سخنان جنجالی کیهان ملکی( بازیگر ایرانی) خطاب به علی خامنه ای

انتقاد کیهان ملکی از رهبری: بی‌تعارف باشیم، هیچ چشم‌انداز و افقی وجود ندارد، کاری شده که مردم شاه را تقدیس میکنند
 
کیهان ملکی خطاب به شخص خامنه‌ای عنوان کرد: شرایط کنونی نتیجه ۴۳ سال سردمداری و مدیریت تو در راس امور است، تا زنده هستی و دیر نشده، این معضلات را حل کن و برای ایران و ایرانی کاری مثبت انجام بده، وقت نداری
+353
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این مشکلات که توسط حکومت و عده ای که از آن ها حمایت کرده اند (حتی در حد رای دادن) بوجود آمده اند مسئولش تمام کسانی هستند که به این جمهوری حتی یک رای داده اند. بنابراین این حکومت قابل درمان نیست و جز کنار رفتن چیزی عوض نمیشود. اگر دلار 70 ریالی 30000 تومان شده علتش ملت طعمع کاری هم هست که توقع دارند همه ساله حداقل حقوقشان 15 تا 25 درصد اضافه شود. فقط حکومت مقصر نیست قسمتی از ملت هم که از این حکومت حمایت کرده اند به همان اندازه مقصر هستند
  4
  51
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۲:۵۲
  ۴۳
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  آفرین به شهامت ات هر چند یاسین بگوش خر خوندنه
  10
  78
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۳:۲۰
  ۴۰
  rahjoo - مازندران، ایران

  واقعا کیهان ملکی یک چهره ماندگار نه تنها در تاریخ هنر معاصر ایران هست. یک هنرمند بر طبق تعریف ایرانی اش:مستعد در کارش ،متعهد ،کوشا و دغدغه مند نسبت به مردمی که در پیشرفتش نقش مهمی داشتن!حساب کنفاگر مردم نباشن مهران مدیری و اون جوجه ملا،هومن حاج عبدالهی ها براکی میخوان فیلم بازی کنن؟اهالی فقیه و ایت اله و طلبه؟!!همونایی که مخالف تلویزیون و تئاتر و نمایش هستن؟نه،این مردم هستن که شما رو بالا میران.چوبش رو هم می خورین .
  10
  63
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۳:۴۹
  ۴۶
  حمید اندیشه - لندن، انگلستان

  این حرفا رو زمان بد به آدم اشتباه میگی؛چرا؟!؛زمان بد چون خیلی خیلی خیلی دیره!؛آدم اشتباه چون خیلی خیلی خیلی وقته که این آدم دیگه به هیچکس پاسخگو نیست شما که جای خود دارید!..
  2
  23
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۷
  ۵۷
  La Vida - وین، اتریش

  شهامت شما و ساکت نبودنتون، قابل ستایش ،ولی متأسف هستم، هنوز میگید ،،،،یه کاری بکن،،،، هنوز متوجه نشدید ،مملکت داری سوادوتخصص میخواد،واینها این کاره نیستن؟
  1
  38
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۱
  ۵۲
  cardenas - مادرید، اسپانیا
  !!!!!! الان رهبر خیلی تحت تاثیر قرار میگیره و پبش خودش میگه این آقای ملکی چه حرف حسابی میزنه چرا تا حالا خودم متوجهش نبودم!!!!!!!!!!! آقای ملکی به نظر من کسی که فکر میکنه با نصیحت علی گدا و یا اعتراض اوضاع درست میشه داره وقت تلف میکنه. تنها راه مبارزه است اونم کف خیابون نه پشت کامپیوتر و موبایل.
  3
  18
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷
  ۴۰
  mitra55 - تهران ، ایران
  لطفی کن و نه جلاد رو با شاهنشاه مقایسه کن که اصلا قابل قیاس نیست ونه اینکه این جانی رو را نصیحت کن. الان دیگه خیلی دیره الان وقت سرنگونی هست نه اصلاح . جاوید شاه
  6
  20
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۳
  ۶۰
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان
  [::La Vida - وین، اتریش::]. دقیقن، بهترین راه شایسته سالاری بجای دین سالاری در این جامعه عقب افتاده است و این مهم مستلزم، پایان نظام غیرانسانی و بطبع ضد ایرانی ولی اسلامیست!!
  1
  5
  ‌سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.