رضا پهلوی: در این لحظات حساس از همه چیز مهمتر یک‌صدایی و اتحاد ما است + ویدیو

رضا پهلویصدای آمریکا: شاهزاده رضا پهلوی با انتشار ویدیویی خطاب به معترضان «شجاع و فداکار» در «استان‌های چهارمحال و بختیاری، لرستان، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد» و دیگر «هم‌میهنان در سراسر ایران»، خواهان اتحاد و یک‌پارچگی شد.

شاهزاده رضا پهلوی روز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت در یک پیام ویدئویی، با خانواده‌هایی که در جریان اعتراضات سراسری جاری عزیزانشان را از دست داده‌اند ابراز هم‌دردی کرد و گفت: «در این روزهایی که گذشت همه شاهد تلاش‌ها و فداکاری‌های هم‌میهنان بودیم و هستیم. بدانید که تنها نیستید و بدانید که من و خیلی‌های دیگر با شما هستیم و صدای شما همچنان هستیم و خواهیم بود در سرتاسر جهان، تا بدانند که خواست عمومی مردم ایران اکنون چیست.»

او همچنین تأکید کرد: «در این لحظات حساس از همه چیز مهمتر یک‌صدایی و اتحاد ما است تا روزی که بالاخره پیروز شویم و آینده بهتری را با هم بسازیم.»
دور تازه اعتراضات سراسری در دهمین روز همچنان ادامه دارد و با وجود حضور پرشمار نیروهای امنیتی و یگان ویژه با تجهیزات در خیابان‌ها، معترضان بر مطالبه حقوق خود تأکید می‌کنند.

شامگاه یک‌شنبه ۲۵ اردیبهشت، شماری از مردم شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری دوباره به خیابان آمدند و تا بامداد دوشنبه ۲۶ اردیبهشت به اعتراض ادامه دادند.

معترضان شعارهایی از جمله «مرگ بر دیکتاتور» ، «رضا شاه روحت شاد»، «مرگ بر خامنه‌ای»، «مرگ بر رئیسی»، «آخوند باید گم بشه»، و «نترسید نترسید، ما همه با هم هستیم» سر دادند.

خبرگزاری رویترز روز یک‌شنبه در گزارشی از اعتراضات جاری در ایران بر اساس ویدئوهای انتشاریافته در شبکه‌های اجتماعی نوشت، معترضان تصاویر رهبر جمهوری اسلامی، علی خامنه‌ای را سوزاندند و خواستار بازگشت رضا پهلوی، فرزند شاه پیشین ایران شدند که در تبعید است.

در دهمین روز از دور تازه اعتراضات سراسری که از چند شهر خوزستان آغاز شد و به استان‌های دیگر تسری یافت، گزارش‌ها از تهران حاکی از حضور پرشمار نیروهای امنیتی و پلیس ضد شورش در حاشیه میدان ولیعصر است.
حضور پرشمار نیروهای امنیتی و پلیس ضدشورش در حاشیه میدان ولیعصر تهران
همچنین ویدئوهای منتشر شده استقرار نیروهای ضدشورش و امنیتی را در حوالی ایستگاه مترو صادقیه تهران نشان می‌دهد.
استقرار نیروهای امنیتی و ضدشورش در حوالی ایستگاه مترو صادقیه تهرانگزارش‌های در شبکه‌های اجتماعی حاکی از این است که نیروهای امنیتی و یگان ویژه علاوه بر شلیک گاز اشک‌آور و گلوله‌های ساچمه‌ای، با استفاده از «گلوله‌های جنگی» به سوی معترضان شلیک می‌کنند.
شلیک گلوله ساچمه‌ای به معترضان در شهرکرد در خلال اعتراضات معیشتیدر دهمین روز از اعتراضات سراسری اردیبهشت ۱۴۰۱، همچنین ویدئویی از تردد گسترده خودروهای زرهی و اتوموبیل‌های پلیس و ضدشورش در حوالی مرکز شهر منتشر شده است.
تردد گسترده خودروهای زرهی و اتوموبیل‌های پلیس و ضدشورش در حوالی مرکز شهر مشهدوزارت خارجه آمریکا از برگزاری اعتراضات مدنی در ایران پشتیبانی کرد و شجاعت شهروندان معترض را که برای استیفای حقشان برخاسته‌اند، ستود.

ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، معترضان ایرانی را «شجاع» نامید و با تأکید بر حق مردم برای بازخواست دولتمردانشان، گفت: «ما از حق مردم ایران برای برگزاری اجتماعات مسالمت‌جویانه و آزادی بیان به صورت مجازی و حضوری بدون ترس از تلافی و خشونت، پشتیبانی می‌کنیم.»
+323
رأی دهید
-56

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  ضدبشر - گراتس، اتریش

  باز هم این همایونی محترم خدایگان پیداش شد . الان جناب حضرت زرتشت پیداش میشه , دو تا سنگ به شیشه قاجارها میزنه , بعد دو تا سنگ هم به کمونیست ها و اخوند ها , بعد هم حمله میکنه به بانوی محترم ایرانی از سوئد .
  97
  49
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۶
  ۵۵
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  درود بیکران بر شما باد جناب رضا پهلوی گرامی !
  43
  93
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۱
  ۳۴
  khyar - اوپسالا، سوئد

  خفه بمیر ، مرتیکه چندش لاشخور.بوی کباب به دماغ درازت میخوره .اما دارن خر کباب می‌کنند .
  114
  52
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۶
  ۶۳
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان

  پیام نده سوار هواپیما شو برو ایران مثل پدرت ترسو نباش مردم پشتت را خالی نمیکنن مثل ماندلا باش
  85
  48
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۸
  ۴۲
  fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما

  اگر با این نیروی مخرب جامعه و تاریخ کهن(یعنی ملایان) تسویه حساب نشود؛ خواه انقلاب مشروطه بشود یا نشود؛ این میکروب‌ها میمانند و من می‌ترسم در آینده نزدیکی چشم باز کنید و ببینید " هشتصد ملا یکجا خلق شده ". ملا همه امور مملکت را بدست گرفته؛ همه ثروت شما را بر باد داده؛ و شما را به امان خدا سپرده و افسارتان را به بیگانگان رها کرده,,پیش بینی جلیل محمد قلی زاده بنیانگذار روزنامه ملا نصرالدین در سال۱۹۰۸,,۱۱۴ سال پیش
  12
  81
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۴
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::khyar - اوپسالا، سوئد::]. دارن کبابت میکنن؟
  34
  71
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۹
  ۸۲
  میلاد2020 - داخائو، آلمان

  دوباره این شونگولو موج ورش داشت... تا دری به تخته میخوره ذوق میکنه مثل بچه ها.... فعلأ بشین سرجات بچه جغد تا باد نبردتت
  87
  42
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۰
  ۵۷
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  [::fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما::]. 114 سال قبل , یعنی قبل از اینکه چماقداران به حکومت برسند تو ایران ازادی مطبوعات بود . حدود 100 روزنامه و مجله منتشر میشد . ملت و متفکران و روشنفکران وطن پرست , نظریات و عقاید خود را آزادانه بیان میکردند . از وقتی که دولت انگلیس برای منافع خود آقای کبیر محترم خودمان را به ما قالب فرمودند , تعداد نشریات رسید به چهار پنج عدد . چماق آمد سر وطن پرستان . یا رفتند زندان و زیر شکنجه , و یا در بهترین حالت تبعید و آوارگی .کار هم به آنجا رسید که فرمودند مملکت مال منه , هر کس دوست نداره از مملکت من بره بیرون .ماشالله در هر مورد متخصص بودند . متخصص اقتصاد , جنگ , کشاورزی , قضائیه و... .خلاصه همه چی .احتیاجی هم به مشاور و متخصص نداشتند . فکر نمیکنم کسی جرات دادن پیشنهادی را به حضرتشان داشت . یک نخست وزیر مشنگ هم انتخاب کرده بودند که خودش نمیدونست تو مملکت چکاره هست . فوقش یک قیچی میدادند دستش و میگفتند برو روبان سه رنگ را قیچی کن و چند جمله سخنرانی کن , تو هر جمله هم چند بار اسم شاهنشاه آریا مهر را ببر .بعد بدو بر
  36
  32
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۵
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::ضدبشر - گراتس، اتریش::]. نه منتظرم که شما لاس خشگه را با امت ریش آغاز کنید. چیز عجیبی‌ نیست. اون خانومه محترمه هم مبارک شما. ولی سه طلاقه نبودید؟ محلل کی‌ بود؟ برادر ارشادی ؟ .
  30
  40
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۱:۴۰
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::میلاد2020 - داخائو، آلمان::]. [::بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان::]. [::khyar - اوپسالا، سوئد::]. [::ضدبشر - گراتس، اتریش::]. گدا گشنه های منتظر به یک تکه نان خشک جیره سپاه سایبری، فردا که آخوند سرنگون شد از چه راهی ارتزاق خواهید کرد؟
  30
  55
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۳:۱۷
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان::]. آمدیم و مثل شما دل شیر پیدا کرد و شجاعانه به حرف شما عمل کرد و رفت وارد تهران شد و در فرودگاه دستگیرش کردند، دلم میخواهد بدانم که با همه شجاعتی که شما از پشت مانیتور نمایش میدی آنروز چه کامنتی خواهی نوشت؟ حالا آمدیم و شما شجاعان زمان هم از همانجا که نشستید با کامنت هاتون از ایشان پشتیبانی کنید! آنوقت دوست داری حکومت را هم که خلع سلاح کرد از شما دعوت بکنه که با سمت صدر اعظم به کشور برگردی؟!
  28
  40
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۳:۲۵
  ۵۲
  cardenas - مادرید، اسپانیا
  اگه مردم به امید رضا بیانیه‌ باشن و یا بخوان به توصیه های این مرد شجاع عمل کنن حتما دو سه قرن دیگه این آخوندای بی‌شرف حکومت خواهند کرد. بابا لعنتی یه زره وجود داشته باش مثل رئس جمهور اکراین بیا وسط میدون، مردم از تو رهبری میخوان نه بیانیه. والا به پیر به پیغمبر قسم این آخوندا بدونه خشونت محاله دست از سر ایران بردارن. تو رو به روح پدر بزرگوارت کت و کروات رو در بیار لباس خلبانیتو بپوش و بیا وسط قول میدم عمر این حکومت به دو سه ماه بیشتر نکشه.
  28
  28
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۴:۵۳
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  [::ضدبشر - گراتس، اتریش::]. آدم چقدر باید بیسواد و ناآگاه باشه که فکر کنه 114 سال پیش 100 تا روزنامه و مجله منتشر میشده!!! فکر کردی سال 57 که چرندیات بنویسی یا بگی مردم خر بشوند و باور کنند؟ اون موقع حتی 5 درصد مردم هم سواد نداشتند! اونهایی هم که باسواد بودند در حد اکابر بود و اصلاً چیزی حالیشون نمیشد از مسائل علمی و اجتماعی! محض اطلاع شما همون موقع نخست وزیر احمد شاه آقای وثوق الدوله یک پولی از انگلیس و روسیه گرفته بود تا خرج احمدشاه و دربارش کنه بابتش هم نصف شمالی کشور رو فروخت به روسیه و نصف جنوب هم فروخت به انگلیس تمام جزایر جنوبی ایران جزو خاک بریتانیا بود و پرچمشون رو هم نصب کرده بودند! این رهبر همیشه قمبل قهرمانانه شماست که همه روزنامه ها و مجلات رو تعطیل کرده و پروفسور همه رشته هاست و بیسوادهای ساندیسی مثل تورو رهبری میکنه تا جفنگیات بنویسید
  28
  31
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۶:۳۷
  ۳۴
  khyar - اوپسالا، سوئد
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. سبک مغز خلع سلاح را خوب اومدی ، رضی جونت قبلا هم پای تی وی خونش تمرین خلع سلاح را کرده ،همه چی حله دل شیر هم نمیخاد با همون سرعتی که باباش داشت ‌‌و حکومت و ارتش و کلی سلاح های اینچنانی و‌اونچنانی که اربابش بهش داده بود گذاشت و فرار کرد رضی جون هم با همون سرعت برگرده فقط مراقب باشه به موقع ترمز کنه که سر از افغانستان و پاکستان در نیاره دوباره داستان بشه مجبور شیم نیم قرن دیگه منتظر بمونیم .زرشک از فرانکفورت میشه صدر عظم حمید از لس انجلس هم میشه ته عظم خودت هم بشو وسط عظم .توپ تانک فشفشه رضی می‌خواد شاه بشه .
  38
  29
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۲
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  به این خاطر است که خاک بر سر مردم شده. حکومتش خامنه ای مفعول است و مخالفان شماها چپولهای مایه ننگ. رضا پهلوی پیام همبستگی می‌دهد.کاری به خانواده و پدرش نداشته باشید. اتحاد برای سرنگونی رژیم. رژیم را ول کرده اید و چسبیدید به او. بعد یک عده چپول دیگه بعنوان حامی سلطنت گیر دادن به گروه اول. حتی یکی به آخوند نپرداخته. خاک بر سرتون. هم گروه اول و هم گروه دوم. خاک عربستان سعودی تو سرتون که یکعده آدم بی فرهنگ عقده ای هستید که چهل سال است به ماندگاری آخوند کمک کردین. برای آزادی مبارزه کنیم بیچاره ها. خاک عربستان تو سرتان
  21
  21
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۶
  ۳۴
  khyar - اوپسالا، سوئد
  [::گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان::]. خمینی با این اوسکولیش وقتی اومد دستور راه اندازی نهضت سواد آموزی را داد تا گندهای شاه کرواتی ترو پاک کنه . فکر کردی زمون شاهه که هر کی حرف زد ساواک بیاد ببره ناخن هاشو بکشه یا شیشه نوشابه تو ماتحت ش بکنه ؟ یا عصر حجره که با نشون دادن تاج و‌تخت شاه جفنگیاتی مثل چی بودیم و چی شدیم را بخورد ملت بدید ؟ مردم از گشنگی و‌خفقان فشار به پنجاه ‌و چند جاشون اومده بود ، مصاحبه ماه پیش گوگوش را گوش کن ببین چی میگه ، میگه برادرم از بیکاری و فقر مجبور بود زمین شوری کنه که همین باعث شد رماتیسم پا که بعد به رماتیسم قلب تبدیل شد و تو بیست و چهار سالگی کشتش ، بعد تو و‌سبک مغزم و مابقی پیر پاتاله های عهد تیر ‌کمون میایید می‌گید امریکایی ها میومدند ایران نوکری و‌کارگری ایرانی .
  37
  27
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۱
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  این چه اشی هست که شماها مثلا مخالفین جمهوری اسلامی اسـ... برای ملت پختین؟ مثل سگ و گربه هی به هم میپرین. چپ و راست فحش بهم میدین. اقلا از این احزاب کرد یاد بگیرین که برای آزادی کردستان هر چند مدت یکبار رو هم اسلحه می‌کشند و یک عده شان نفله می‌شوند. اقلا یک اسلحه ای چیزی تهیه کنید و همدیگر را بزنید تا یک تازگی هم برای ما باشد. آخوندهای مفعول که از حمایت آمریکا و اروپا و چین و روسیه هم برخوردارند دارن به ریش ماها می‌خندند.این آقا بعنوان یک ایرانی پیام همبستگی داده. همبستگی که به طرفدارا نمیدن. خاک عربستان تو سر هر چی آدم احمق و کینه ای و بیسواد. حیف خاک پاک ایران.
  24
  6
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۷
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::ضدبشر - گراتس، اتریش::]. بعد هم داستان امیر ارسلان نامدار ننویس. این چیز‌ها را رادیو مردم از باکو نشخوار می‌‌کرد. دیگر خریدار ندارد. دست کم اون ایرانی‌‌ها داخل کشور اینجوری می‌‌بینند. اون ورشکسته‌ها سیاسی ۵۷ را هیچ کس دیگر تحویل نمی‌‌گیرد.مومیاهی سال ۵۷. ما دست کم رک و راست عقیده را می‌‌گوهیم. شما چی‌ ؟ خوب بگو چی‌ دوست داری ؟ مریم. فرخ. ایتلا کیانوری ؟ یاا مرحوم قطب زاده ؟ یا بنی صدری .؟ هی‌ حرف مفت ولی زمانی که پای صراتل مستقیم می‌‌یاد. هی‌ قر و قمیش می‌‌یاد. آن نماز سرخ و سیاه به کمرتان بزند. خوب بگید. درد شما چیست ؟ اسم این خانواده که میاد .انگار جن و بسملا. خوب بگو چی‌ می‌‌خواهید ؟ ضعیفه محترمه.که هفته گذشته گفت. در اتحاد سوسیالستی یوگسلاوی همه خوشبخت بودند و سفر می‌‌کردند. ما به این‌ها می‌‌گوهیم تخم و ترکه کیانوری. فرخیان هم که دست کمی از اینها ندارند. وگرنه با یک حرکت شطرنج ایتلا کیانوری مات نمی‌‌شدند. از چیریک سیاکلی شدند . مرید خلخالی. شما چی‌ ؟ مریمی ؟
  24
  29
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۱
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  [::ضدبشر - گراتس، اتریش::]. گذشته از این عدوی زمان. ما دست کم اینقدر شرف که عقیده و نظر خود را رک و راست ابراز می‌‌کنیم. عقیده که انقلابی‌۵۷ سر شما کلاه گذاشتند.دروغ زیاد می‌‌گفتند وابسته بودند. این هم مدرکش. آزادی اجتماعی .بی‌ نظیر در یک کشور قجار زده شیهه زده. آزادی سیاسی کمی می‌‌لنگید. اقتصاد بی‌ نظیر . قدرت نظامی اول در خاورمیانه. ارزش پول. پنجم در دنیا. ارزش پاسپورت چارم در دنیا. کارگر از پاکستان.فیلیپین .هندوستان وارد می‌‌کردیم. وجهت جهانی‌. ۱۵۷ کشور دنیا در مقابل ما به احترام بلند می‌‌شدند. حتا همان مارشال تیتو گور به گور شده عجوزه.در کشور خوشبخت یوگوسلاوی. خوب شما چی‌ برا گفتن دارید ؟ رفتیم روی پشت بام دنبال عکس امام ؟ خب برید بگید به مردم ایران امروز در خیابان. یا بیضه اسلام شما نم کشیده ، اگر پای گذشته وسط آید؟
  23
  27
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۴
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  ضمنا ۱۱۴ سال پیش در ایران محمد علی‌ شاه قجار بود. تا آنجا که ما می‌‌دانیم. اون هم یک جوری روسکی ایرانی بود و تحت نفوذ یا همان ادیب سلطان بود. بعد از اون هم که پسرش آمد. مجلس مشروطه شما را هم که که با کمک همین پدر بزرگ پوتین شما به توپ بست.اسم او هم محمد قاجار استخاره کن بود. بدون استخاره باد شکم هم در نمی‌‌کرد. ۸۰ درصد مردم تهران در آن زمان. سوزاک. سفلیس. ترخم بیماری کچلی داشتند. ۹۵ درصد مردم ایران بی‌ سواد بودند. حالا شما از قوطی کدام عطار این آمار را بیرون وردید. که در ۱۱۴ سال پیش ما این همه روزنامه .فیلسوف خبرنگار وجود داشته.اصلا ما فرانسه بودیم. دیگر چه باید کرد. اصلا اون زمان ما به اندازه کافی‌ ماشین چاپ نداشتیم. که روزنامه تولید کنیم. اولی‌ ماشین چاپ روزنامه در زمان ناصرلدین شاه توسط مهاجرین ارمنی روسی در تبریز وارد شد.این همه روزنامه را با چی‌ چاپ می‌‌کردند؟ تف و مرکب و انگشت؟ نکند از مریدان چپی قاجاری باشید؟ چیز عجیبی‌ نیست فک و فامیل کیانوری از دو طرف شازده قجار بودند.
  25
  27
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۷
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  [::khyar - اوپسالا، سوئد::]. گاگول جان چرا ..... ربط میدی؟ نهضت سوادآموزی هم مثل همه گندکاریهای دیگه بود وگرنه اینقدر کودک کار تو خیابونهای تهران واسه یک لقمه نون گدایی نمیکردند میرفتند میشستند سرکلاس نهضت بدآموزی خمینی تا مثل تو خرافاتی بار بیان، صحبت از ناخن کشیدن و شیشه نوشابه نکن که به قول آیت الله منتظری شماها روی رژیم شاه رو سفید کردید برو این چرندیات رو واسه اون گاگول تر از خودت ضدبشر بگو! مردم از خفقان و فشار و گشنگی نبود که اومدند تو خیابون بوی کباب به دماغشون خورد ولی نمیدونستند دارند خر داغ میکنند از هول حلیم افتادند تو دیگ حالا واسه یک لقمه نون سطل خاکروبه ها رو میگردند، برادر گوگوش پدر داشت ولی پدرش اهمیت نمیداد به اینها بی سرپرست که نبود مثل تو، حالا این رو بندازیم گردن شاه و حکومتش که چرا بابای گوگوش به سلامتی بچه هاش اهمیت نمیداد! برو بشین ساندیست رو بخور
  30
  28
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۰
  ۳۴
  khyar - اوپسالا، سوئد
  [::گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان::]. برای مقلطه چینی و لیچار بافی مجبور شدی از …. منتظری بخوری و‌ملای دوزاری را آیت الله منتظری خطاب کنی ؟؟....اون که گوگوش بود نمیتونست شکم برادرش را سیر کنه چه انتظاری از مردم ساده داشتید ، . کجای دنیا دیدی کسی از خوشی بریزه توی خیابون ? این مزخرفات را مرغ پر کنده بشنوه خندش میگیره ،
  32
  28
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۳
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  [::khyar - اوپسالا، سوئد::]. خیلی خنده داره تو منتظری رو ملای دوزاری میدونی و قطعاً بنی صدر، بازرگان، موسوی، قطب زاده و یزدی و بقیه انقلابیونی که همراه خمینی بودند و بعد مورد غضب خمینی واقع شدند رو هم دوزاری میدونی!! هیچ فکر کردی این کسانی که امروز مسئولین نظام هستند و هر سه ماهی پرونده اختلاس چند هزار میلیارد تومنی یکیشون رو میشه در کجای انقلاب بوده اند که امروز مشغول اختلاس هستند؟ اصلاً میدونی بچه های اینها در کشورهای خارج مشغول چه کارهایی هستند و با پول این مردم دارند چه میکنند؟ کسانی که انقلاب کردند تا امروز این مفت خورهای اختلاسگر مشغول باشند در خیابانها شعار میدهند ما اشتباه کردیم که انقلاب کردیم!
  32
  26
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۰
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::khyar - اوپسالا، سوئد::]. کنجکاو شدم، شما وقتی کلاس قرآن میرفتی اسم مستعار خیار رو بهت پیشنهاد دادند؟
  33
  31
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۰
  ۳۴
  khyar - اوپسالا، سوئد
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. کلاس قرآن مال شما ایران ستیزان تازی و‌عرب پرست ‌و نوکر عربستان ه بالاخره هر چی هیچی نباشه شاهتون در مرکز قران قاهره چال شده پسرش رضا دماغ ،خوانندش ابی و پادوهاش همگی نوکر و‌جبره مواجیب گیر عربستان هستید .
  33
  33
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۵
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::khyar - اوپسالا، سوئد::]. .....، به عرب ها توهین نکن. در جنوب کشور عرب کم نداریم که خود را ایرانی اصیل تلقی میکنند.
  29
  28
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۷
  ۵۹
  رها از جهل - اوین، ایران
  باز کک به تمبانش افتاد این بچه مامانی!!! تو حتی سواد و شهامت حامد کرزای هم نداری که گفت هیچ پولی نبرده و حاضر شد برای اتحاد و نجات افغانستان به کشورش برگردد. میدانی چرا؟؟ چون هم غارت کردید و بردید و هم جنم بازگشت به ایران را ندارید!!!
  27
  31
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۰
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. خوب معلومه دوست عزیز از کجا ارتزاق میکنن. با استفاده از گشادترین نقطه بدنشون.
  27
  18
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۱
  ۵۹
  رها از جهل - اوین، ایران
  [::رها از جهل - اوین، ایران::]. با پوزش تصحیح میکنم <اشرف غنیی>
  18
  24
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۷
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::رها از جهل - اوین، ایران::]. گرفتار جهل، شما اگر خیلی به سیستم حکومت افغان ها علاقه داری برو و در فوروم های افغان ها بنویس و ایران را به ما بسپار.
  30
  21
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۲
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. تجسم معنای کامنت شما من را به یاد کلاس قرآن و نوع ارتزاق طوسی انداخت!
  30
  22
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۳
  ۶۲
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  خیار بی‌ خاصیت هلندی.از کی‌ تا حالا شما عرب ستیز شده؟ باز نشستی پای منبر.سرت شیره مالیدند؟ امام حسین بچه پاک شمرون است، حضرت علی‌ در قزوین به دنیا آمد. حضرت عباس بچه اصفهون است. امام سوم خود را که برا یک ذره اعتبار و عزت چسباندید به شازاده ایرانی‌ شهربانو. اینقدر نشین پای منبر خرفت می‌‌کند
  35
  19
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۸
  ۱۰۵
  millionaire - منچستر، انگلستان
  لحظات حساس ؟؟!!!! کدوم لحظات ؟؟ حساس نیست که ؟ کجاش حساسه ؟ چرا چرند میگی دیوونه ؟ ۴۵ ساله میگید در این لحظات حساس ، روانی خل و چل
  24
  34
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۹
  ۳۲
  grizzly - برلین، آلمان
  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. نمیدونم چرا وقتی کامنتهای تو رو میبینم یاد ....میافتم!!!!!!!!.
  22
  17
  ‌چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۹
  ۶۱
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ
  [::ضدبشر - گراتس، اتریش::] ۱-دوست خوب; تحریف گذشته با خیالبافی های شاخه ای لازمه شعور و فهم نیست. سرسپردگی به جهالت و تعصب هم هنر نمی خواهد. باور بفرما یید بنده از تحلیل های بی بنیه ایشان احساس شرم می کنم. دقت بفرمایید بر چه طبل می زند! ۱۵۰ کشور به احترام ما بلند شدند. ولی خب نتیجه چه شد? چرا موقع فرار از پاناما به باهاما از مصر و مراکش چون فرفره بدور خود میچرخید?.چرا کسی تحویلش نگرفت ?چون به غرب خوش باور بود.
  19
  25
  ‌چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۶
  ۶۱
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ
  ادامه- بلی! بنا به روابط و قرارداد بین کشوری از فیلیپین و هند و بنگلادش نیرو وارد می کرد. ولی در عوض بلوچ و لاری و خنجی و بوشهری و خوزستانی و بندری برای ساربانی شتر و نگهبانی و یونجه بری و کشاورزی راهی کشورهای خلیج فارس می شدند. فلاکت هم بخصوص در حومه کلان شهرها جای خود داشت. محترم برای اولین بار لطف میکنند و میگویند آزادی سیاسی کمی می لنگید. واقعا خنده دار است باید گفت آزادی سیاسی فلج بود. آزادی سیاسی که اساس و چیدمان یک مملکت بود, معنا نداشت. جالب است ولیعهد انتقاد به پدرش را می پذیرد ولی این قشر خیر. جانت جور
  19
  25
  ‌چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۳
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  شتر چرانی و عملگی کردن یک تعدادی در کشورهای حوزه خلیج فارس حکایت جالبی است!! در حالیکه ازکشورهای پاکستان و بنگلادش و افغانستان و حتی کره و ژاپن و فیلیپین برای کار کردن به ایران میآمدند یک تعدادی بودند که از ایران به کشورهای خلیج فارس میرفتند برای شترچرانی!! لابد یک جمعیت دویست سیصد هزار نفری بودند که هر کدام ده تا شتر هم داشتند!! اگر از من بپرسی این شترچران ها زیاد هم بدشان نمیآمده از شغلی که داشتند وگرنه ما سالهاست که با شتر دیگر این ور آن ور نمیرویم و این خودش نشان میده که همین کشورهای حاشیه ای از ما عقب تر بوده اند که به شترچران نیاز داشتند ولی حالا برعکس شده قراره شتر بخرند چون تغذیه اش ارزانتر از گاو است پس این شترچران ها میتوانند دوباره برگردند و به شغل شریفشان در همان نواحی خاص کشور ادامه دهند
  25
  18
  ‌چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۲
  ۱۰۵
  millionaire - منچستر، انگلستان
  [::بلوچ اسلو - اسلو، نروژ::]. زنده باشی بلوچ ، خوندن نوشته هات کیف داره ، به قول خودت جانت جور
  17
  21
  ‌پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۳
  ۶۱
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ
  [::millionaire - منچستر، انگلستان::] قلمت سبز. جاودان باشی
  16
  18
  ‌پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۰
  ۵۹
  رها از جهل - اوین، ایران
  بد نیست با برگهای زرینی از اخلاق و ادبیات ملوکانه بیشتر آشنا شوید:..!!. [::گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان::]. (گاگول جان چرا ......ربط میدی)!!!. [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::] (کنجکاو شدم، شما وقتی کلاس قرآن میرفتی اسم مستعار خیار رو بهت پیشنهاد دادند؟) این همونی است که نسخه بلانسبت مهربان بودن را میپیچید!!!. [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. (خوب معلومه دوست عزیز از کجا ارتزاق میکنن. با استفاده از گشادترین نقطه بدنشون.). [::grizzly - برلین، آلمان::] (نمیدونم چرا وقتی کامنتهای تو رو میبینم یاد ....میافتم!!!!!!!!). . . .
  12
  11
  ‌پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۸
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  [::گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان::]. عجب آدم بیسوادی هستی. چرا چرت و پرت مینویسی. من خیلی جاها بهت مثبت دادم ولی اینجا را کم آوردی و اطلاعاتت بسیار کم است و مطلب مهاجرت مردم بیچاره جنوب ایران به طویله های عربی خلیج مقدس پارس را نگرفتی و داری جفنگ مینویسی.
  14
  12
  ‌پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۳
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  گوشه ای از فحش های جنسی که طرفداران ذات ملوکانه نثار بنده کرده اند. که زرتشت و نوچه هایش هم کوردار هستند. خجالت رو یخ میکشه که اب میشه، شما برو تارعنکبوت ها رو پاک کن که یه نصیبی بهت بشه ننه. ظاهرا با اون خیار که خودش رو شور کرده یه نشست و برخواست کردی با نمک شدی. 74. ::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]-- ----. خیار و پیرزن چقدر شما دو تا بهم می آیید. .Ashkan60 - لندن، انگلستان::]--------. تو هم غصه چیزی را نخور یک لقمه ....هست با ....میخوری، ناز نکن عجوزه میدونم که در درگاه آغا .......بخوردن و لیسیدنش عادت داری.Sasan 55 - پاریس، فرانسه::].
  14
  12
  ‌پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۵
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  [::راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش::]. اولاً که بی سواد خودتی دوماً مهاجرت این اشخاص در زمان شاه به کشورهای حوزه خلیج فارس که هنوز اعراب آنجا زندگی بدوی داشتند و توسعه اقتصادی پیدا نکرده بودند به چه دلیل بوده؟ اجداد اینها آیا در زمان ناصرالدین شاه یا آغا محمد خان هم به این کشورها مهاجرت میکردند؟ اگر اجداد اینها زندگیشون در این نواحی قابل تحمل بوده و میتوانستند دوام بیآوردند پس لابد در زمان شاه اون امکاناتی رو که اینها داشتند ازشون گرفتند که اینها مجبور به مهاجرت به کشورهای خلیج فارس شدند!! درصورتی که چنین شواهد تاریخی وجود نداره! اصلاً تعداد اینها چقدر بوده؟ قطعاً زیاد نبوده و اگر اینها به تهران یا شهرهای بزرگ هم میآمدند باز وضع بهتری پیدا میکردند تا در کشورهای توسعه نیافته جنوب
  10
  10
  ‌پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۴
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  [::راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش::]. اولاً که بی سواد خودتی دوماً مهاجرت این اشخاص در زمان شاه به کشورهای حوزه خلیج فارس که هنوز اعراب آنجا زندگی بدوی داشتند و توسعه اقتصادی پیدا نکرده بودند به چه دلیل بوده؟ اجداد اینها آیا در زمان ناصرالدین شاه یا آغا محمد خان هم به این کشورها مهاجرت میکردند؟ اگر اجداد اینها زندگیشون در این نواحی قابل تحمل بوده و میتوانستند دوام بیآوردند پس لابد در زمان شاه اون امکاناتی رو که اینها داشتند ازشون گرفتند که اینها مجبور به مهاجرت به کشورهای خلیج فارس شدند!! درصورتی که چنین شواهد تاریخی وجود نداره! اصلاً تعداد اینها چقدر بوده؟ قطعاً زیاد نبوده و اگر اینها به تهران یا شهرهای بزرگ هم میآمدند باز وضع بهتری پیدا میکردند تا در کشورهای توسعه نیافته جنوب
  13
  8
  ‌پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۴
  ۳۲
  grizzly - برلین، آلمان
  [::رها از جهل - اوین، ایران::]. ببین گرامی قرار نشد اینقدر قر و قمیش بیایی!! اون هم واسه این همه آقایان محترم که نام بردی!! حالا چرا تو اینقدر رابطه ات با میلیونر خوبه شیطون بلا مگر نمیدونی که میلیونر اون سمتیه!؟
  18
  11
  ‌پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۸
  ۶۱
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ
  [::گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان::] گرامی; چرا قصد دارید تحت هر شرایطی از گذشته دفاع بکنید? آخر این چه صیغه ای است? این اطلاعات شما چه ربطی به این موضوع دارد?. عزیز دل حتی از سال ۱۳۵۰به بعد بیشترین قشر کم درآمد و بیکار به این کشورها برای کار می رفتند. همانطور که ترک ها به آلمان و پاکستانی ها به نروژ آمدند.که نسل سومی و چهارمی آنها در این کشورها هنوز هستند. ولی در کشورهای عربی از حقوق بازنشستگی و بیمه خبری نیست; که خیلی از این کارگران مجبوراً برگشته اند. لطف بفرمایید کمی صداقت و منطق را جانشین تعصب بنهید. یا حداقل زبان توهین را به این جماعت کوتاه بفرمایید. جانتان جور
  7
  11
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۵
  ۱۰۵
  millionaire - منچستر، انگلستان
  [::راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش::]. نمیفهمه ، ولش کن ، تو تا فردا بگو اون اصلن نمیفهمه ، با هر .....نباید همصحبت شد ، جواب ابلهان خاموشیست
  7
  12
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۵
  ۱۰۵
  millionaire - منچستر، انگلستان
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. من از طرف این بی شخصیت ها از شما معذرت میخوام ، اینها مثل ارباب بی عرضه شون تهی مغزند ، نمیفهمند با یه خانم چه جور باید حرف زد ، .... شما ببخش
  7
  14
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۲
  ۱۰۵
  millionaire - منچستر، انگلستان
  [::رها از جهل - اوین، ایران::]. بالای لیست باید مینوشتی لیست کارمندان ارازل و اوباش رضا پهلوی.
  7
  14
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۸
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  [::millionaire - منچستر، انگلستان::] سپاس.
  7
  11
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۲
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  [::بلوچ اسلو - اسلو، نروژ::]. من حرف غیرمنطقی و مسخره رو نمی پذیرم، تو اصلاً میدونی در ۱۳۵۰ کشورهای حاشیه خلیج فارس بیابانی بیش نبودند؟ اگر باور نمیکنی برو و از گوگل سرچ کن تا ببینی که آنجا بیابان برهوت بود!من خودم دوبار آنجا رفتم هم قبل از انقلاب و هم بعد، یک خیابان داشت و مابقی بیابان! اینها میرفتند در بیابان چه بکنند؟ اگر الآن کسی به این کشورها میره قبول میکنم توسعه یافته اند و ارزش پولشون هم بالاست ولی اون موقع همون سیستان و بلوچستان ایران خیلی آبادتر از این کشورها بودند و ارزش پول ایران هم بالاتر بود اینها نه کشورهای صنعتی بودند و نه کشورهای درحال توسعه! کشورهای حاشیه خلیج بعد از انقلاب ایران شروع کردند به ساخت و ساز و سرمایه داران آمریکایی و اروپایی در آنجا سرمایه گذاری کردند و توسعه یافت! من نمیدونم که این مهاجرین در آنجا مشغول به چه کاری میشدند و درآمدشان از چه چیز بود در حالیکه آنجا حتی برای آب آشامیدنی هم مشکل داشتند! ترکها اگر به آلمان میرفتند دلیلش این بود که آلمان در حال بازسازی خودش بود و امکاناتش رو هم داشت بیابان برهوت نبود! این کامنت رو 5 بار بخون تا منظورم رو خوب بفهم
  10
  6
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۷
  ۶۱
  بلوچ اسلو - اسلو، نروژ
  [::گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان::] عالیجناب بمراتب درست می فرمایید. موفق باشید
  4
  10
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۸
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  [::گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان::]. خیلی بیسوادی و هر چی بیشتر حرف میزنی خودت را بیشتر ظایع میکنی. حرف زدنت دقیقا مثل بسیجی‌ها است. فقط کافیه جای خامنه ای بنویسی علیاحضرت. خیلی آدم بیسواد و حال بهم زنی هستی. بیچاره شاه که طرفدارانی مثل تو داشت. علت سرنگونی اش کاملا مشخص است. خیلی آدم بیسواد دگم و متعصبی هستی. اصلا ارزش نداری وقتم را برایت تلف کنم خیلی پرتی
  5
  13
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۸
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد:خانم شریف و محترم لطفا برای نیاکان خودمان ارزش قائل باشیم. زرتشت آموزگاری ایرانی بود که اساس راستگویی و محبت را در تمامی دنیا بنیان گذاشت. این کاربر از آلمان زرتشت نیست. شاید از مامورین رژیم باشد برای بد نام کردن و توهین به آموزگار راستین ایرانیان این نام را برای خود انتخاب کرده و با نوشتن مطالب بی سر و ته قصد توهین به آموزگار ما را دارد. لطفا با این نام ایشان را خطاب نکنید.
  7
  15
  جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۸
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  ای آنانکه با شنیدن نام پهلوی رعشه بر اندامتان میفتد، تحریف تاریخ و دروغ نوشتن هایتان به کنار، حتی اگر مثل پاپکورن داخل دیگ روی آتش پایین و بالا بپرید و خود را به در و دیوار بزنید ایرانیانِ امروز، بخصوص جوان ها، نه فقط قدردان پهلوی هستند، بلکه فریاد شاهدوستی مردم در شهر های کشور و در مقابل چشم ماموران حکومت بلند است. این میسر نمیشد مگر به برکت وجود اینترنت و انواع مستندات و تلاش بی وقفه ایراندوستانی چون جناب زرتشت و و و و. حالا جناب بلوچ و پیرزن غیر ایرانی باز هم دروغ های سال ۵۷ را شاخ و برگ بدهید و به هر مطلب مربوط به پهلوی شبیخون بزنید و تکرار مکررات کنید. اما نتیجه مدتهاست که بر خلاف تلاش شما “ رضا شاه روحت شاد “ بوده است.
  14
  6
  شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۲:۴۰
  ۳۲
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  من مطالبی رو اینجا نوشتم و هرکس که منطقی فکر کنه و احساسی نباشه متوجه درست بودنش میشه و سوالاتی را هم مطرح کردم که متأسفانه جوابی دریافت نکردم به جز توهین!! من به خوبی آگاهم که چرا این اشخاص جواب نمیدهند چون به خوبی میدانند که من قادرم مچ آنها را بگیرم و رسوایشان کنم به همین دلیل رو آورده اند به توهین کردن ولی من تنها یک توصیه دارم برای این گونه گاگول ها، آب را بریز همانجاییت که داره میسوزه
  14
  4
  شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۰
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان::]. گرامی، این ها اگر آب پیدا میکردند شناگرهای ماهری میبودند، اما از رفتارشان پیداست که بجایی که اشاره کردید بجای آب اسید ریخته اند!
  8
  2
  شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۶
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. از نظر من هر کس مجاز است که نظر خود را بگوید. همانطور که من نظرم را می‌گویم. ولی کسی که جفنگیات بنویسد و نام خود را نام آموزگار ایران بگذارد که من و شما چند هزار سال بعد از دهان خارجی ها به ارزش سخنانش پی بردیم قدری دور از شرف است. جانبداری ها در این سایت بیشتر جنبه خاله بازی بچه ها را دارد. من و سکینه و فاطمه و عذرا با هم هستیم و هر کس به گروه ما بد بگوید تف اش میکنیم. این بچه بازی‌ها مال این گروه‌های بیمار مافیایی و یا بچه های زیر هشت سال است. من از اول نام راستگوی بی طرفدار را انتخاب کردم تا همه بدانند برای گروه کشی اینجا نیستم. بنظر من اسم همکلاسی تان را مصطفی یا علی یا عمر یا محمد انتخاب کنید. جناب زرتشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا معنی ندارد.
  0
  8
  شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۱
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش::]. شما از طرف مدیران سایت ماموریت گرفتید که مناسبت اسامی کاربری را تذکر بدهید؟ شما با ۲۲ سال سن برای این سایت و کاربرانش تکلیف تعیین میکنید و قوانین سایت را یادآوری میکنید؟ اگر استاد جناب زرتشت نظری را در اینجا مرقوم میکنند که به دل بسیاری مینشیند و از طرف خوانندگان سایت تایید میشوند عمل اشتباهی رخ داده و نباید چنانچه من یا دیگری با ایشان هم عقیده هستیم آنرا ابراز کنیم؟ باید نظر خود را پنهان کنیم تا شما انگ یارگیری نچسبانید؟ حال شما خوب هست؟! موقع انتخاب اسم کاربریتان خیلی زیاد فکر کردید یا ناگهان به ذهنتان رسید؟!
  13
  2
  شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۱
  ۲۲
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. خیلی زشت است که شما با این سن و سال بجای راهنمایی ما و استفاده از تجاربتان مثل بچه ها رفتار میکنید. همین حرکات زشت و بچگانه شماست که باعث می‌شود مردم به آقای پهلوی بدبین شوند. چون متاسفانه مثلی از قدیم گفتند که می‌خواهی طرف را بشناسی به آدم‌های دور و برش نگاه کن. این سخنان زشت و بچه گانه شما ضررش به اندازه سربازان گمنام و بد نام امام زمان است.اگر هنوز ذره ای حس میهن پرستی در شما مانده به عواقب این کامنتهای زشت و کینه ورزانه و دور از آگاهی فکر کنید
  0
  0
  ‌سه شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.