طعنه سنگین آذری جهرمی و رضا رشیدپور به یک مدیر خودروساز: به درک نسازید!

عصبانیت جنجالی رضا رشیدپور از ادعای ضرر خودروسازان: به درک؛ نسازید!رضا رشیدپور مجری باسابقه تلویزیون در لایو اینستاگرامی مشترکی که با السا فیروزآذر داشت در واکنش به ادعای ضرر ۷۰ میلیونی یک خودروساز به ازای تولید هر خودرو؛ گفت: به درک،نسازید!
طعنه سنگین آذری جهرمی به یک مدیر خودروساز
آذری جهرمی یکی از مدیران صنعت خودروسازی گفته است که به ازای تولید هر خودرو، هفتاد میلیون تومان به زیان انباشته شرکت آنها، اضافه می‌شود.
 
وزیر پیشین ارتباطات به ادعای یک مدیر شرکتی خودروساز درباره زیان ده بودن تولید ، طعنه سنگینی زد.
 
آذری جهرمی ، وزیر پیشین ارتباطات نوشت:
- یکی از مدیران صنعت خودروسازی گفته است که به ازای تولید هر خودرو، هفتاد میلیون تومان به زیان انباشته شرکت آنها، اضافه می‌شود.
- معنای حرف ایشان روشن است. دنبال افزایش قیمت مجددند.
- احتمالا بزودی خواهند گفت که قطعات خودروهای ایرانی به لبنیاتی مثل «کشک» وابسته‌ است، پس ضرورت دارد قیمت آنها با افزایش اخیر قیمت کشک، افزایش یابد.
بعید است مردم راضی به ضرر شما باشند؛ تعطیل کنید!
+120
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Allen1983 - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا

  کل مملکت افتاده دست یه مشت دزد و بیشرف که هر چیزی دستشون میاد رو صاحبش میشن . هر نوع کالایی که در ایران ساخته میشه و یا به کشور وارد میشه اعم از کالای مصرفی یا سرمایه ایی مافیای خودش رو داره . یعنی هر کدوم از این بیشرف ها دست گذاشتن روی یک نوع کالا و ساخت یا واردات اون رو انحصاری کرده اند و فقط اون اشخاص بخصوص میتونن در مورد آن کالای خاص سیاست گذاری بکنند . تنها راه درست شدن این مسایل ، عوض شدن حکومت از ریشه و جایگزین شدن این دزدهای بیناموس با یکسری انسان وطن پرست هستش که منافع کشور و مردم رو به منافع شخصی خودشون ترجیح بدهند. در ضمن ما مردم بعنوان عضوی از این جامعه وظیفه داریم که با سواد شویم و خودمان را از دامن خرافات و دین و مذهب دروغین نجات بدهیم تا بتوانیم در ساختن دوباره این مملکت با فراغ خاطر . به وطن پرستان کمک کنیم .
  2
  28
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۱
  ۴۳
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  جناب سر نخ رو بگیری و بری میرسی به یک دزد حکومتی که احتمالا روی پیشونیش جای مهر معلومه
  2
  22
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۳:۴۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.