قاتل بی‌رحم بریتانیایی که با تزریق قبل از مرگ سبب عذاب بیشتر قربانیانش می شود

روزیاتو نوشت: پلیس بریتانیا به دنبال یک قاتل بین المللی و بی‌رحم به نام قاتل «قطعه ها و تکه ها» (Bits and Pieces) است که به قربانیانش مواد شیمیایی تزریق می‌کند تا عذاب آنها را طولانی‌تر کند. نام مستعار این قاتل حرفه ای به دلیل نحوه سلاخی قربانیانش گذاشته شده است. گفته می شود او، یکی از اعضای کلیدی یک سندیکای جنایی است و بیم آن می رود که مسئول قتل ۳۸ نفر باشد.

این قاتل بیمار که هنوز هویت او در مطبوعات مشخص نشده است، به قربانیان خود سرم غلیظ کننده خون تزریق می کند تا در حالی که به آرامی آنها را می کشد خونریزی نکنند. آژانس ملی جرایم بریتانیا، اینترپل و آژانس مبارزه با مواد مخدر آمریکا (DEA)  همگی در جستجوی این قاتل بی رحم هستند. گفته می شود که او یک قاتل قراردادی در اسپانیا، هلند و دبی است که با نیروهای مسلح بریتانیا و تروریست های ایرلندی ارتباط دارد.

بسیاری معتقدند که علت گیر نیافتادن او تا الان، این احتمال را تقویت می کند که او یک مخبر رده بالای سرویس های امنیتی باشد. ادعا می شود که این مرد از تکنیک های قطع عضوی استفاده می کند که توسط گانگسترهای اروپای شرقی انجام می شده. آنها اغلب فیلم های وحشتناکی را برای ترساندن رقبای خود از این قطع عضوها می فرستادند.
قاتل حرفه ای، مظنون اصلی یک قتل در سال ۱۹۸۸ است. جسد مثله‌شده و سوخته لورنس وینستانلی که یک مکانیک بود، در یک پرده پیچیده و در یک مخزن در وست یورکز پیدا شد. این جوان ۲۳ ساله از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود. او همچنین با قتل گریم بوردمن ۳۵ ساله از بولتون در اسپانیا در دهه ۱۹۹۰ مرتبط است.
+69
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  ...... جنایتکار هستند . حداقل کاری می کنند از نظر روانی قربانی را بیمار می‌کنند با رفتارشان و آن بادی لنگوییج تحوع اورشان . همه آنها باید بجرم جنایت علیه غیر سفید پوست محاکمه بشوند .
  10
  6
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۵
  ۴۷
  حق گو لندن - لندن، انگلستان
  [::حق گو لندن - لندن، انگلستان::]. همه دنیا میدانند انگلیسی سفید پوست مریض نژادپرست است ....
  10
  11
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷
  ۴۲
  Momiji - توکیو، ژاپن
  احتمالاً ، همش سی و هشتا رو کشته ؟ رئیسی و گروه مرگش ، بیش از پنجهزار نفر رو در تابستون ۶۷ اعدام کرد ، کَکِش هم نگزید ، تازه میپرسه ، به شما نهار دادند !؟؟
  6
  13
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.