توهین‌ شرم آور یک مدرس زبان عربی به کودکان بدون سرپرست

توهین‌های زشت و گستاخانه مدرس زبان عربی در فضای مجازی و در صفحه اینستاگرام خود به کودکانی که از داشتن پدر و مادر محروم بوده اند را مشاهده کنید.
 
وی از این شیوه بی ادبانه و زشت برای تدریس زبان عربی استفاده می‌کند.گفته می‌شود وی از این اقدام زشت خود عذرخواهی کرده است.
+6
رأی دهید
-156

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  ernakola - تهران، ایران

  دوستان عزیز ...شعور ربطی به تحصیلات حتی از نوع عالی نداره ...!!
  2
  50
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۲:۱۱
  ۴۳
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  بقول معروف بی شعوری خطرناک ترین مریضی بشریت
  2
  49
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۶
  ۵۲
  نسل بی سواد - اسلو، نروژ

  کثافت اشغال حـ.... یادمون باشه وقتی به پیروزی و آزادی رسیدیم در ازای همچین آدمهایی مطلقا نباید تخفیفی قائل شد و د.....اینها خاک رو هم نجس و مملو از باکتری و بیماری‌های ژنتیکی می‌کنند.
  5
  37
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۴:۱۲
  ۴۲
  شیرمردان - سیدنی، استرالیا

  بی شرف، بهتره خودت رو .....
  1
  37
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۴:۴۵
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد

  این نا لایقان نه پداگوژی اصولی خوانده اند، نه نظم روانشناسی کودک را. البته بین خودمان هم این جماعت کم نیستند. راه دور نرویم ببینیم زرتشت مدعی الاعموم و پرچمدار سلطنت طلب خودمان راجع به ناشنوایان چه می نویسد: اکراین به چه زبانی به شما بگوید، مااااااااا پوتییییییییییییییییییین دوووست نداریم. ٭٭حتا یک کر هم درک می کند٭٭ .چهارشنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۱.از این قلمبه نویس باید پرسید مگر یک ناشنوا درک نمیکند؟
  4
  30
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۲
  ۱۰۲
  لشکر ۹۲ زرهی اهواز - اهواز، ایران
  وای اگه قدرت دست من بود این بی شرافت بی تربیت خانوادگی رو جلو دوربین تو پخش زنده از وسط شقش میکردم و جنازش رو به خورد سگها و کفتارهای بیابون میدادم ولی حیف و صد حیف که دستم ازش کوتاهه
  2
  20
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۵
  ۴۷
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  اینکه میگه المومنات بچه پروشگاهی است راست میگه، هر چی اخوند و اچوند زاده و است توله صیغه و پرورشگاهیند!این هم مدرک که که امثال خامنه ای خمینی تخمه صیغه هستند!
  2
  24
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۸
  ۴۷
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. [::pirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. این به فته خودش زردک نه زرتشتتا دیروز به عمامه خامنه ای قسم میخورد و دنباله رو قاسم کتلت بود، مواجبش قطع شد شروع به جفتک انداختن کرد. این مگر چنس سالش که شد سلطنت طلب!
  2
  26
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۰
  ۱۶
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  [::Nagonsar - مونیخ ، آلمان::] ایشان دعوای خدا و ابلیس را شاهد بوده اند.ایشان افتتاح تونل کندوان را به خوبی یادشان هست.ایشان از پرچمداران اولیه انقلاب شاه ملوکانه اشان هستند.ایشان از اولین شاگردان کلاس اکابر هستند، ولی زبان فارسی را متاسفانه از تمام به شروع می نویسند.مثلا می نویسد:خیس از ترس نکنید.حالا این شد مدافع سلطنت.
  2
  19
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۷
  ۴۰
  mitra55 - تهران ، ایران
  [::Nagonsar - مونیخ ، آلمان::]. شما هم که دقیقا کارهمین مردک احمق را کردید با این کامنت , یعنی چی که میگید آخوندها پرورشگاهی هستند ؟ یعنی هر کی پرورشگاهی بوده قاتل و کثافت و جنایتکار مانند خامنه ای و خمینی و آخوندا های مفتخوره؟ اصلآ درک کردی چه توهینی به بچه های پرورشگاهی کردی؟
  5
  9
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.