حمله باورنکردنی پرندگان خشمگین به ماراز کنار مار رد شدیم، هر دو چشم خود را از دست داده بود، بنابراین چندان امیدوار به نظر نمی‌رسید.

این منظره باورنکردنی که در آن دسته‌ای از پرندگان خشمگین آشکار می‌شود و به یک مار حمله می‌کنند در حیات وحش آفریقای جنوبی رخ داده است. اما آیا مار موفق به فرار از این پرندگان خواهد شد؟
 
کیت راین مشاور محیط زیست ۳۷ ساله و همسرش تریسی خوش شانس بودند که این اتفاق را در حیات وحش شمال پرتوریا مشاهده کردند.
پرندگان بینایی استثنایی دارند و می‌توانند هر گونه شکارچی بالقوه یا جانور خطرناکی مانند گربه، مار و ... را تشخیص دهند. معمولاً، زمانی که آن‌ها واقعاً تهدیدی را تشخیص می‌دهند، با ایجاد سر و صدای زیاد هشدار می‌دهند. اغلب، پرندگان از خانواده‌های مختلف ممکن است با هم گروه شوند تا شانس بیشتری برای ترساندن شکارچی یا حتی حمله به آن داشته باشند، مانند این مورد.
 
کیت در این باره می‌گوید: در طول یک تعطیلات آخر هفته در حیات وحش، با این گروه از پرندگان برخورد کردیم که به یک مار بومسلنگ حمله می‌کردند. تماشای آن بسیار جالب بود!
 
مار خود را به چمن رساند، جایی که پرندگان عقب نشینی کردند. وقتی از کنار مار رد شدیم، هر دو چشم خود را از دست داده بود، بنابراین چندان امیدوار به نظر نمی‌رسید.
+54
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  مور چگان را چو بود اتفاق..... شیر ژیان را بدرانند پوست. این فیلم میتواند گویای زندگی مردم شریف و مظلوم ایران باشد. ضحاک مار دوش را باید همین جوانان و مردم با غیرت بزانو در اورند.
  1
  28
  ‌چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.