حسین دهباشی: چاره درد آخ گفتن نیست، اعتراض مثل آخ می ماند

+10
رأی دهید
-192

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۵
  hassan1326 - تهران، ایران

  چه حرف احمقانه ای ؟ موقع تجاوز آخ هم نگو !؟ چون ممکن است که متجاوز ناراحت شود و شدیدتر تجاوز کند ؟!؟ ملت باید متوجه این کاسه لیس های اسلامی باشند .
  1
  72
  ‌چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۲:۴۴
  ۴۰
  rahjoo - مازندران، ایران

  شاه یک دهم ادعای خمینی رو نداشت ولی صد تای اون لات هندی همت و اراده برای شکوفایی کشورش داشت،خمینی بود ک میگفت یه موقوفات رو بدین دستم کشور رو از فقر می گیرم!پس چی شد اون حکومت علی که الگوی شما بود؟خود امام علیتون ک تو 5سال یا مسلمون کشت یا داشت خونه مخالف آتیش میزد و هرکاری بلد بود الا سیاست و حکومت!44ساله که علی وار اون مفعول و بقیه اومدن و رفتن و میرن و کشور شده سومالی!چطور 42 و 57 رفتن به کف خیابون برای اسلام و آرمانهاش(!!!!!!!!) آخ نبود و بلکه بهترین کار،حالا که مردم به گرسنگی رسیدن، بازهم دم نزنن تا تو گنده تر شی و سایز صندلی رو تو ویدئوهات بزرگتر کنی؟!!
  2
  58
  ‌چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۳:۴۹
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش

  این هم مثل خیلی از مخالفان رژیم آخوندی توهم زده. چکار کنند جوانان عاصی و تحت فشار؟؟؟؟ . بیایند در فضای مجازی بهم فحش بدهند؟؟؟ یا مثال ما در خارج مثل اسب برای این نژاد پرست های حیوان اروپایی کار کنند و کشورهایشان را بسازند. پناهندگی بیایند اروپا و انگل وار زندگی کند و عکس با ماشین و ساختمان‌ها بگیرند و در اینستاگرام درج کنند و مدعی زندگی شاهانه شوند؟؟؟ مثل گروه‌های کردی به فارسها فحش بدهند اگر فشار بهشون آمد با همدیگر بجنگند؟؟ مثل نوکران اردوغان به آذری‌ها و بقیه انسانها توهین کنند و برای خود تاریخ و آثار باستانی درست کنند و تورکی تورکی بازی کنند؟؟؟ شاید باید آریا بازی کنند و خود را با آلمانی‌ها بی ریشه نژاد پرست بازی بدهند. در کل ایران فقط همین عده که در خیابان هستند شایسته احترام هستند. بقیه ما یک مشت سوسک بدرد تخور هستیم که صدا در می‌آوریم. پس جناب دهباشی خفه شو.
  5
  48
  ‌چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۴:۲۹
  ۴۳
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  یادت رفته سال 57 اومدن به خیابون یک وظیفه شرعی بود یادت رفته شعار، سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن. خبرنگار حکومتی منفور
  2
  56
  ‌چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۴
  ۴۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان
  احمقهایی مثل حسین دهباشی که با داشتن ادعایی که شتر هم آنرا نمیکشد میشوند مسئول و‌مستند ساز حسن روحانی پفیوز رییس جمهور اسبق حکومت باید هم برای حفظ موقعیت مفتخوری و پاچه خواری و خیانت به ملت انقلاب و اعتراض برحق مردم را که روزانه بابتش جان و مالشان را از دست میدهند آخ بنامد ! ننگ بر حامیان بیشرف حکومت تبهکار و خائن ملاها
  1
  10
  ‌چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.