به گلوله بستن ماشین سپاه پاسداران در مراسم خاکسپاری علی حاجیوندی

بر اساس گزارش‌ها و تصاویر منتشرشده، نیروهای امنیتی در مراسم خاکسپاری پیش‌علی حاجیوندی، از کشته‌شدگان اعتراضات اخیر، به مردم حمله کردند
کانال +۱۵۰۰تصویر نوشت: خودرو سپاه امروز، در شول‌آباد، در مراسم خاکسپاری پیش‌علی حاجیوندی، هدف گلوله قرار گرفته شد. به گفته این کانال مردم ماموران حکومت را از این شهر فراری دادند، پیش‌علی غالبی حاجیوند ۳ روز پیش با شلیک ماموران امنیتی در شهرک زرایی دزفول به قتل رسید. بنا بر این خبر او سرش را از پنجره خودرو بیرون برده بود و همانجا ماموران به او شلیک کرده‌ بودند.

درگیری مردم و ماموران حکومت در مراسم خاک‌سپاری پیش‌علی حاجیوند از جانباختگان اعتراضات اخیر:
+227
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک

  اینا جای گلوله نیست. با سنگ یا چوب و چماق زدن. اگر گلوله بود شیشه‌های عقبش هم باید میشکست. گلوله بخاطر سرعت زیادش شیشه رو سوراخ میکنه، نه اینکه خوردش کنه.
  68
  9
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۸
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک::]. مظمئن شدم همونطور که از نعمت سلامتی رنج میبری، تازه هم از غار اومدی بیرون چشمهات به روشنایی عادت نداره.
  2
  32
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۵
  ۶۵
  خوش باور - تهران، ایران

  زمانش نزدیک است که این ولدزناهای ایران ستیز را در اقصاء نقاط ایران بدرک واصل کنیم.
  1
  36
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۹
  ۳۲
  Dermis - لندن، انگلستان

  چقدر از ماشین تویوتا و لوگو اش بدم‌ میاد همه جا ماشین مورد علاقه تروریستها و اسلامیون هست.در انگلیس هم اکثر مسلمانها این ماشین بدریخت رو سوارند.
  3
  25
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۱
  ۶۶
  sabbas - لندن، انگلستان
  اوکراینی ها در خانه ها و مغازه های خود میخ های چند سر و مولوتف های کوکتل می ساختند تا با نیروهای خارجی مبارزه کنند. چطور ما نمی توانیم این کار را انجام دهیم آیا ما آنقدر تنبل هستیم یا آنقدر بی شعور. ما به یک اعتصاب عمومی و همکاری کامل بین مردم نیاز داریم و می توانیم این سازمان تروریستی بی رحم و خارجی را نابود کنیم. ولی همگی باید در یک زمان بلند شیم و اتحاد داشته باشیم. اینها نمی تونند همه را بکشند ولی تعداد تلفات از آمار تلفات راه و رانندگی سا لانه که حدود 15000 در ساله فکر کنم کمتر خواهد بود. این سازمان تروریستی از کشتن ابایی نداره ما هم برای نابود کردنش باید از مرگ ابایی نداشته باشیم. چقدر بدبختی چقدر نخوردن چقدر تحقیر کشیدن. بابا اکرینی ها هم آدمند و جون دارن و هم میترسند. همگی با هم در در یک زمان.
  1
  15
  ‌چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۲
  ۵۹
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  [::sabbas - لندن، انگلستان::]. ترویج به خشونت در فضای مجازی هم کیفر جزایی داره. هر شب تو پاپ‌های لندن آویزون! خالی هم نبند کوکتل میخ‌دار درست میکنند. از غرب مثل نقل و نبات اسلحه میگیرن. واسه چی فکر کردی قیمت همه چی رفته بالا. دولت پولش رو از ملت میگیره. همون فقط قیمت یه فشنگ کالیبر 50 بیست یورو هست. شیرین روزی بالای 25 میلیون خرج جنگه.
  11
  2
  ‌چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۴
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  [::sabbas - لندن، انگلستان::]. از لندن دستور انقلاب دادن و کوکتل ساختن و حکومت را سرنگون کردن ساده است. کسی که تصادف می‌کند و می‌میرد با کسی که برای جنگ می‌رود و می‌میرد دو مقوله جداست. من نمی‌خواهم بگویم داستان سرایی نکن ولی در همان لندن شما چه اعتراضی به رژیم جنایتکاران کردی. اینجا و آنجا و همه جا فقط خط می‌دهند. بهتر نیست عمل کنیم؟؟؟
  0
  1
  دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.