وریا غفوری، کاپیتان تیم استقلال: آیا مسئولان احساس شرمندگی نمی‌کنند؟

صدای آمریکا: وریا غفوری، کاپیتان تیم استقلال تهران، روز شنبه بعد از بازی تیم‌اش مقابل فولاد خوزستان با اشاره به اعتراض‌ها در اهواز به خبرنگاران گفت: «من همیشه وقتی صحبت از مسائل اجتماعی و مدنی می‌شود، فوتبال دیگر اولویت من نیست و از جایگاهی که دارم باید استفاده کنم و زبان هوادارانی باشم که با هزار بدبختی بلیت تهیه می‌کنند و ما را تشویق می‌کنند...من نمی‌دانم مسئولین شرمنده نمی‌شوند این موقعیت و وضعیت را می‌بینند؟ امیدوارم مردم ما آنطور که لایقشان است زندگی کنند. عمر ما کوتاه است و این حق مردم ایران است که سعادتمند زندگی کنند.»
همزمان با اعتراضات در شهرهای مختلف کشور، روز شنبه ۲۴ اردیبهشت بازی استقلال و فولاد، و پرسپولیس و سپاهان بدون حضور تماشاگر در اهواز و سیرجان برگزار شد.

دور تازه اعتراضات در ایران که وارد دومین هفته خود شده است، بر اساس گزارش‌ها در شبکه‌های اجتماعی شامگاه شنبه در دستکم چند شهر در استان چهارمحال و بختیاری، شهرک کارون در تهران، و قوچان ادامه یافت و معترضان علیه رهبر و رئیس جمهوری اسلامی شعار سر دادند.
+150
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  سرزمین اریا - کویت ، کویت

  آخه چه اصراری هست که همه خبرها رو ربط بدید به اعتراضات خیالی در ایران .خوب اگه راست میگید فیلمهاش رو پخش کنید یا خفه خون بگیرید
  54
  8
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۹
  ۵۶
  abadannl - روتردام، هلند

  آفرین به شرفت
  4
  49
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.