خلبان یونانی بالاخره به قتل دلخراش همسر ۲۰ ساله اش اعتراف کرد

 محاکمه خلبان یونانی به اتهام قتل همسرش در دادگاهی در آتنیورونیوز:یک خلبان هلیکوپتر یونانی به اتهام قتل همسر بریتانیایی یونانی‌تبارش و ادعای دروغین در مورد عامل ارتکاب آن، به حبس ابد محکوم شد.

دادگاه آتن «بابیس آناگنوستوپولوس» را در پرونده کشته شدن «کارولین کراچ» در ماه مه سال ۲۰۲۱ مجرم تشخیص داد. پلیس می‌گوید این خلبان یونانی سرانجام پس از هفته‌ها تکرار داستانی جعلی درباره نحوه رخداد این قتل، به جرم خود اعتراف کرده است.

به گفته مقامات قضایی یونان، این فرد در حالی که دختر ۱۱ ماهه‌اش در خانه خوابیده بود همسرش را خفه کرده است. این مرد ۳۴ ساله همچنین به اتهام کشتن سگ خانه به ۱۰ سال زندان دیگر محکوم شده است.

پرونده قتل این زن بریتانیایی یونانی‌تبار در رسانه‌های یونان سر و صدای زیادی به پا کرده بود و نحوه مرگ او برانگیخته شدن خشم گسترده افکار عمومی را در پی داشت.
این فرد برای مدت شش هفته ادعا می‌کرد که همسر ۲۰ ساله‌اش توسط «سارقان بی‌رحم» کشته شده است. او به پلیس گفته بود «دزدان مسلح» شب‌هنگام وارد خانه شده و در حالی که نوزادشان خواب بوده دهان او و همسرش را در اتاق خوابشان بستند و همسرش را به قتل رساندند.

با این حال مدتی بعد پلیس اعلام کرد که شواهد با ادعاهای او همخوانی ندارد و در همان زمان که بابیس آناگنوستوپولوس مدعی است به تیرک بسته شده بود، در حال کار با موبایلش بوده است. پس از رو شدن این شواهد و همچنین فیلم‌های دوربین مدار بسته در محل، این فرد داستان خود را تغییر داد و گفت مرگ همسرش در پی درگیری میان آن دو بر سر مراقبت از نوزاد رخ داده است.
نحوه دلخراش و مشکوک این قتل به گونه‌ای افکار عمومی یونان را جریحه‌دار کرده بود که مقامات این کشور برای دستیابی به اطلاعات بیشتر در مورد جنایت ادعایی، ۳۰۰ هزار یورو جایزه تعیین کرده بودند.

دادستان‌ها گفته‌اند او در لحظه ارتکاب قتل به لحاظ روانی در شرایط عادی قرار داشته و به عمد خانم کراچ را در حالی که در خواب بوده خفه کرده است. رسانه‌های یونانی پیشتر گزارش کرده بودند که روابط این زوج در این اواخر رو به تیرگی گذاشته بود و کارولین کراچ قصد متارکه داشته است.

آقای آناگنوستوپولوس حدود یک ماه پس از مرگ همسرش در حالی که در مراسم یادبود او در جزیره آلونیسوس در دریای اژه شرکت کرده بود دستگیر شد.

وکیل خانواده مقتول با «تاریخی» خواندن محاکمه گفته است این زن اکنون به «نمادی در مبارزه ضد خشونت علیه زنان» تبدیل شده است.
+34
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  سوسمار ولایت - دهلی، اتریش
  احتمال داره که همسرش خیانت میکرده . در هر حال دلیل نمیشه که طرف رو بکشی. ای کاش خدا صبر میداد بهت و ترکش میکردی. واقعا خیانت ویرانگر هست، بعضی خانم ها کافور لازم هستن و اصلا به درد ازدواج نمیخورن ، از نحوه سکس و رفتار با دوستان نزدیکتون و نحوه حرف زدنشون با انها راحت میشه فهمید طرف چند چند هست از لحاظ شخصیتی! کشتن دیگری دردی را تسکین نخواهد داد ! اون انسان حشری هم حق زیستن داره سخت‌ نگیر، انتخابت غلط‌بوده پس عوضش کن. تو این شرایط سخته ادم بتونه به کسی نصیحت کنه اما فرار را بر قرار باید ترجیح داد و باید فقط و فقط ترک کرد شخص خیانت کار را.
  9
  7
  ‌چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۳
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  سوسمار ولایت . درود بشعور و درک اجتماعی تو.جدا درست تجزیه و تحلیل کردی. مرگ درمان درد نیست . ترک کردن اینگونه زنان عاقلانه ترین راه است
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.