مرد جوان پس از قتل همسر سابق و پدر و مادرش و زخمی کردن برادرش خودکشی کرد

کلت کمری زیر پای داماد کینه جو رکنا: مرد جوان بعد از ارتکاب 3 قتل دست به خودکشی زد.

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، روستای گرگاب اصفهان و روستای چمزین شهرکرد ؛ از دیروز در شوک و ناباوری یک فاجعه مشترک هستند.

گرگاب زادگاه هادی است و چمزین زادگاه فریده، همسر سابق او .

غروب شنبه هادی در حالی که از خشم لبریز بود به خانه پدر فریده به نام تورج یزدانی رفت و با اسلحه ؛ فریده و پدر و مادر او را به قتل رساند. سپس به همراه دختر 5 ساله اش راهی گرگاب شد و سراغ برادر خود رفت و او را هم از شلیک گلوله بی نصیب نگذاشت اما برادر هادی حق شناس به نام مهدی، جان سالم به در برد و با اینکه مجروح شده بود ، راهی بیمارستان شد و در آنجه تحت معالجه قرار گرفت.
تصویر برادر قاتل در بیمارستان بعد از تیراندازیقصه فاجعه بار به همین جا ختم نشد و هادی این بار مقابل خانه پدری اقدام به شلیک به خود کرد.پیکر بی جان او روی زمین افتاد و گلوله به دختر 5 ساله اش کمانه کرد و او را هم مجروح کرد.
تورج یزدانی و همسرش ، پدر و مادر همسر سابق قاتل به ضرب گلوله به قتل رسیدندانگیزه قتل و خودکشی در گرگاب اصفهان
زن عموی فریده در مورد انگیزه او از این جنایت به خبرنگار رکنا می گوید:«هادی چند سال قبل یک ازدواج ناموفق داشت و به همسر سابقش مهریه پرداخت می کرد. چند سال قبل با فریده ازدواج کرد.اما به خاطر اخلاق خاصی که داشت با فریده هم مشکل پیدا کرده بود و فریده هم مثل همسر اولش از او طلاق گرفت. روز گذشته او به بهانه دیدار با دخترش به سراغ خانواده فریده رفته بود. اسلحه کلت کمری همراه داشت که با آن به آنها شلیک کرد و جان هر سه نفر را گرفت.»

زن عموی فریده در ادامه گفت: «هادی کارهای عجیب و غریب زیادی می کرد. انگار مشکل روحی داشت. درگیری های اخیر او با فریده به خاطر فرزندشان بود. یک بار دنبال دخترش می آمد و او را با خود به گرگاب می برد و دوباره او را برمی گرداند و می گفت بچه بدون مادرش را نمی خواهم. بعد از حادثه هم دوباره دخترش را با خود برد.»
علت تیراندازی به برادر قبل از خودکشی چه بود؟
یکی از همسایه های خانه پدری هادی به خبرنگار رکنا گفت:«هادی در شاهین شهر کارگاه مبل سازی داشت و نجار بود وضع مالی اش بد نبود. اینطور که ما شنیده ایم هادی از خانواده خود خواسته بود زمین های پدری را بفروشند و ارثیه را تقسیم کنند اما خانواده مخالفت کرده بودند. برای همین از خانواده خود نیز کینه به دل گرفته و به سمت برادر خود تیراندازی کرده بود.»
+12
رأی دهید
-9

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.