابد.

پلیس اکنون در جستجوی مظنون است.
+103
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۲
  لشکر ۹۲ زرهی اهواز - اهواز، ایران
  دستش درد نکنه زد، البته حرفهای گری جون رو نمیشه تایید کرد چون شخص متهم متواری و حضور نداره که از خودش دفاع کنه، ثانیا گری جون قرار نیست همه جلوت دولا راست بشن فقط بخاطر اینکه انگلیسی هستی داداش
  25
  13
  ‌پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۳
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  #من گفتم رفیق، اجازه بده کارم را تمام کنم، دو دقیقه دیگر تمام می‌شود.# کجا رو میگی، سالن ورزشی یا ....؟
  18
  4
  ‌پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۵
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  فیک نیوز هست. تو عکس چشه راستش کات شده، تو فیلم چپش.
  8
  4
  ‌پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۸
  ۱۰۵
  millionaire - منچستر، انگلستان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. فیک نه ساختگی ، عشق انگلیس و انگلیسی حرف زدن خفه کرده ایرانیها رو ، تو خود ایران هم مد شده هر جمله ای نصفش انگلیسیه ، آخه بدبختی اینه که اون کلمات تو اون جمله ها میبینی اکثرن نمیخوره اصلن خنده داره و غلطه ، کلمات بیگانه همسایه ها معمولن نفوذ میکنه مثل عربی تو فارسی یا فارسی تو ترکی یا تو کردی ولی انگلیس آخه این سر دنیا کلماتش تو فارسی چکار میکنه ، اونهم غلط و بی جا و مضحک ،
  2
  5
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۲
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. حقیقتش لانگوآژ انگلیسی من اصلا مقبول نیست. اینو از یه کامنت دیگه کاپی پیج کردم.
  3
  0
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.