جنجالی شدن خالکوبی های بدن کودک یک ساله

علیرغم تمام نظرات منفی، شامکیا مطمئن است که مادر خوبی برای تریلین است و قصد ندارد به این زودی‌ها خالکوبی‌های موقت را متوقف کند.

یک مادر شیفته خالکوبی به دلیل پوشاندن بدن کودک یک ساله خود با خالکوبی‌هایی که البته واقعی نیستند مورد انتقادات زیادی قرار گرفته است.

منتقدان شامکیا موریس، را به مادر بد متهم می‌کنند که پسرش را به عنوان یک گانگستر و اراذل بزرگ می‌کند.

شامکیا طراح مد از وست پالم بیچ ایالت فلوریدا، اولین بار زمانی که پسرش تریلین تنها شش ماه داشت، شروع به خالکوبی موقت روی بدنش کرد. او اغلب نوزاد با قرار دادن هنر‌های پیچیده خالکوبی روی شکم، بازوها، پشت و پا‌های او به نمایش می‌گذاشت.اگرچه این خالکوبی‌ها واقعی نیستند، بسیاری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی شامکیا را به خاطر قرار دادن این طرح‌ها روی کودک نوپایش مورد انتقاد قرار داده اند و برخی او را مادر بد می‌نامند.
این زن ۲۹ ساله گفت که مردم به او گفته اند که تریلین در آینده یک خلافکار می‌شود و یا او را برای زندان بزرگ می‌کند. اما مادر گفته که اجازه نخواهد داد که منتقدان او را متوقف کنند. او گفت: برای افرادی که من را قضاوت می‌کنند، اهمیتی قائل نیستم، زیرا این سبک زندگی ما است.
او در یک مصاحبه اخیر گفت: من واکنش‌های شدیدی دریافت می‌کنم، مردم می‌گویند که من پسرم را به‌عنوان یک گانگستر و اراذل و اوباش بزرگ می‌کنم، آن‌ها عادت ندارند نوزادی را با خالکوبی ببینند.

واکنش شدید آنلاین حتی قبل از تولد تریلین شروع شد، زمانی که او در یک سالن خالکوبی در حالی که باردار بود در حال انجام خالکوبی دیده شد. وی گفت: در شبکه‌های اجتماعی مورد آزار و اذیت قرار گرفتم. همه نظرات منفی بود، مردم می‌گفتند قرار است بچه من با کلی خالکوبی به دنیا بیاید و زمانی که او شروع به گذاشتن تتو‌های تقلبی روی تری کوچولو کرد، هوادارانش خوشحال نشدند.
او افزود: واکنش‌ها وحشتناک بوده است. این احساسات من را جریحه دار می‌کند، زیرا می‌دانم که مادر بدی نیستم. وقتی برای اولین بار خالکوبی تریلین را شروع کردم، خانواده ام از آن متنفر بودند، زیرا آن‌ها دوست ندارند من خالکوبی کنم. خانواده من بسیار ناراحت بودند، اما حالا که می‌بینند می‌تواند چیز مثبتی باشد، آن را دوست دارند. چون وقتی بیرون هستیم، او توجه زیادی را به خود جلب می‌کند و بچه‌ها واقعاً عاشق خالکوبی هستند.

خواهرش دینرا اضافه کرد: زمانی که شامکیا این ایده را مطرح کرد، کاملا مخالف آن بودم. من نمی‌خواستم او این کار را با او انجام دهد، اما از آنجایی که دیدم او و تریلین را به کجا می‌برد، مشکلی با آن نداشتم، زیرا معلوم شد که این یک چیز مثبت است.
علیرغم تمام نظرات منفی، شامکیا مطمئن است که مادر خوبی برای تریلین است و قصد ندارد به این زودی‌ها خالکوبی‌های موقت را متوقف کند.

او در پایان گفت: نظر من از اینکه یک مادر عالی هستم این است که مشوق آن‌ها باشم، طرفدار آن‌ها باشم، بهترین دوست آن‌ها باشم.
+20
رأی دهید
-47

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۹
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  این چیزها سلیقه ای است ولی من هرگز ندیده ام کسی با خالکوبی که مثل رگ های واریسی است زیباتر بشود. من فکر میکنم کسانیکه خالکوبی میکنند از نظر روانی ثبات نداشته و با خودشان مشکل دارند
  4
  15
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.