تصاویر حیرت انگیز مریخ نورد ناسا از یک «دریچه» در سطح مریخ

به نظر می رسد تصویر تازه منتشر شده ناسا که توسط مریخ نورد کنجکاوی گرفته شده، یک دریچه برش خورده را در صخره های مریخ نشان می دهد که بحث های بسیاری را به دنبال داشت. موضوع اصلی گمانه زنی ها، در میان کسانی که به این تصویر توجه نشان داده اند، بر سر یک اختلاف نظر اصلی است. آیا این دریچه ای است دست ساز که راهی را می گشاید به درون صخره یا اینکه صرفا یک برش طبیعی در دل آن صخره است؟
هیچ توضیح رسمی از سوی آژانس فضایی آمریکا در مورد این دروازه داده نشده، اما در فضای مجازی، گفتگو درباره این تصویر، بسیار داغ است. برخی آن را به وضوح دریچه در مریخ می دانند رو به مکانی نا شناخته و حتی برخی پنهان شدن چند فضایی را در آن دریچه تصور کرده اند. اما کاربران دیگری هم هستند که وجود این حفره در دل صخره را یک پدیده کاملا طبیعی می دانند.
این یافته در زمانی منتشر شد که کنگره آمریکا می خواهد برای اولین بار در بیش از ۵۰ سال، یک جلسه استماع علنی در مورد یوفوها برگزار کند. یوفو به اجرام پرنده ای می گویند که حضور آنها در آسمان گزارش می شود. کمیته فرعی ضد تروریسم، ضد جاسوسی و مقابله با گسترش سلاح های هسته ای کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا به این موضوع خواهد پرداخت.
آندره کارسونرئیس این هیئت، گفت که مردم آمریکا از رهبران دولت و اطلاعات خود انتظار دارند و سزاوار آن هستند که به طور جدی هرگونه خطر بالقوه امنیت ملی را ارزیابی کرده و به آن پاسخ دهند؛ به ویژه خطراتی که آنها به طور کامل درک نمی کنند. در گزارشی منتشر شده در مورد موارد مشاهده یوفوها در تابستان ۲۰۲۱، مدیر اطلاعات ملی ۱۴۴ مورد از یوفوها را بررسی کرده است، اما تنها یک مورد توانستند توضیحی برایش پیدا کنند.
+17
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  میترسم انکه بانگ براید روزی: ای بیخبران راه نه ان است و نه این...
  3
  3
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.