شلیک با وینچستر به مرد مسـافر

در میان متهمان دو سارق حضور داشتند که با اسلحه وینچستر به مسافری شلیک کرده بودند. یکی از آنها 38 ساله و دیگری 32 ساله است.
 
اسلحه را 8 و نیم میلیون تومان خریده‌اند. هر دو معتاد به ماده مخدر شیشه هستند و با سوار کردن یک مسافر به قصد سرقت او را به رگبار بسته‌اند.
 
یکی از متهمان گفت: حین رانندگی بودیم که در محدوده چهارباغ کرج یک مسافر سوار کردیم بعد نمی‌دانم چه شد که با اسلحه او را تهدید به سرقت کردیم او مقاومت کرد و بعد هم می‌‌خواست فرار کند که با اسلحه‌ای که همراه داشتم، او را زدم.
چند سال است اعتیاد داری؟
پنج سال

ازدواج کردی؟
بله اما زنم بعد از بیکاری مرا ترک کرد.

قبلاً شغلت چه بود؟
باغداری می‌‌کردم.

سابقه کیفری داری؟
بله قبلاً هم به خاطر سرقت دستگیر شدم.
 گفت‌وگو با مسافر مجروح
مرد جوان که 30 سال دارد، در تشریح حادثه گفت: دو روز به عید مانده بود ساعت 8 شب داشتم به طرف خانه می‌‌رفتم که خودروی پراید مشکی رنگ مقابلم ایستاد من هم که خسته بودم، سوار شدم چند دقیقه بعد راننده و همدستش با اسلحه از من خواستند پول و گوشی‌ام را به آنها بدهم اما من که بشدت ترسیده بودم، در ماشین را حین حرکت باز کردم و بیرون پریدم. می‌‌خواستم از دست آنها فرار کنم که یکی از آنها با اسلحه به طرفم شلیک کرد و گلوله به پایم اصابت کرد وقتی چشم باز کردم، دیدم در بیمارستان هستم.
به خاطر گلوله‌ای که به ساق پایم خورده بود بی هوش شده بودم که مردم مرا پیدا کرده و به بیمارستان رسانده بودند. در این مدت به خاطر زخم ناشی از اصابت گلوله به استخوان‌هایم که بشدت آسیب دیده، هنوز توانایی راه رفتن ندارم. وقتی فهمیدم پلیس متهمان را دستگیر کرده، خیلی خوشحال شدم.
+11
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.