بریتنی اسپیرز ونامزد ایرانی‌اش، سام اصغری اعلام کردند نخستین فرزندشان سقط شده است

بریتنی اسپیرز پس از اعلام سقط جنین خود از مخاطبانش خواست حریم خصوصی آنها را محترم بشمارندایندیپندنت فارسی:بریتنی اسپیرز، خواننده آمریکایی و نامزد ایرانی‌اش سام اصغری اعلام کردند که آنها فرزندی در راه داشتند که در همان اوایل دوران بارداری سقط شده است.

اسپیرز با اعلام از دست دادن جنین خود، در حساب اینستاگرامش که میلیون‌ها دنبال کننده دارد، نوشت: «این اتفاق بسیار سختی برای هر پدر و مادری است.»

او البته این را هم گفت که با همسرش برای داشتن خانواده‌ای بزرگتر تلاش خواهند کرد.

این ستاره پاپ آمریکایی پیش از این پس از افزایش وزن در تعطیلات اعلام کرده بود که آزمایش بارداری انجام داده است. آنها مدتی قبل اعلام کرده بودند که منتظر تولد اولین فرزندشان هستند.

اصغری پس از پست اینستاگرام بریتنی که به هوادارانش خبر بارداری‌اش را داده بود، در اینستاگرام خود نوشت: «ازدواج و بچه‌ها بخشی طبیعی از یک رابطه قدرتمند سرشار از عشق و احترام هستند. پدری چیزی است که من همیشه مشتاقانه منتظرش بوده‌ام و آن را سرسری نخواهم گرفت. این مهم‌ترین کاری است که در زندگی‌ام انجام خواهم داد.»

این زوج حالا از مخاطبان خود خواسته‌اند که حریم خصوصی آنها را محترم بشمارند تا بتوانند از این زمان دشوار عبور کنند.

حدود یک هفته قبل  سام اصغری و بریتنی اسپیرز اعلام کردند که تاریخ عروسی‌شان مشخص شده اما قصد ندارند اطلاعات بیشتری در مورد آن با دیگران به اشتراک بگذارند.

بریتنی اسپیرز  ۴۰ ساله، دو فرزند ۱۶ و ۱۵ ساله از همسر سابق خود دارد که در سال ۲۰۰۴ با او ازدواج و تا سال ۲۰۰۶ با او زندگی کرد.

او در ماه ژوئن گفته بود به دلیل داشتن آی‌یودی (دستگاه پیشگیری از بارداری) نمی‌توانم باردار شوم اما می‌خواهم با مراجعه به دکتر اقدام به بارداری کنم.

او همچنین پیش از این گفته بود انتظار دارد دوران بارداری سختی را تجربه کند چرا که  پیش از این افسردگی بارداری را تجربه کرده است.

بریتنی و سام از سال ۲۰۱۶ با یکدیگر رابطه دارند و در سپتامبر ۲۰۲۱ با هم نامزد کردند. بریتنی در نوامبر ۲۰۲۱ نوشته بود که لباس عروسش را دوناتلا ورساچه آماده خواهد کرد.

پیش از این نیز پیگیری‌های این خواننده پاپ آمریکایی در مورد کنترل اموالش که در اختیار پدرش قرار داشت نیز خبر ساز شد. مدتی قبل او اعلام کرد توانست به صورت قانونی کنترل بسیاری از امور حرفه‌ایش را از پدرش پس بگیرد.
+4
رأی دهید
-22

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  ordak - بن، آلمان
  عجب تراژدی غمگینی، یک هفته نماز وحشت ۴۰ رو ز عزای عمومی بر ملت ایران واجب شد ملت نباید گرانی و فقر را بهانه کنه و واجبه هر خانواده بخاطر مصیبت وارده به پیر بلنده کالیفرنیا بریدنی تیانیک ۱ شتر به نبیت ۱۲ امام یک بز به نیت ۱۴ معصوم و ۱ بوقلمون به نیت امام زمان به امام جمعه بده. باعث شرمه برای ملت ایران همین روز پیش بود ۲ کارگر از فرط فقر با قرص بنج خودکشی کردند،فراموش کردو ملت ایران اجنبی پرست، تاریخ مرگ پدر و مادرش را فراموش کرده ولی تاریخ نطفه بستن قتلان اجدادش و متجاوزان به ناموسش را فرهاموش نکرده، تاریخ اولی دندان در اوردن توله متجاوزان به ناموسش و تاریخ سقط شدنشون انها را حتی با دقت یک ثانیه حفظه اگر هموطنش جلوی چشمش از تشنگی بمیره حتی یک نگاه حرومش نمیکنه ولی یک سگ یک اجبی زوزه بکشه از ۱۱۲ سریعتره براش. میدونید این لجن دادگاه بخاطر فساد اخلاقیش حق دیدن توله سابقش را ازش سلب کرد، ولی با این حال برای ملت ایران مهمه تاریخ ازدواجش، اخه این هرزه و ازدوآج، سقط شدن تولش....
  1
  4
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۷
  ۵۰
  ordak - بن، آلمان
  ...دورو بریهای این هرزه در کالیفرنیا یک جوک دارن که میگه فرق تایتانیک و این هرزه در اینه که امار کسانیکه روی کشتی تایتانیک بودند معلوم بود.ولی این شه سهر ترشیده قریشی امر توالت دیگر. ملت از شدت فقر قرص برنج میخورن مهم نیست ولی توله پری بلنده سقط شد وامصیبتا!ملتی که ۷۰ نفر تو خاک بر سر قاسم کتلک تلف میشن و ۴۰۰ نفر در خاک بسر کردن خمینی باید بریدنی بلنده براشون تا این حد مهم باشه!
  2
  3
  دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.