مسابقه بوکس در شهر مونیخ آلمان با مرگ بوکسور ۳۸ ساله بی‌پایان ماند

عکس تزیینییک مسابقه بوکس در شهر مونیخ آلمان با مرگ بوکسور ۳۸ ساله بی‌پایان ماند. موسی اشکان یاماک پس از اینکه در رینگ بوکس به زمین افتاد، دیگر هوشیاری‌اش را به دست نیاورد و با وجود اقدامات درمانی، روز بعد در بیمارستان درگذشت.

عصر شنبه ۱۴ مه (۲۴ اردیبهشت) موسی اشکان یاماک در دور سوم یک مسابقه بوکس در شهر مونیخ آلمان ناگهان به زمین افتاد و هوشیاری‌اش را از دست داد.

گروه امداد خیلی زود در محل حادثه حضور پیدا کرد اما نتوانست کارهای درمانی را به موقع آغاز کند و بلافاصله مجبور به درخواست نیروی پشتیبانی از پلیس برای انجام این مهم شد. علت این موضوع خشم و هیاهوی جمعیت حاضر در محل مسابقه از این اتفاق بوده که مانع از ارائه به موقع خدمات پزشکی به این بوکسور شده است.
پس از درخواست نیروی پشتیبانی، ۱۵ نیروی یگان ویژه پلیس بلافاصله در محل این حادثه حاضر شدند و اعضای تیم اورژانس توانستند پس از کمک های اولیه، یاماک را که در رینگ مسابقه ضربه سنگینی به سرش وارد شده بوده، به بیمارستان منتقل کنند.

در یافته‌های اولیه پلیس، علت مرگ این بوکسور جوان "بیماری" اعلام شده است. در گزارش پلیس همچنین به آرام کردن جمعیت حاضر خشمگین از این اتفاق در محل مسابقه اشاره و گفته شده که علت همهمه و بی‌نظمی در محل مسابقه مشخص نیست.
موسی اشکان یاماک عصر یکشنبه با وجود تلاش‌های پزشکان در بیمارستان درگذشت. تحقیقات پلیس برای مشخص شدن علت دقیق مرگ این بوکسور جوان هنوز ادامه دارد. بر اساس گزارش برخی رسانه‌ها، احتمال این که مرگ او به دلیل سکته قلبی بوده باشد وجود دارد.
+14
رأی دهید
-7

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.