خلوت کردن زن متاهل با مرد متاهل غریبه به جنایت ختم شد

مرد جوان وقتی نیمه‌شب یک غریبه را در خانه‌اش دید او را به قتل رساند و متواری شد اما همسرش راز این جنایت را برای پلیس فاش کرد.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، چندی قبل مأموران پلیس کرج در جریان قتل مردی جوان در یک خانه قرار گرفتند. وقتی تیم جنایی به محل رسید در نخستین بررسی‌ها مشخص شد بهنام 32ساله که از ناحیه کمر به شدت زخمی شده بود پس از انتقال به بیمارستان جان باخته است.

در ادامه تحقیقات به دستور محمد عنبری، بازپرس شعبه یکم دادسرای جنایی کرج، زن جوانی که در خانه حضور داشت تحت بازجویی قرار گرفت. وی که نخست مدعی بود مقتول نامزدش بوده است وقتی خود را مقابل مأموران پلیس دید به ناچار لب به بیان حقیقت گشود و گفت: همسرم این مرد را کشته است. من مدتی قبل وقتی پسرم را برای بازی و گردش به پارک می‌بردم با بهنام آشنا شدم. او هم دخترش را به پارک می‌آورد. بعد از مدتی کم‌کم با هم ارتباط بیشتری پیدا کردیم و او به من ابراز علاقه کرد. می‌گفت با همسرش مشکل و اختلاف دارد و می‌خواهد طلاقش بدهد. از آنجا که شوهر کارگر من از صبح تا شب سرکار بود و توجهی به من نداشت کم‌کم احساس کردم بهنام می‌تواند همصحبت خوبی برایم باشد. وقتی او به من پیشنهاد داد از شوهرم جدا بشوم و با او ازدواج کنم حرف‌هایش را باور کردم. تا اینکه یک شب از من خواست برای صحبت درباره آینده و وضعیت زندگی و بچه‌هایمان به خانه ما بیاید، من هم قبول کردم. شوهرم همیشه خسته بود و شب‌ها زود می‌خوابید این شد که پسرم را خواباندم و در کوچه را باز گذاشتم تا بهنام وارد خانه شود. نیم ساعتی گذشته بود و ما در راه پله مشغول صحبت بودیم که پسرم از خواب بیدار شده و شروع به گریه کرده بود به همین خاطر همسرم نیز بیدار شده و وقتی مرا در خانه ندیده بود برای پیدا کردنم به راه پله آمد. زمانی که او من را در حال صحبت با بهنام دید به قدری عصبانی شد که با هم درگیر شدند. در همین گیرودار با چاقویی که از آشپزخانه برداشته بود بهنام را زد و از خانه فرار کرد.این زن در بازجویی‌ها مدعی شد: بهنام به من گفته بود 4 میلیون تومان به او پول بدهم تا یک اتاق اجاره کند و با هم زندگی کنیم، اما حالا فهمیدم که همه حرف‌هایش  دروغ بوده و فقط قصد سوءاستفاده از من را داشته.

بازپرس عنبری درباره این پرونده به «ایران» گفت: پس از این اظهارات، زن جوان بازداشت شد اما از آنجا که قاتل هنوز دستگیر نشده است تحقیقات برای دستگیری وی و روشن شدن ابهامات موجود در پرونده ادامه دارد.
+14
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۷
  Esperanto - لندن، انگلستان

  چقدر پستی میخواد وقتی مردی بخاطر آرامش زن و بچه اش صبح تا شب کار کنه و وقتی خسته و کوفته خوابیده زنش مرد غریبه رو بیاره تو همون خونه باهاش دل بده قلوه بگیره.جالب اینه زنه هیچ دلیلی جز اینکه شوهرش صبح تا شب کار میکرده بهانه ای برای خیانتش نداره. و حالا هم که یکی رو بکشتن داده و یکی هم ازش قاتل ساخته فهمیده مقتول دروغ میگفته. با این کارش تا آخر عمرش از خودش یک زن خیابانی ساخت و دیگه مگه به خواب داشتن یک شوهر خوب و کانون گرم خانواده رو ببینه. واقعا فردا روزی چه جوابی برای بچه خودش و بچه مقتول داره بده؟
  1
  24
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۵
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  اEspranta اسپرانتو لندن. اینگونه زنان زذل و فاحشه انقدر بی شرم هستند که چنانچه روزی دوباره از زندان ازاد شود و مسلما مردی را دوباره بدام خواهد انداخت انچنان مظلو م نمایی میکند و ان شوهر بدبخت خود را در حد یک جانور درنده معرفی خواهد نمود . اینگونه زنان هیچوقت نمیگویند که عامل جررم و جنایت و بدبختی مردان دیگر هستند. اینها انقدر پست و بی شرف هستند که جامعه را بفساد میکشانند و خود را مریم مقدس معرفی میکنند
  1
  14
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۴
  ۷۸
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  چقدر خوب بود که کاربری بنام پیر زن هم در این پست اظهار نظری میکرد.من منتظر نظر تو پیر زن هستم
  2
  4
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۵
  ۳۵
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::Esperanto - لندن، انگلستان::]. آنچه فرمودی درست همان چیزی بود که باید در مورد این زن گفته می شد، متاسفانه این »یک زن« است، و جامعه ی ما پر است از این ها، ولی بیایید به گونه ای دیگر نگاه کنیم، از دید جامعه شناسی و فرهنگ : جامعه ی ما دچار بحران است، بحرانی بزرگ، و این بحران روی فرهنگ متمرکز شده است، هم مرد و هم زن در این بحران دارند می سوزند و می سازند، و از درون آن این جانور بیرون آمده است که از شوهر نگون بخت خود یک قاتل می سازد، سپس مظلوم نمایی می کند، دو بچه ی بیگناه هم با آینده ای سیاه روی دست جامعه می مانند، و همین گونه ادامه بده..
  0
  0
  یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.