پرویز پرستویی پیام اینستاگرامی خود خطاب به علی خامنه ای را از صفحه اش حذف کرد

 پرویز پرستوییپرویز پرستویی، هنرپیشه سرشناس ایرانی، روز چهارشنبه پیام اینستاگرامی اخیر خود در دفاع از مردم معترض به گرانی را حذف کرد.

آقای پرستویی در این پیام که روز سه‌شنبه منتشر کرده بود خطاب به رهبر جمهوری اسلامی، در حمایت از مردم معترض ایران، نوشته بود: «حکم رفاه ملت را با خون بنده امضا کنید.»

این بازیگر همچنین با اشاره به موج گرانی‌ها و اعتراضات به وضعیت اقتصادی گفته بود: «روا نیست مردم از نداری و تنگدستی در خیابان‌ها گاز اشک‌آور بخورند و گلوله.»

حال این پیام اینستاگرامی بدون ذکر دلیل حذف شده است.

اما در روزهای اخیر گزارش‌هایی منتشر شده است حاکی از این که علاوه بر سرکوب معترضان در خیابان‌ها، رسانه‌ها و به‌ویژه روزنامه‌ها در کشور تحت فشار قرار گرفته‌اند تا از انتشار اخبار اعتراضات و گرانی خودداری کنند.

اعتراضات مردمی اخیر در ایران از نیمه اردیبهشت امسال در پی اعلام رسمی گران شدن نان و در واکنش به افزایش شدید قیمت مواد غذایی در شماری از شهرهای خوزستان زده شد، اعتراضاتی که هنوز ادامه دارد و به سایر استان‌ها نیز گسترش یافته است.

مواجهه حکومت ایران با این اعتراضات همچون دیگر اعتراضات در سال‌های گذشته به‌شکل سرکوب و بازداشت شهروندان توسط نیروهای امنیتی و انتظامی است.
 
+17
رأی دهید
-213

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  احتمالا دستور از بالا رسیده. مارمولک جان هم میخزه اون زیر ها
  7
  79
  ‌چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۶
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران

  پرویز کلاغ دنبال زیر بقل مار میگرده. نداره بابا نداره . این یارو اگر از مملکت داری و دنیا چیزی می فهمید وضعیت کشورش این نبود ..نهایتش حواله ات میده به اون دنیا. این دنیا رو جهنم کردی واسه ملت اون دنیا به تو ربطی نداره و هرکسی قبر و پرونده اعمال خودش رو داره و هیچ کجا خداوند نگفته مقلد یا پیرو کسی باش تا دربست بره بهشت.
  9
  62
  ‌چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰
  ۴۸
  دو کلمه حرف حساب - حصار، ایران

  به درک، انشالله بعد از انقلاب خدمت ایشان هم خواهیم رسید.
  10
  52
  ‌چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۳
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  این اقای پرستویی برای مدتی کوتاه تکیه بر جای بزرگان زد و انچنان سر گیجه ای گرفت که با صدای بلند داد میکرد . حرف نزن . تو حرف نزن.اقای پرستویی: مگر نشنیده ای تکیه بر جای بزرگان نتوان زد بگزاف . تا که اسباب بزرگی همه اماده شود.من از روییدن خار بر سر دیوار دانستم که ناکس کس نمیگردد باین بالا نشینی ها. اقای محترم
  3
  22
  ‌چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۲
  ۴۶
  Aztek - قم، ایران

  الان کیانیان پیغام میده . "نامه خودش بود دوست داره بزاره بالای درخت . کسی نباید سئوال کنه."
  20
  70
  ‌چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۱
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::دو کلمه حرف حساب - حصار، ایران::]. کدام انقلاب؟ مردم کجایند و کیانند؟!
  2
  5
  ‌چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۷
  ۳۹
  ebimicro - سینت نیکلاس، بلژیک
  پرویز جان، نامه ات رو به من مینوشتی خوب داداش، ایشون فعلآ وقت ندارن ... هاش رو بمالی، تشریف بردن سوراخ موش. من خودم برات....توش که دیگه قابل خوندن نباشه 😉
  3
  9
  ‌چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۸
  ۵۹
  رها از جهل - اوین، ایران
  امیدوارم خارج نشینان خوش نشین فهمیده باشند که اعتراض در ایران بخصوص از طرف سلیبرتی ها چه هزینه ای دارد. مگر همه مثل رضا آبمنگل توی 10 لایه بادیگارد پنهان شده اند که چپ و راست بیانیه صد من ی غاز میده!!!؟؟
  12
  3
  ‌چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۱
  ۴۶
  chi begam ke nagoftanesh - در ماموریت، نورد
  آقای پرستویی چرا یه غ میکنی که حتی پای نصفش هم نمیتوانید به ایستید، قبلاً هم گفتم به شما هی مرتب هی بیشتر همش میزنید، گندش رو بیشتر در میاورید، اومدید ابروشو درست کنی زدی چشمش هم کور کردی، بچه دروازه غار،
  2
  4
  ‌چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۹
  ۴۶
  chi begam ke nagoftanesh - در ماموریت، نورد
  در ضمن آقای پرستویی شما خطاب به رهبرتون می‌فرمایید این مردم به شما و دولت‌ها هیچوقت پشت نکردند، کشتار مردم معترض و دانشجویان در همین دولتها اتفاق افتاد و مردم فریادهایشان را بلندتر میکردند، و خیلی ها ناپدید و راهی زندان ها و شکنجه گاها شدندیا اعدام شدند، اینها مردم نبودن و نیستند، بعد میگید پشت نکردند به ضحاکان مار بدوشه خون آشام، آقای پرستویی بچه دروازه غار خجالت بکش با این همه دروغ و سفسطه، شما و امثال شما جز یه سوپاپ اطمینان برای رژیم چیز دیگری نیستید، خجالت بکشید بعنوان یه هنرمند،
  2
  8
  ‌چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.