نماینده جونقان: اطلاعی درباره اعتراضات مردمِ جونقان ندارم فقط شنیدم چند نفری به خیابان‌ آمده اند

قدرت‌الله حمزه شلمزاری، نماینده مردم جونقان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار سابق ایذه در پاسخ به سوال سایت دیده‌بان ایران درباره اعتراضات مردم جونقان گفت: بنده از اعتراضات در شهر جونقان باخبر نیستم.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ قدرت‌الله حمزه شلمزاری، نماینده مردم جونقان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار سابق ایذه در پاسخ به سوال سایت دیده‌بان ایران درباره اعتراضات مردم جونقان گفت: بنده از اعتراضات در شهر جونقان باخبر نیستم.

وی در ادامه با تاکید اظهار کرد: هیچ اطلاعی درباره اعتراضات مردم جونقان ندارم؛ فقط شنیدم تعداد بسیار اندکی به خیابان‌ها آمدند و دیگر پیگیر جزئیات آن نشدم.

نماینده جونقان خاطرنشان کرد: اصلاً اتفاق خاصی در شهر «جونقان» نیفتاد و دلیلی ندارد رسانه‌های ما زیاد به این موضوع بپردازند!

فرماندار سابق ایذه درباره وضعیت اینترنت در جونقان گفت: اصلاً وضعیت اینترنت جونقان خبر ندارم اما در تهران همه چیز عالی است.
با خاک یکسان کردن پایگاه بسیج جونقانلشکر کشی نیروهای سرکوبگر در خیابان‌های جونقان
+5
رأی دهید
-85

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  100Haloo - تهران، ایران

  خطاب به توزای حـ... ای قدرت‌الله حمزه شلمزاری،. این چند سطر را بخاطر بسپار که هیچوقت آفتاب پشت ابر نمیماند، روزی که حکومت عوض بشود، بریزند به خانه ات آنوقت را هم نخواهی شنید که چند نفر با ........ هم بستر شده اند،. همین و بس
  2
  24
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۷
  ۳۹
  Allen1983 - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا

  معلومه که توی حیوون از درد دل مردم بیچاره خبر نداری، همون مردم ساده لوحی که به توی بیشرف رای داده اند که به مجلس بری و از حقوقشون دفاع کنی . بهرحال اون دیوار توهمی که پشتش قایم شده اید و اموال ملت رو از اون پشت چپاول میکنید بزودی فرو خواهد ریخت و تو و امثال تو را به نیستی سوق خواهد داد. الان که دارید حقوق‌های چند ده میلیونی میگیرید و از رانت های چند صد میلیونی برای خودتون و خانوادتون استفاده میکنید ، نا بینا شده اید و این همه بدبختی و فقر و فساد و فحشا و جرم و جنایت رو نمیبینید. ولی به زودی هم خواهید دید و هم بخوبی احساسش خواهید کرد.
  2
  22
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۹
  ۴۳
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  شماها اینقدر مشغول چاپیدن هستید که از هیچی مملکت اطلاغی ندارید برعکس بود عجیب میبود
  2
  26
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۳:۴۱
  ۴۳
  قورپه - بروکسل، بلژیک
  میشه بفرمایید شما از چه چیز مملکت اطلاع دارید با رانت و دزدی زندگی انچنانی دارید و خبر از مردم بیچاره ندارید
  0
  17
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۳
  ۶۵
  خوش باور - تهران، ایران
  لعنت بر تو و شکر در دهانت .به این ولدزنا می گویند نماینده مردم . شغل خانم فروشی برایش بهتر است.
  0
  6
  یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.